Fortnite Lokalizacje nagrywania odwiedzających, wyjaśniono białą lokalizację naukowca

Startseite » Fortnite Lokalizacje nagrywania odwiedzających, wyjaśniono białą lokalizację naukowca
19. kwietnia 2024
5 minutes
30

By Jhonny Gamer

Lokalizacje nagrywania odwiedzających to seria wyzwań czasowych Fortnite.

Są to kolekcjonerskie znalezione na mapie, gdy sezon X zbliża się. Każde wyzwanie wykonuje cię z znalezieniem dwóch z tych lokalizacji, z bardziej ujawnionym w miarę upływu czasu set wyzwań trwał przez cały tydzień.

Wszystko Fortnite Lokalizacje nagrywania odwiedzających są teraz dostępne do znalezienia – o godz pływająca wyspa, Rząd detaliczny, Żądne dłonie, Tłuste gaj, Gwiaździste przedmieścia I miasto Gotham.

Wykonanie tych wszystkich odblokowuje również Biała skóra naukowca Kiedy odwiedzasz ostatnią lokalizację.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Gdy sezon X zakończy się i Fortnite Rozpoczyna się sezon 11, zestaw czasowy nie będzie już dostępny – więc upewnij się, że dostaniesz je w tym tygodniu, gdy tam są.

Fortnite Wyjaśniona lokalizacja nagrania dla odwiedzających na pływającej wyspie

Udaj się na pływającą wyspę-Zwróć uwagę na to, że pozycja tego miejsca zmienia się z meczu na mecz, ale jest wystarczająco widoczny z autobusu bitwy.Ląd na północy, gdzie jest dom zorientowany na bok. Przed tym domem – lub na zachód od niego – jest żółta ciężarówka.Lokalizacja nagrywania odwiedzających pływające wyspy znajduje się z tyłu tej ciężarówki.Fortnite Wyjaśniono lokalizację nagrania dla odwiedzających w wierszu detalicznym

Będziesz chciał wylądować we wschodniej części Retail Row, gdzie jest rząd sklepów.Znajdź McGuffina, który jest drugim budynkiem od dołu.Wejdź do środka i idź po schodach na górne piętro. Na szczycie schodów znajdzie się lokalizacja nagrania gości detalicznych.Fortnite Wyjaśniono lokalizację nagrywania odwiedzających w palmiach wilgotnych

W Palmach Whhlaky idź do części „Paladise Palms” i znajdź duży hotel na północy.Chcesz wylądować na dachu tego hotelu, jak na najwyższej ścianie biegnącej przez środek lokalizacji odwiedzających Palms.Fortnite Wyjaśniono lokalizację nagrania dla odwiedzających w tłustym Grove

Udaj się do Treasy Grove i znajdź główną restaurację – z znakiem tacos na górze – która znajduje się na północnym zachodzie od lokalizacji.Przejdź przez główne wejście i udaj się do prawego tylnego rogu. W drodze do dwóch drzwi na końcu znajdziesz lokalizację nagrań Greasy Grove na jednym z tabel po lewej stronie.

Fortnite Wyjaśniono lokalizację nagrywania gości na gwiazdorskich przedmieściach

Znajdź najwyższy budynek na gwiaździstych przedmieściach – jest w środku, ma różowawy kolor i ma spiczasty dach na jednym końcu.

Wejdź do środka i skieruj dwa piętra w górę. Ze schodów idź prosto do pokoju, a nagranie będzie na łóżku.Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Wyjaśniono lokalizację nagrania dla odwiedzających w Gotham City

Udaj się na północno-zachodnią stronę Gotham City, a gdzie „T” jest na mapie, jest kinem na drodze.Bezpośredni przed kinem, na środku drogi, znajduje się lokalizacja nagrywania gości w Gotham City.Jak zdobyć białą skórę naukowca

Po odblokowaniu wszystkich sześciu nagrań dla odwiedzających możesz następnie odblokować białą wersję skóry gościa naukowca, kierując się do zakurzonej zajezdni podczas noszenia zwykłej skóry naukowca.

Musisz udać się do najmodniejszego magazynu – ten z rakietą i timerem odliczającym nad nią.

Po wejściu do środka zbadaj bank konsol na bok na parterze.

To będzie odtwarzane wszystkie nagrania w porządku. Jeśli wykonano poprawnie, skóra naukowca powinna od razu stać się biała.Po zakończeniu meczu biała naukowca naukowiec jest twoja.Jeśli to nie zadziała, upewnij się, że nosisz skórę naukowców, tak jak to robisz. (A jeśli jeszcze go nie odblokowałeś, musisz dotykać gigantycznej świecących kostki Kroki wyzwania.

To wszystko Fortnite nagrywania gości wykonane! Teraz, aby zakończyć wszelkie pozostałe wyzwania, które pozostawiłeś przed nowym sezonem…


How do you rate Fortnite Lokalizacje nagrywania odwiedzających, wyjaśniono białą lokalizację naukowca ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *