Fortnite Lokalizacje punktów rybackich – jak łowić ryby w wyjaśnionych miejscach rybackich

Startseite » Fortnite Lokalizacje punktów rybackich – jak łowić ryby w wyjaśnionych miejscach rybackich
19. kwietnia 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Zignoruj śmiertelną burzę i okrutnych graczy Battle Royale Fortnite i łapaj ryby w miejscach rybackich z naszym przewodnikiem.

Łapaj ryby w miejscach rybackich jest jednym z epickich zadań wprowadzonych w trzecim tygodniu Fortnite Rozdział 2 sezon 7.

Zamiast szukać określonych elementów, takich jak obce artefakty, To zadanie zachęca do przerwy od walki bitwy i złapania pięciu ryb.

Uczenie się gdzie Lokalizacje punktów połowowych są ogólnie przydatne, jeśli ogólnie potrzebujesz ryb – na przykład budowanie kolekcji ryb.

To wyzwanie Fornite Season 7 nagrodzi Cię 30k XP, co pomoże Ci zdobyć gwiazdy bitwy dla nowych skórki bitwy.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

Najlepsze miejsca na ryby w Fortnite wyjaśnił

Jeśli znasz Battle Royale w Fortnite, wtedy wiesz, że miejsca połowowe są stałe w jeziorach i rzekach. Prawdopodobnie nie będziesz miał problemu ze znalezieniem ich samodzielnie, ale trudne jest znalezienie wystarczająco cichego miejsca, aby ukończyć wyzwanie bez przerwy w spokojnej chwili. Plus, wędkarstwo nie są wszędzie.

Poniższe miejsca na poniższej mapie mają pobliskie drogi rybackie, a także wiele okazji do łowienia:


Wierzący plaża, leniwe jezioro i kajak jeziora.

W przypadku Epic Challenge sezonu 7 nie musisz znaleźć żadnych konkretnych ryb. Tak długo, jak powtórzysz akcję w sumie pięć razy, zostaniesz ustawiony.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak szybko łowić ryby w miejscach rybackich Fortnite

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka najszybsza metoda jest zapewnienie, że wyzwanie pójdzie płynnie i bez zbłąkania się zbyt daleko od mapy, mamy zalecenie.

Będziesz chciał udać się do kajaka na jezioro. Ledwo nikt tu nie wyląduje, jest wystarczająco oddalony od innych nazwanych lokalizacji, a sam obszar jest wystarczająco ekspansywny, abyś mógł szybki bieg po zakończeniu wyzwania na wypadek, gdyby ktoś się pojawił.Poszukaj jednej z wielu baryłek w okolicy, złam je, a otrzymasz wędkarstwo. Teraz po prostu poszukaj dowolnego miejsca połowowego w pobliżu, naciśnij przycisk barku (lub kliknij lewą kliknięcie myszy) i powtórz akcję, gdy zobaczysz pręt poruszający się w wodzie.Jeśli szukasz epickiego wyzwania sezonu 7, musisz złapać w sumie pięć ryb. Oznacza to, że jeśli wybierzesz broń lub inny obiekt, nie będzie się liczyć do tego konkretnego zadania.

Na szczęście jest to dość łatwe zadanie, a najwyżej zajmie ci minutę lub dwie.Po uzyskaniu wszystkich pięciu ryb (nie musisz ich używać, chociaż mogą być przydatne!) zadanie się skończy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, a następnie sprawdź nasze przewodniki w legendarnych zadaniach, Lokalizacje broni technologicznej IO, Kosmiczne skrzynie, Zmiany mapy sezonu 7 i obce artefakty.

How do you rate Fortnite Lokalizacje punktów rybackich – jak łowić ryby w wyjaśnionych miejscach rybackich ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *