Fortnite Lokalizacje Whiplash i jak zmodyfikować Whiplash z oponami terenowymi i łapaczem krów

Startseite » Fortnite Lokalizacje Whiplash i jak zmodyfikować Whiplash z oponami terenowymi i łapaczem krów
22. kwietnia 2024
3 minutes
30

By Jhonny Gamer

Mod A Whiplash z oponami terenowymi i łapaczem krów, a następnie zniszcz struktury jest jednym z pierwszych cotygodniowych wyzwań dostępnych w Fortnite Rozdział 3 Sezon 3.

Możesz także odwiedzić lokalizację Zero Point i tańczyć na rozbitych krawędziach IO Aby ukończyć więcej Fortnite wyzwania.

Po zmodyfikowaniu Whiplash i zniszczeniu 50 struktur wyczyścisz wyzwanie i uzyskasz 15K XP, co pomoże ci zacząć zbierać te nagrody z obecnej przepustki bitwy.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Lokalizacje Whiplash

Mapa wskazuje, gdzie możesz potencjalnie zdobyć pojazd Whiplash w garażach, zwykle przy stacji benzynowej. Podobnie jak skrzynie, nie gwarantują one odrodzenia.

Aby znaleźć gwarantowaną lokalizację Whiplash, przejdź do Chonker’s Speedway, znalezione na pustyni na południe od mapy. Na początku meczu zawsze będą cztery samochody Whiplash. Wszystkie cztery mają już dołączone opony terenowe także, co oznacza, że musisz tylko znaleźć łapacza krów.


Udaj się na Speedway Chonker, aby uzyskać Whiplash z łapaczem krów już zmodyfikowanym.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak zmodyfikować Whiplash z oponami terenowymi i łapaczem krów Fortnite

Po znalezieniu pojazdu Whiplash nadszedł czas, aby zmodyfikować go za pomocą opon terenowych i łapaczem krów.

Dobrą rzeczą jest to, że oba Opony terenowe i łapacze krów można znaleźć w garażach w pobliżu stacji benzynowych. Mogą się odrodzić jako łup naziemny w okolicy, a także można je uzyskać od otwierania czerwonych zestawów narzędzi.

Jednak podobnie jak Whiplashes w Garages, opony terenowe i łapacze krów nie są gwarantowane tutaj.


Potencjalne lokalizacje łapacza krów i opon terenowych.

Aby szybko wyczyścić to zadanie, zalecamy zabranie Whiplasha z Chonker’s Speedway i jazdę do stacji benzynowych w celu wyszukiwania łapaczy krów.

Gdy znajdziesz oba przedmioty, musisz przymocować je do Whiplash, zanim zaczniesz niszczyć struktury. Aby zmodyfikować Whiplash z oponami terenowymi i łapaczem krów, po prostu wybierz przedmiot z ekwipunku i Rzuć go w pojazd tak, jakbyś granował.Mody będą automatycznie zastosować do Whiplash, a teraz możesz rozbić się przez budynki i inne konstrukcje 50 razy, aby ukończyć w tym tygodniu 1 Wyzwanie. Uważaj jednak, aby nie niszczyć pomp gazowych, ponieważ wybuchną i wysadzą w powietrze pojazd.


Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 sezon 3, odwiedź nasze przewodniki w tym sezonie’S skórki bitewne, Lokalizacje nasion rzeczywistości, Jak jeździć na zwierzętach, Lokalizacje postaci i grzyby Slup Blouncer.

How do you rate Fortnite Lokalizacje Whiplash i jak zmodyfikować Whiplash z oponami terenowymi i łapaczem krów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *