Fortnite Lokalizacje Klombo: gdzie znaleźć Klomberries i jak nakarmić Klomberries do Klombo Fortnite

Startseite » Fortnite Lokalizacje Klombo: gdzie znaleźć Klomberries i jak nakarmić Klomberries do Klombo Fortnite
19. kwietnia 2024
4 minutes
34

By Jhonny Gamer

A Klombo jest nowym rodzajem dinozaurów wprowadzonych Fortnite W rozdziale 3 sezonu 1.

W przeciwieństwie do Raptorów Z rozdziału 2 stworzenia te nie są agresywne, chyba że zdecydujesz się rozpocząć walkę. Zamiast tego decydują się wędrować po Fortnite mapa szukającej ulubionych potraw – Klomberries.

Poniżej nauczysz się Jak znaleźć zarówno Klombos, jak i Klomberries, wraz z Jak nakarmić Klomberries do Klombo.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Fortnite – Karmienie Klombo

Klombo w Fortnite wyjaśnił

Klombos to gigantyczne dinozaury, które możesz spotkać podczas eksploracji rozdziału 3 Fortnite mapa.Te stworzenia z natury są ulegające, pozwalając ci podejść do nich, a nawet wspinać się na ich plecy, ale jeśli zdecydujesz się na ich atak, stają się czerwone i odpowiedzą z przemocą. W chwili pisania tego tekstu nie wiadomo, czy Klombo może zostać zabity w grze i, chyba że jesteś przygotowany na śmierć, nie zalecamy próby tego.


Uruchomić!

Jeśli podasz Klomoberries do Klombo, oba zmienią kolor i wystrzeli przedmiot z ich dziurki. Może to być wszystko, od przydatnej broni po przedmiot leczniczy po miksturę tarczy.

Klombos również lubią jeść jakieś zapasowe łupy leżące w pobliżu, więc upewnij się, że złapiesz wszystko, co chcesz, jeśli jesteś w pobliżu.Wspinając się na tył Klombo, możesz również użyć dziury w powietrzu, aby wystrzelić się w powietrze. Pozwoli ci to szybować przez krótki okres czasu, co jest świetne, jeśli chcesz szybko przejść do części wyspy.


Stań na tym dziucie, aby uzyskać powietrze!

Gdzie znaleźć klombos w Fortnite

Klombos może, czy to powoli, poruszać się po Fortnite mapa, co może utrudnić ich znalezienie. Zawsze pamiętaj, aby słuchać ich śladów, ryków i wszelkich zmian w muzyce światowej podczas wyszukiwania Klomobo, ponieważ to wskazuje na ich obecną lokalizację.

Ponieważ mogą wędrować, nie możemy powiedzieć dokładnie, gdzie znaleźć Klombo, ale możemy pokazać ogólne obszary, w których znaleźliśmy je na poniższej mapie:


Lokalizacje Klombo w Fortnite.

Pamiętaj – Klombos może i będą się poruszać, więc mogą być poza obszarami pokazanymi powyżej. Dodamy więcej lokalizacji Klombo, gdy je znajdziemy.

Gdzie znaleźć Klomberries w Fortnite

Aby nakarmić klombo w Fortnite, najpierw musisz znaleźć niektóre klomberry i, na szczęście, te niebieskie maliny rosną na wyspie. Krzewy mają tendencję do wzrostu w grupach, więc miej oko na kolekcję roślin, które rosną niebieskie kloMberries.

Klombos często można znaleźć również wędrujące w pobliżu krzaków Klomberry, co jest bardzo pomocne, jeśli chcesz nakarmić jeden z tych dinozaurów.

Możesz także kupić Klomberries od Haven – które można znaleźć w Lil 'Shaftie Landmark na zachód od Chonker’s Speedway – za 25 złotych barów.Ważne jest, aby zauważyć, że podobnie jak wszystkie jedzenie paszkowe, Klomberries zajmą miejsce w zapasie, więc być może będziesz musiał poświęcić przedmiot, aby je nosić. Jedzenie klombberry da 10 KM lub, jeśli to pełne, daj 10 punktów tarczy.

Jak nakarmić Klomberries do Klombo w Fortnite

Po miejscu żerowania nadszedł czas, aby nakarmić Klomberries do Klombo w Fortnite! Najpierw musisz odwiedzić jedną z lokalizacji Klombo Spawn, a ponieważ te stworzenia mogą się poruszać, słuchaj dźwięku ich śladów. Ponieważ Klombos chodzą raczej powoli, powinny być dość łatwiejsze do znalezienia.

Gdy znajdziesz Klombo, idź ich głowę i wyrzuć przed nimi Klomberry. Klombo zje następnie Klomberry, a w zamian przedmiot zostanie wystrzelony z dziury.

W chwili pisania tego tekstu istnieją dwa wyzwania związane z Klombos i Klomberries. Pierwszy to kamień milowy obejmujący liczbę Klomberrries, które karmisz Klombo;Podobnie jak wszystkie zadania kamieni milowych, ma 20 etapów i zaczyna się od 5 z powodzeniem karmionych Klomberries.

Drugi to misja 7 tygodnia – „Rzuć klomberry, stojąc w odległości 10 metrów od Klombo.„Najłatwiejszym sposobem na ukończenie tego zadania jest zapewnienie, abyś stał jak najbliżej Klombo po rzuceniu Klomoberry.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozdziale 3 Fortnite, odwiedź nasze strony na przepustce bitewnej w tym sezonie, Korony zwycięstwa, Jak się zsunąć, Swinging w sieci, nieprawidłowe działanie automatów, sklepienia, tornada i błyskawica.

How do you rate Fortnite Lokalizacje Klombo: gdzie znaleźć Klomberries i jak nakarmić Klomberries do Klombo Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *