Fortnite Lokalizacje listów: O Near Pleasant Park, M w Wailing Woods, M in Dusty Visit, N Under Frozen Lake and Retail Row Noms

Startseite » Fortnite Lokalizacje listów: O Near Pleasant Park, M w Wailing Woods, M in Dusty Visit, N Under Frozen Lake and Retail Row Noms
19. kwietnia 2024
4 minutes
34

By Jhonny Gamer

Znalezienie O Near Pleasant Park, M in wiling Woods, M in Dusty Visit, n Under Frozen Lake and Retail Row Noms jest celem jednego z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu sezonach 7 nagrody.

Jeśli dopiero zaczynasz, nasz Fortnite Battle Royale Wskazówki i sztuczki może dostarczyć pomocnych wskazówek.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Fortnite Lokalizacje listu na pierwszy rzut oka

W przypadku wyzwań w 4 tygodniu, Masz za zadanie następujące, które odblokowują sekwencję:

  1. Fortnite O Lokalizacja w pobliżu Pleasant Park
  2. Fortnite S w lokalizacji Wailing Woods
  3. Fortnite M w zakurzonej lokalizacji Divot
  4. Fortnite N Under Lokalizacja zamrożonego jeziora
  5. Fortnite Lokalizacja noms wiersza detalicznego

Oto lokalizacje liter na pierwszy rzut oka:Po pierwsze, nie musisz się martwić, czy należy to ukończyć w jednym meczu, oczywiście, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych wyzwań, musisz to zrobić tylko raz.

Po drugie, gdy znajdziesz list, musisz zbliżyć się do przycisku, interakcja z nią i uzupełniając cel.

Oto ich lokalizacje bardziej szczegółowo…

Fortnite O Lokalizacja w pobliżu Pleasant Park

Na zachód od Pleasant Park to zniszczony dom stojący sam na środku lasu. Udaj się tam, a pod południowo-wschodnim rogiem domu znajdziesz list o lokalizacji za pomocą pomijania.Podnieś go i załaduj kolejne dopasowanie – po lokalizacji Woiling Woods jest następny.

Fortnite S w lokalizacji Wailing Woods

Litera w locie zawodowym jest lokalizacja znajduje się wewnątrz ukrytej bazy badawczej pod lokalizacją. Najpierw zlokalizuj ufortyfikowany labirynt i wyląduj w środkowej strukturze. Użyj swojego topora, aby wykopać, a pojawi się pod ziemią.

Czołgaj się pod migawką i skręć w lewo, patrząc na północny zachód, aby zobaczyć niektóre biura. Wejdź do jednego z drzwi i zlokalizuj biuro w centrum.

Spójrz za drzwi, a zobaczysz lokalizację litery na ziemi.Dzięki temu litera M w zakurzonej lokalizacji Divot pojawi się od następnego meczu, w którym grasz.

Fortnite M w zakurzonej lokalizacji Divot

Znajdziesz lokalizację liter m w samej divot, szczególnie w południowo-wschodniej części budynku badawczego.

Raz w środku skręć w prawo i otwórz drzwi. Lokalizacja liter M znajduje się w rogu.

Teraz dla lokalizacji „N Under Frozen Lake”.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite N Under Lokalizacja zamrożonego jeziora

W oblodzonym regionie mapy znajduje się zamarznięte jezioro, w którym kiedyś był tłusty. Skieruj się tam i zlokalizuj dach budynku zakopanego w lodzie na środku jeziora.

Rozbij dach siekierą i opuść się do środka. W północno-zachodnim rogu znajduje się alkohol i kilka półek. Obok nich opiera się o ścianę, jest lokalizacja litery n.

Ostatni krok teraz – lokalizacja Noms Row Retail Row.

Fortnite Lokalizacja noms wiersza detalicznego

W piątej i ostatniej lokalizacji wyjeżdżasz do Row Detain, aby znaleźć lokalizację Noms – Noms, jeśli nie zauważyłeś, będąc kombinacją wszystkich listów, które do tej pory znalazłeś.

W szczególności musisz jechać na północny wschód od lokalizacji, w dużym sklepie po północnej stronie.

Lądować na parkingu i zbliżaj się do przodu sklepu, gdzie zobaczysz rejestrację powyżej na ścianie. Wyzwanie powinno odblokować automatycznie – nie wymaga monitu przycisku.I dzięki temu długie wyszukiwanie litera się skończyło!

Już zrobione? Istnieje wiele innych wyzwań Podjąć się w tym tygodniu – więc graj dalej!


How do you rate Fortnite Lokalizacje listów: O Near Pleasant Park, M w Wailing Woods, M in Dusty Visit, N Under Frozen Lake and Retail Row Noms ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *