Fortnite – Lokalizacje rekordów: gdzie wyjaśnić rekordy z Pleasant Park lub Craggy Cliffs

Startseite » Fortnite – Lokalizacje rekordów: gdzie wyjaśnić rekordy z Pleasant Park lub Craggy Cliffs
16. kwietnia 2024
3 minutes
36

By Jhonny Gamer

Kosmici wydają się lubią muzykę Fortnite, więc tutaj możesz zbierać płyty z Pleasant Park lub Craggy Cliffs na wyzwanie w tym tygodniu

Zbieraj rekordy z Pleasant Park lub Craggy Cliffs jest trzecim legendarnym zadań tygodnia 7 W Fortnite Rozdział 2 Sezon 7.

Ponieważ jest to legendarne zadanie, musisz go ukończyć, zanim pojawi się następny zestaw lub nie będziesz w stanie zebrać XP, który zarabia. Ta misja kontynuuje także historię inwazji obcych, w tym zadania w celu zbudowania drewnianego wylęgarni i zaznacz obce jajko, a następnie ogniska w pobliżu różnych wylęgarni.

Te konkretne zadania proszą o znalezienie w sumie dwóch rekordów w Pleasant Park lub Craggy Cliffs. Below you’ll find several spots to complete this as swiftly as possible in your location of choice, but remember, you only need two of them before moving onto the next challenge.

Zakończenie tego wyzwania nagrodzi Cię 30k XP, co pomoże odblokować więcej gwiazd bitwy na bitwy sezonu 7.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Zwiastun historii dla Fortnite Rozdział 2 – Sezon 7

Gdzie zbierać płyty z Pleasant Park Fortnite wyjaśnił

Z Pleasant Park jest w sumie pięć rekordów, co oznacza, że możliwości są obfite.

Jeśli zdecydujesz się wylądować w okolicy z autobusu bojowego lub po prostu znajdują się w pobliżu, poniżej znajduje się cztery miejsca na pierwszy rzut oka:Jeden z rekordów można znaleźć w domu po południowo -wschodniej stronie okolicy, obok książki.

Obok telewizora w północno -wschodnim domu znajduje się drugi.

Trzeci rekord może zostać zauważony w tym samotnym domu na północ od centrum – zaraz po przejściu przez drzwi, przed schodami.

Czwarty rekord można zobaczyć po zachodniej stronie obszaru, wewnątrz domu w środku.

Pamiętaj, że musisz tutaj odebrać dwa rekordy, abyś mógł dość szybko zakończyć zadanie, jeśli trzymasz się wschodniej strony tego obszaru. Jako wskazówkę użyj wszystkich pobliskich krzaków, aby się ukryć podczas kucania, i polegaj na podwórkach, aby poruszać się szybko bez wizyty innych graczy.

Gdzie zbierać rekordy od skrobnych klifów Fortnite wyjaśnił

Istnieje w sumie cztery rekordy do zebrania od skrobnych klifów.

Jeśli zdecydujesz się wylądować w okolicy z autobusu bojowego lub po prostu znajdujesz się w pobliżu, poniżej znajduje się trzy miejsca na pierwszy rzut oka:Jeden z rekordów można znaleźć w alei między dużym budynkiem w centrum a poziomą po wschodniej stronie.

W magazynie wschodnim jest drugi rekord.

Na koniec możesz znaleźć trzeci rekord obok bramy południowo -zachodniej domu.

Przypomnienie, musisz tutaj wybrać dwa rekordy, abyś mógł dość szybko ukończyć zadanie, jeśli trzymasz się wschodniej strony obszaru.

Po zakończeniu tego legendarnego zadania możesz teraz oznaczyć stoke ogniska w pobliżu różnych wylęgarni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, sprawdź nasze przewodniki na bitwie przełęczy, Legendarne zadania, obce artefakty, Broń IO, Kosmiczne skrzynie i lokalizacji drzew obcych.

How do you rate Fortnite – Lokalizacje rekordów: gdzie wyjaśnić rekordy z Pleasant Park lub Craggy Cliffs ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *