Fortnite Lokalizacje skautów Falcon i jak z niego korzystać

Startseite » Fortnite Lokalizacje skautów Falcon i jak z niego korzystać
22. kwietnia 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Falcon Scout to nowy element dodany do Fortnite W rozdziale 4 sezonu 1.

Zwiadowca Falcon może być niezwykle przydatny w Fortnite Rozdział 4 sezon 1, Biorąc pod uwagę, że pozwala ci zwiad, ping wrogów, a nawet podnieść powalonych kolegów z drużyny.

Oto, gdzie znaleźć skaut sokoła, i jak go użyć, aby uzyskać przewagę nad wrogami.

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Gdzie znaleźć skaut sokoła w Fortnite?

Zwiadowca Falcon można znaleźć w zwykłych skrzyniach, kroplach dostaw, na ziemi i w klatkach ślicznych. Z doświadczenia, skrzynie przysięgi są najlepszym sposobem na pójście tutaj. Na ogół spawnują w wymienionych lokalizacjach. Cytadela, rozbite płyty i wadliwe podziały to szczególnie miejsca do jedzenia do sprawdzenia skrzyń przysięgi.

Oto mapa od Meetlootllama na Reddit pokazując, gdzie wszystkie skrzynie przyspieszające mogą potencjalnie się odrodzić Fortnite:


Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Poszukaj tych dużych białych skrzyń podczas eksploracji nazwanych lokalizacji. Te skrzynie upuszczają kalibre kalibowe, młotki fali uderzeniowej, a czasem przedmiot zwiadowczy. Świetnym sposobem na zdobycie zwiadowcy sokoła jest zabicie wroga za pomocą jednego. Usłyszysz je, gdy znajdą się w okolicy, a nawet zobaczysz skaut oznaczony na siatce, jeśli masz opcję „Wizualizuj dźwięk”.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak używać skautka Falcon w Fortnite

Po wyposażeniu skautów Falcon po prostu naciśnij przycisk Strzelania, aby go wdrożyć. Stamtąd jesteś zasadniczo Kontrola ling dron. Nie możesz przesunąć swojej postaci podczas tego, więc upewnij się, że wdrożycie się przed wdrożeniem zwiadowcy. Oto główne Kontrola S:

  • Lewy kij – Przenieś zwiadowcę
  • Prawy patyk – Przenieś aparat
  • Naciśnij lewy kij – zwiększenie prędkości
  • RT/R2 – Skanuj wrogów
  • Lewe wejście kierunkowe – Marker ping/miejsca
  • T/trójkąt – Odbierz/upuść przedmioty
  • B/okrąg – Tryb zwiadowcy

Dwie główne funkcje skautka sokoła to skanowanie wrogów i możliwość zbierania/upuszczania przedmiotów. Skanuj wrogów zasadniczo uwalnia dużą kulę i oznacza wrogów w niej. Możesz zbierać przedmioty takie jak broń i przedmiotu lecznicze za pomocą zwiadowcy, a następnie podchylać je do siebie. W ten sposób można również odebrać powalone gracze, więc użyj go, aby wprowadzić kolegów z drużyny w lepsze pozycje ożywienia.


Ostatnimi rzeczami, o których należy pamiętać, jest to, że twój skout ma miernik zdrowia i miernik zasięgu. Jeśli opuścisz maksymalny zakres, wyjdziesz z trybu dronów. Wrogowie mogą zniszczyć zwiadowca sokoła, więc pamiętaj, aby nie zniknąć z powodu krzywdy tak bardzo, jak to możliwe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki w lokalizacjach postaci, Zwiększa, Jak szybko zdobyć XP, A kiedy Geralt przychodzi Fortnite .

How do you rate Fortnite Lokalizacje skautów Falcon i jak z niego korzystać ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *