Fortnite Lokalizacje rękawic chwytaków i jak używać Grapple Glove

Startseite » Fortnite Lokalizacje rękawic chwytaków i jak używać Grapple Glove
19. kwietnia 2024
3 minutes
32

By Jhonny Gamer

Grapple Glove wrócił Fortnite OG Po aktualizacji 9 listopada. Pierwotnie ten przedmiot został dodany w rozdziale 3 sezonu 3 i pozwala szybko przemierzać wyspę.

Przedmiot jest bardzo podobny do strzelców internetowych Dostępne w poprzednich Fortnite pory roku, z kilkoma zmianami.

Poniżej można znaleźć listę i mapę Lokalizacje rękawic chwytaków, I Jak używać chwytaku w rękawicy Fortnite .

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak znaleźć chwytak w rękawicy Fortnite

Możesz zdobyć chwytak, eliminując wroga gracza z jednym w swoim ekwipunku lub znajdując jedną z losowo spawnowania Fortnite og. W tej chwili nie wygląda na to, że można je znaleźć gdzie indziej, ale zaktualizujemy tę stronę, jeśli znajdziemy je gdziekolwiek indziej.

Grapple Rękawiczki znajdują się w specjalnych różowych zestawach narzędzi pod Pink Grapple Stops, które przypominają dźwigi. Jasne zabarwienie tych lokalizacji sprawia, że są łatwe do wykrycia z daleka.

Szukaj Pink Grapple Stops, aby zlokalizować chwytową rękawicę.

Podczas gdy możesz wybrać tylko jedną chwytak, różowe pudełka zawierające je są również źródłem łupów amunicji, więc pamiętaj, aby otworzyć je, jeśli twoja broń jest trochę mało amunicji.

Jak używać chwytaku w rękawicy Fortnite

Używać chwytliwego pistoletu w Fortnite, przełącz go w ekwipunku, a następnie cel, gdzie chcesz się zamachować i przytrzymaj te same wejście, których używasz do strzelania do broni. Spowoduje to napędzenie do oznaczonej lokalizacji i możesz ustalić kolejny strzał podczas huśtania się, aby kontynuować używanie chwytaku, aż zabraknie ci „amunicji” lub dotrzesz do miejsca docelowego.

Nie możesz zmagać się z każdym elementem środowiska, więc uważaj na biały koło, które pojawia się wskazuje, gdzie możesz używać chwytania.


Ta biała siatka oznacza, że możesz użyć rękawicy chwytania.

Nie martw się, jeśli dotkniesz ziemi podczas huśtawania się, ponieważ będziesz nadal poruszać. Możesz nawet dalej huśtać się po wylądowaniu na ziemi, jeśli zmagasz się na coś w ciągu kilku sekund.

Kiedy skończysz huśtanie się lub zbyt długo byłeś na ziemi, rękawica chwytaków przejdzie do czasu odnowienia. Im dłużej używałeś chwytania, tym dłużej będzie czas odnowienia.


Możesz trzymać tylko jedną chwytliwą rękawicę na raz i nie możesz podnieść dla niej więcej „amunicji”, jeśli znajdziesz inną. Musisz po prostu upuścić ten, który musisz odebrać kolejne chwyt.


Dążyć do łupu, aby zmagać się z tobą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co nadejdzie przez resztę sezonu, sprawdź nasze Fortnite OG harmonogram lub nasz Fortnite OG Map wyjaśnia. Sprawdź także naszą ukrytą lokalizację Gnome Przewodnik, jeśli chcesz uzyskać łatwy doładowanie XP.

How do you rate Fortnite Lokalizacje rękawic chwytaków i jak używać Grapple Glove ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *