Fortnite Lokalizacje tarczy Guardian i jak blokować strzały, trzymając tarczę Guardian

Startseite » Fortnite Lokalizacje tarczy Guardian i jak blokować strzały, trzymając tarczę Guardian
22. kwietnia 2024
3 minutes
35

By Jhonny Gamer

Blokuj strzały, trzymając tarczę Guardian jest jednym z ograniczonych czasowo cotygodniowych wyzwań, w których musisz ukończyć Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Szczegółowo opisaliśmy Lokalizacje tarczy Guardian W Fortnite poniżej, wraz z Jak blokować strzały, trzymając tarczę Guardian.

To wyzwanie ma pięć etapów, a zarobisz 16k XP za ukończenie każdego etapu w sumie 80k XP. Ten XP może następnie pomóc w zdobyciu gwiazd bitwy na przepustkę bitewną w tym sezonie.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Lokalizacje tarczy Guardian

Najlepszy sposób na znalezienie tarcz Guardian Fortnite jest Wyszukaj skrzynie przysięgłych. Są to długie białe i złotą skrzynie znajdujące się w pomarańczowych obszarach mapy, zwykle w pobliżu zamku lub fortowego punktu orientacyjnego.


Chociaż mogą pojawiać się w skrzyniach, kroplach i łupach podłogowych, najlepsza szansa na zdobycie tarczy Guardian jest z klatki piersiowej.

Na tych pomarańczowych obszarach lądu są dziesiątki skrzyń przysięgłych rozrzuconych, ale podobnie jak zwykłe skrzynie, nie zawsze się spawnują – a tarcze Guardian również nie są gwarantowane przed otwarciem klatki piersiowej przysięgi.

Sugerujemy udanie się na obszar z dużą liczbą potencjalnych spawn klatki piersiowej, aby zwiększyć szanse na zdobycie tarczy Guardian.

Najlepsze miejsca do Znajdź wiele skrzyń przysięgłych i tarczy opiekuńczych Czy:

  • Zatoka Breakwater
  • Cytadela
  • Wadliwe podział

Oto mapa od Meetlootllama na Reddit pokazując, gdzie wszystkie skrzynie przyspieszające mogą potencjalnie się odrodzić Fortnite:


Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak blokować strzały, trzymając tarczę Guardian Fortnite

Aby zablokować strzały podczas trzymania tarczy Guardian, upewnij się, że jest wyposażona, a następnie Naciśnij ten sam przycisk, który byś zastrzelił broń. Przed tobą pojawi się duża niebieska tarcza, chroniąc przed przychodzącym strzelaniną.


Tarcza może być również wyrzucona na ziemię, aby działać jako okładka stacjonarna i może chronić przed bronią walki w zwarciu, takim jak młot Shockwave, ale tylko jeśli wyląduje tuż przed tarczą. Należy pamiętać, że metody te nie będą się liczyć do „strzałów blokowych, utrzymując wyzwanie Guardian Shield”.


Nie możesz jednak blokować wiecznie, ponieważ moc tarczy Guardian z czasem spłynie. Tarcza zacznie się obracać różowo, gdy będzie prawie wyczerpana, a także możesz zobaczyć, jak długo pozostawiłeś, sprawdzając pasek obok tarczy w ekwipunku, w prawym dolnym rogu ekranu.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki w lokalizacjach postaci, Zwiększa, Jak szybko zdobyć XP, A kiedy Geralt przychodzi Fortnite .

How do you rate Fortnite Lokalizacje tarczy Guardian i jak blokować strzały, trzymając tarczę Guardian ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *