Fortnite Lokalizacje kurczaka i jak latać z wyjaśnionym kurczakiem

Startseite » Fortnite Lokalizacje kurczaka i jak latać z wyjaśnionym kurczakiem
19. kwietnia 2024
3 minutes
29

By Jhonny Gamer

Kurczaki są jednym z rodzajów dzikiej przyrody, takich jak wilki, które zostały wprowadzone w sezonie 6 i można je znaleźć w całym Fortnite mapa.

Jeśli uda ci się odebrać kurczaka bez przypadkowego zabijania go, będziesz mógł latać legendą Styl Zelda dla wielu metrów.

Latanie z kurczakiem na 20 metrów jest także jednym z wyzwań Fornite sezonu 7, które nagradzają cię 30K XP, co pomoże ci zdobyć gwiazdy bitwy na nowe skórki bitewne.

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

Lokalizacje kurczaka w Fortnite wyjaśnił

Najlepsze miejsce na znalezienie kurczaków na Fortnite mapa To odwiedzić las na wschód od Pleasant Park lub banalny kompleks. Możesz także znaleźć kurczaka lub dwa wędrujące po obszarach zalesionych i wiejskich, które nie są częścią przełomowej lokalizacji.


Dobrym miejscem do poszukiwania kurczaków jest na wschód od Pleasant Park.

Jedną rzeczą do zapamiętania podczas polowania na kurczaka jest to, że będziesz mógł usłyszeć chwytanie kurczaka, gdy jest w pobliżu, więc upewnij się, że podążasz za tym, aby znaleźć ptaka.

Podczas polowania na kurczaka możesz znaleźć taki, który jest zarażony przez obcy pasożyt.Jeśli to zrobisz, ten pasożyt przywiązuje się do ciebie, zapewniając premię prędkości i skoku kosztem niektórych zdrowia.

Obce pasożyty zwiększą twoją mobilność kosztem twojego zdrowia.

Możesz pozbyć się obcych pasożytów, strzelając, wchodząc do wody lub podróżując przez Porta Potties.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak latać z kurczakiem Fortnite

Gdy znajdziesz kurczaka w Fortnite, czas zacząć latać.


Fortnite – Jak latać z kurczakiem

Po pierwsze, będziesz chciał złapać kurczaka, co może być dość trudne, ponieważ uciekają na widok ciebie. Aby ułatwić próbowanie, próbując się na nich wymknąć lub skierować ich w kierunku budynku lub drzewa, które zablokuje ich ścieżkę, pozwalając z łatwością je odebrać. Tylko upewnij się, że ich nie zabijesz!Latanie z kurczakiem jest ładne i łatwe – wszystko, co musisz zrobić, to skakać, a kurczak spowoduje, że będziesz szybować na krótką odległość.Możesz także bezpiecznie zeskoczyć ze wzgórza lub góry i pozwolić kurczaka bezpiecznie dryfować z powrotem na ziemię.

Kiedy skończysz kurczakiem, po prostu wrzuć go na ziemię i zdecyduj, czy powinien żyć, czy umrzeć.


Skakanie trzymając kurczaka pozwoli ci latać. Przez chwilę.

Jeśli chcesz ukończyć Leć 20 metrów z kurczakiem Wyzwanie, musisz wielokrotnie biegać i skakać z kurczakiem, dopóki nie zakryjesz niezbędnej odległości. Na szczęście będzie powiadomienie w grze, więc będziesz wiedział, kiedy możesz przestać latać i wrócić do meczu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, a następnie sprawdź nasze przewodniki w legendarnych zadaniach, Lokalizacje broni technologicznej IO, Kosmiczne skrzynie, Zmiany mapy sezonu 7 i obce artefakty.

How do you rate Fortnite Lokalizacje kurczaka i jak latać z wyjaśnionym kurczakiem ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *