Fortnite Lokalizacje sklepienia i jak zdobyć klucze sklepienia

Startseite » Fortnite Lokalizacje sklepienia i jak zdobyć klucze sklepienia
22. kwietnia 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Sklepienia można znaleźć na mapie w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4. Jednak jeśli chcesz otworzyć sklepienie, musisz wiedzieć Jak zdobyć klucz Vault.

Klucze sklepienia są, co nie dziwi, kluczem do Otwieranie sklepienia W Fortnite I bez nich ryzykujesz utratę bardzo przydatnych łupów.

Ponieważ nie każdy sklepienie pojawi się w każdym meczu, dobrze jest poznać Lokalizacje sklepienia Więc nie marnujesz klawiszy sklepienia.

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Jak otworzyć sklepienie Fortnite

Otwarcie sklepienia Fortnite stał się o wiele łatwiejszy, szczególnie podczas gry solo, w rozdziale 3 sezonu 4, ponieważ nie’T wymagaj już dwóch graczy.

Zamiast tego musisz wyśledzić klawisz skarbca, a następnie udać się do najbliższego sklepienia, aby zdobyć łup. Tam po prostu włóż klucz do zamka i zacznij otwierać skrzynie – o ile inny gracz’Nie dostałem się tam najpierw!

Istnieją jednak niektóre sklepienia na wyspie, które wymagają dwóch klawiszy sklepienia do otwarcia. Z tego powodu powinieneś wiedzieć, jak znaleźć klucze sklepienia…


Jak zdobyć klucze sklepienia Fortnite

Klawisze sklepienia można znaleźć w skrzyniach lub siedzące na ziemi w niektórych miejscach Fortnite mapa. To’jest ważne, aby zauważyć, że nie każda klatka piersiowa zawiera klucz sklepienia, więc Don’Z zaskoczeniem, jeśli zajmie ci trochę czasu, aby je znaleźć.


Klucze sklepienia można znaleźć na ziemi.

Możesz także zdobyć klucze sklepienia, pokonując graczy, którzy noszą jeden, ponieważ podobnie jak ich broń, klucz sklepienia spadnie po ich śmierci. Nie ma jednak żadnego sposobu, aby dowiedzieć się, czy gracz nosi klucz do sklepienia, więc miej oczy, gdy wrogowy upadnie. Możesz nawet położyć się i zamordować kogoś tak, jak oni’ponownie otwierać sklepienie!

Pamiętaj – niektóre sklepienia ukryte na mapie można otworzyć tylko za pomocą dwóch kluczy sklepienia.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Lokalizacje sklepienia

W całym są 15 sklepień Fortnite wyspa, ale zanim udasz się do jednego z tych sklepień, zalecamy sprawdzenie mapy w grze. Wynika to z tego, w jaki sposób sklepienia, które już zostały otwarte, nie pojawią.

Lokalizacje sklepienia pojawią się jednak na tej mapie dopiero po znalezieniu klawisza sklepienia. Każda lokalizacja jest reprezentowana przez zamek – zamki z pojedynczym dziurką od klucza wymagają jednego klucza, a te z dwoma klawiszami do otwarcia.

Oto lokalizacje sklepienia, które do tej pory znaleźliśmy na pierwszy rzut oka:


Gdzie znaleźć sklepienia Fortnite.

Do tej pory znaleźliśmy sklepienia, które wymagają dwóch kluczy do otwarcia w następujących lokalizacjach:

  • Na północ od pochmurnych mieszkań
  • Rave Cave
  • Lśniła laguna
  • Przechylone wieże

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 Sezon 4, Odwiedź nasze strony na przełęczy bitwy, Nowy parasol zwycięstwa, Broń evochrome i jak fazować ściany.

How do you rate Fortnite Lokalizacje sklepienia i jak zdobyć klucze sklepienia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *