Fortnite Lokalizacje teleskopu: Jak niszczyć i zbierać części teleskopu w jednym meczu

Startseite » Fortnite Lokalizacje teleskopu: Jak niszczyć i zbierać części teleskopu w jednym meczu
22. kwietnia 2024
3 minutes
33

By Jhonny Gamer

Zniszcz i zbieraj części teleskopu w jednym meczu jest jednym z sezonowych zadań w Fortnite Rozdział 3 Sezon 1.

W przeciwieństwie do innych sezonowych zadań, ten ma termin – daje ci tylko tydzień na ukończenie tego wyzwania. Jeśli to zrobisz, otrzymasz 25k XP, co pomoże Ci odblokować więcej skór bitewnych.

Najpierw musisz znać Lokalizacje teleskopu i wtedy, Jak niszczyć i zbierać części teleskopu.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 Przegląd przeglądowy zwiastun

Lokalizacje teleskopu w Fortnite

Na 9 teleskopach znajduje się Fortnite mapa:


Lokalizacje teleskopu na Fortnite mapa.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta sezonowa misja będzie dostępna tylko na tydzień, więc jeśli wkrótce go nie ukończysz, nie będziesz w stanie czerpać XP.

Oprócz jednego, każdy można znaleźć w siedmiu placówce – gdzie można również znaleźć sklepienia. Sprawdź swoją mini-mapę, aby znaleźć wykrzyknik (!) Podczas wizyty w jednej z tych lokalizacji, ponieważ z grubsza oznacza lokalizację teleskopu.


Teleskop na siedmiu placówce w pobliżu Coney Crossroads.

Aby ukończyć to wyzwanie, musisz zniszczyć trzy teleskopy i zebrać części w jednym meczu. Jeśli jesteś wyeliminowany z meczu w jakikolwiek sposób, twoje postępy w tej sezonowej misji zostaną całkowicie zresetowane.

Z tego powodu dobrym pomysłem jest upewnienie się, że masz broń i niektóre mikstury tarczy przy próbach tego wyzwania na wypadek, gdybyś spotkał innych graczy.

Zalecamy odwiedzenie trzech siedem placówek po dalekiej wschodniej stronie mapy, ponieważ znajdują się blisko siebie – prawie zorganizowane w linii prostej.

Zaczynając od najbardziej północnej placówki z tego trio, można znaleźć teleskop siedzący na korzeniach drzewa na zboczu prowadzącym w dół obszaru zawierającego szczelinę.Następny teleskop znajduje się na wyspie – punkt orientacyjny Launchpad – gdzie można znaleźć gościa. Jest w mniejszych z dwóch budynków na północnym krańcu wyspy.Trzeci teleskop znajduje się na wyspie bezpośrednio na południe od startowego.Po zniszczeniu wszystkich trzech teleskopów, ukończysz to Fortnite Wyzwanie, ale jak zniszczyć teleskopy?

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak niszczyć i zbierać części teleskopu Fortnite

Zniszczyć teleskop w Fortnite, musisz po prostu trafić w teleskop za pomocą narzędzia do zbioru lub broni. Po tym, pojawi się część teleskopu.Pamiętaj – musisz to zrobić trzy razy na trzech różnych teleskopach w trzech różnych siedmiu placówkach lub w sanktuarium w jednym meczu. Masz również tydzień na zakończenie tego zadania, więc jeśli chcesz tego dodatkowego XP, upewnij się, że ukończyłeś go przed następnym wtorek!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozdziale 3 Fortnite, sprawdź nasze przewodniki na bitwie w sezonie 1, sklepienia, Jak się zsunąć, Swinging w sieci i korony zwycięstwa wyjaśnione.

How do you rate Fortnite Lokalizacje teleskopu: Jak niszczyć i zbierać części teleskopu w jednym meczu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *