Fortnite Lokalizacje strzelców internetowych i jak z nich korzystać

Startseite » Fortnite Lokalizacje strzelców internetowych i jak z nich korzystać
22. kwietnia 2024
2 minutes
30

By Jhonny Gamer

Właśnie dodano strzelanki internetowe Spider-Verse Fortnite W ramach nowego wydarzenia.

Te mityczne strzelanki internetowe działają w dużej mierze w taki sam sposób, jak w przeszłości, ale istnieją różnice w tym, gdzie je zdobyć Fortnite tym razem.

Oto, gdzie dostać strzelców internetowych Fortnite , a także kilka wskazówek dotyczących ich używania po ich wyposażeniu.

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Jak zdobyć strzelców internetowych Fortnite

Istnieją dwa główne sposoby na zdobycie strzelców internetowych Fortnite obecnie. Pierwszym z nich jest znalezienie ich jako łupu naziemnego. Oznacza to, że mogą odrodzić się prawie w dowolnym miejscu na mapie, po prostu siedząc na ziemi, czekając na odebranie. Szukasz mitycznego elementu, pokazanego na poniższym obrazku:


Inny sposób, aby wprowadzić strzelców internetowych Fortnite to odwiedzić Spider-Gwen w slappy brzeg. Jest jedną z garstki nowych Fortnite znaki w grze i można je znaleźć na dachach po północnej stronie slappy brzeg. Możesz z nią porozmawiać i kupić strzelanki na 600 złotych barów.


Jak korzystać z strzelanek internetowych w Fortnite

Po wyposażeniu strzelców internetowych celuj w pobliskie obiekty, aż zobaczysz białą siatkę. Naciśnij przycisk Strzelania, aby dołączyć sieć. To natychmiast zacznie ciągnąć twoją postać w górę z prędkością. Odpuść, aby wysłać swoją postać latanie, możesz następnie połączyć huśtawki. Jest to niezwykle podobne do tego, jak mityczne Pozycja działa.

Jeśli wylądujesz na ziemi i nie wysyłasz innej sieci wystarczająco szybko, twoi strzelcy internetowi wejdą do odnowienia. Strzelcy internetowi mają również amunicję, która może się skończyć. Gdy ten numer osiągnie zero, nie będziesz w stanie strzelać do sieci, chyba że wybierzesz inny element strzelców internetowych, to znaczy.


Strzelcy internetowe to całkowicie mityczny przedmiot oparty na ruchu. Są fantastyczne do szybkiego przeglądania mapy, ale są trochę trudniejsze w użyciu niż wyżej wspomniany sprzęt ODM. Spróbuj połączyć swoje huśtawki podczas latania, ponieważ jest to świetny sposób na obracanie się wokół bitwy i uzyskanie nowych zalet pozycji nad wrogami.

Baw się dobrze, używając nowych strzelanek internetowych Spider-verse Fortnite!

How do you rate Fortnite Lokalizacje strzelców internetowych i jak z nich korzystać ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *