Fortnite Lokalizacje nasion rzeczywistości i jak przywołać lub sadzić sadzonki rzeczywistości

Startseite » Fortnite Lokalizacje nasion rzeczywistości i jak przywołać lub sadzić sadzonki rzeczywistości
19. kwietnia 2024
4 minutes
24

By Jhonny Gamer

Roślina lub przywołanie sadzonek rzeczywistości przy użyciu nasion rzeczywistości jest jednym z pierwszych sezonowych wyzwań w Fortnite Rozdział 3 Sezon 3, Po kolizji na żywo z rockiem Zamknięty sezon 2.

Co to jest ziarno rzeczywistości? Przedmiot tworzy rzeczywistość, działającą podobnie do namiotów z poprzedniego sezonu, dodając do gry kolejne źródło łupów.

Po zasadzeniu trzech nasion rzeczywistości w tym sezonie wyczyścisz wyzwanie i zdobędziesz 15k XP, co pomoże ci zacząć zbierać te nagrody z tego sezonu’s bitwy.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Lokalizacje nasion rzeczywistości

Sadzić sadzonki rzeczywistości Fortnite, musisz najpierw znaleźć nasiona rzeczywistości. Te nasiona rzeczywistości są położony wokół dużego różowego drzewa w środku rzeczywistości.

Reality Falls to nowy punkt orientacyjny w rozdziale 3 sezonu 3 położony na zachód od pochylonych wież. Jeśli jeszcze nie zbadałeś tego obszaru, umieść szpilkę bezpośrednio w środku pytań po lewej stronie przechylonych wież, patrząc na mapę.


Musisz pójść do rzeczywistości, aby znaleźć nasiona rzeczywistości w tym sezonie Fortnite.

Land w pobliżu dużego różowego drzewa w Reality Falls i uważaj na duże fioletowe strąki przypominające pomidory. Rozbij te strąki za pomocą narzędzia do zbioru, aby znaleźć nasiona rzeczywistości. Zniszczenie kapsuły zwykle wytwarza dwa nasiona rzeczywistości, które unoszą się przed wylądowaniem na wodzie lub terenach pod różowym drzewem.
Musisz rozbić fioletowe strąki w rzeczywistości, aby uzyskać nasiona rzeczywistości.

Gdy znajdziesz nasiona rzeczywistości, nadszedł czas, aby sadzić lub przywołać sadzonki rzeczywistości!

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak sadzić lub przywołać sadzonki rzeczywistości Fortnite

Aby wyczyścić w tym tygodniu Zero Sezonowe wyzwanie, musisz posadzić lub przywołać trzy sadzonki rzeczywistości. Chociaż musisz pójść do rzeczywistości, aby uzyskać nasiona rzeczywistości, możesz sadzić lub przywołać je w dowolnym miejscu na wyspie.

Sadzić sadzonki rzeczywistości, Wyposaż nasi się rzeczywistości, a następnie celuj i rzuć je tak, jakbyś granował. Niebieski zarys pojawi się, jeśli potrafisz sadzić sapling w okolicy. Jeśli pojawi się czerwony kontur, oznacza to, że nie możesz sadzić tam rzeczywistości, więc po prostu dostosuj swój cel, aż zarys nie będzie niebieski.
Jeśli twoje nasiona rzeczywistości mają czerwony kontur, po prostu dostosuj swój cel, dopóki nie zmieni się niebieskiego, aby zasadzić sokanie rzeczywistości.

Wzywając sadzonki rzeczywistości to dokładnie taki sam proces, jak je sadzić. Oznacza to po prostu, że jeśli masz już zasadzone sapling rzeczywistości, przeniesie jego lokalizację do miejsca, w którym ostatnio rzuciłeś ziarno rzeczywistości.

Twoje sapling wzrośnie następnie w następnym meczu i możesz go użyć, aby uzyskać sprzęt, podobnie jak namioty w zeszłym sezonie. Po prostu posprzątaj chwasty wokół saplingu w przyszłych meczach, aby zdobyć łupy. Możesz także zdobyć łupy z sadzonek innych graczy!


W pełni dorosła rzeczywistość Fortnite.

Reality SAPLINGS wyglądają bardzo podobnie do nowego parasola zwycięstwa w tym sezonie. Całkiem kosmetyczne, które można dodać do Twojej kolekcji!

How do you rate Fortnite Lokalizacje nasion rzeczywistości i jak przywołać lub sadzić sadzonki rzeczywistości ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *