Fortnite Lokalizacje zwierząt i gdzie znaleźć nieba, kurczaki, wrony i żaby

Startseite » Fortnite Lokalizacje zwierząt i gdzie znaleźć nieba, kurczaki, wrony i żaby
22. kwietnia 2024
7 minutes
30

By Jhonny Gamer

Zwierząt zostały wprowadzone Fortnite Na początku rozdziału 2 sezonu 6, w końcu sprowadzając dziką przyrodę na wyspę.

Aby skorzystać z ich różnorodnych łupów i innych funkcji, które musisz wiedzieć nieba, kurczaki, ptaki i żaby W Fortnite .

Szczegółowo opisaliśmy wszystkie bieżące Lokalizacje zwierząt Poniżej, a także inne ważne informacje, które powinieneś wiedzieć o dzikiej przyrody w rozdziale 4 sezon 2.

Na tej stronie:

Wyjaśniacze:

Lokalizacje:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Zwierzęta i lokalizacje zwierząt w Fortnite wyjaśnił

Zwierzęta i przyroda odnoszą się do czterech stworzeń, które sporadycznie wędrują po mapie: Kurczaki, ptaki, Sky-Jellies, I Żaby.


Zabijanie różnych rodzajów zwierząt w Fortnite nagrodzi cię różnymi łupami – głównie mięso, Ale zabijanie wron i kurczaków może również Nagradzaj cię bronią. Sky-Jellies da ci tarczę i wystrzeliwują ci w powietrze, gdy do nich wejdziesz.

Zwierzęta mogą pojawiać się na całej mapie, ale ponieważ mają zdolność wędrowania, nie zawsze może znajdować się w tym samym miejscu w każdym meczu. W zależności od rodzaju zwierzęcia mogą również preferować niektóre typy lokalizacji niż inne.

Chociaż nie są gwarantowane, niektóre konkretne lokalizacje są warte odwiedzenia, jeśli szukasz określonego rodzaju zwierzęcia.

Oto preferowane lokalizacje dla zwierząt (jeśli je mają) w Fortnite:

  • Kurczaki częściej znajdują się na obszarach gospodarstwa lub w okolicy. Pomyśl o szałach. Snow Biome to także świetne miejsce do patrzenia, szczególnie w okolicy między samotnymi laboratoriami i slappy brzegami.
  • Żaby Lubię wskoczyć w pobliżu wody, jak rzeki. Jest jezioro na południe od Square i staw w szalonych polach, które warto sprawdzić.
  • Sky-Jellies znajdują się w obszarach między wymienionymi lokalizacjami. Zawsze znajdują się w dużych grupach i będą unosić się w powietrzu i wydawać niebieski blask. Korzystanie z rozszerzenia do ping pobliskich wrogów zaznaczy niebo i ułatwi ich zobaczenie.

Można znaleźć samotne zwierzęta chodzące po wyspie.

Jeśli idziesz po polowaniu, zalecamy upewnienie się, że efekty dźwiękowe gry w grze są 100%, ponieważ każde zwierzę ma określony dźwięk, który będziesz mógł usłyszeć, kiedy w pobliżu – czy możesz go zobaczyć, czy nie.

Włączenie „Wizualizuj efekty dźwiękowe” w ustawieniach dźwięku może również pomóc w zlokalizowaniu zwierząt Fortnite, wyświetlając kierunek, w którym znajdują się na twoim HUD, gdy jesteś blisko jednego.

Włącz „Wizualizuj efekty dźwiękowe”, aby szybciej zlokalizować zwierzęta.

Fortnite Z łupy zwierząt krople

Każde zwierzę, w którym zabijesz Fortnite upuści różne rodzaje łupów, których można użyć do zdobycia zdrowia i tarcz. Niektóre zwierzęta nawet upuszczają broń po wyeliminowaniu.

Oto, jakie łupy możesz dostać za zabijanie każdego rodzaju zwierzęcia Fortnite:

Fortnite zwierzę
Pabłony spadły
Żaba

Mięso x1
Kurczak

Mięso x1
Jeśli świecące fiolet upuści epicką broń
Jeśli świecąca pomarańcza upuści legendarną broń
Ptak (wrona)

Mięso x2
Jeśli świecące fiolet upuści epicką broń
Jeśli świecąca pomarańcza upuści legendarną broń

Sky-Jelly to nieco inny przypadek. Tak naprawdę ich nie zabijasz. Zamiast tego dotknięcie ich powoduje, że pękają, rzucając cię w górę w powietrze i przyznając trochę tarczy.


Fortnite Lokalizacje kurczaka

Jeśli szukasz kurczaków Fortnite, wtedy dobrym pomysłem jest odwiedzić jedną z gospodarstw, zalesiony obszar lub po prostu przejść przez wieś. Możesz spotkać obie grupy kurczaków, zwykle między dwoma lub trzema lub jeden. Spróbuj spojrzeć na Frenzy Fields.


Kiedy kurczak znajduje się w pobliżu, będziesz mógł usłyszeć, jak cluckus. Symbol z kurczaka pojawi się również na twoim HUD, jeśli masz włączoną opcję „Wizualizuj efekty dźwiękowe”.

Kurczaki nie są agresywnymi zwierzętami, ale mogą cię utrzymać, jeśli czasami się zbliżysz. Zwykle szybko uciekają, więc zalecamy ich polowanie jak najszybciej, aby uniknąć utraty ofiary lub przyciągania uwagi innego gracza.


Kurczaki mogą być używane do ślizgania się, jeśli je podnosisz.

Kurczaki mogą być również używane do latania o legendzie map Style Zelda – Upewnij się, że skakasz z wyższego obszaru, bo inaczej nigdzie się nie wybierasz.

Po zabiciu kurczaka upuści jeden kawałek mięsa, który może być używany jako przedmiot leczniczy. Jeśli masz szczęście natknąć się na świecący fioletowy kurczak, upuści także epicką broń, a świecące pomarańczowe kurczaki upuczą legendarną broń.

Fortnite Lokalizacje ptaków

Ptaki, znane również jako wrony, są zwierzętami pasywnymi, które latają po niebie Mapa Fortnite, ale może być trudna do znalezienia, ponieważ nie mają żadnej konkretnej lokalizacji odrodzenia. Aby pomóc zlokalizować ptaki, upewnij się, że masz włączoną opcję „Wizualizuj efekty dźwiękowe” zobaczyć na twoim HUD symbol ptaków, gdy jest w pobliżu.


Jeśli zauważysz ptaka, najłatwiej jest go wyeliminować, gdy wyląduje na ziemi lub na konstrukcji, ponieważ łatwiej jest celować, gdy wrona jest stacjonarna. Chociaż nie chcesz, aby wrona uciekła, nie ma dużo zdrowia, więc jeśli masz broń, z którą jesteś pewny siebie, najlepiej strzelać do ptaka od razu za loot.

Wyeliminowanie ptaka upuszczy dwa kawałki mięsa jako łuki, które można wykorzystać jako przedmiot zdrowia. Jeśli natkniesz się na świecący fioletowy ptak, zrzuci on także epicką broń, a świecące pomarańczowe ptaki upuszczą legendarną broń.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Lokalizacje żaby

Ze względu na ich niewielki rozmiar żaby są jednym z trudniejszych zwierząt do znalezienia Fortnite. Najlepiej jest udać się do obszaru w pobliżu wody, takich jak kory rzeki, i wysłuchanie dźwięku ich croaków. Na twoim HUD pojawi się również symbol żab.

Rzeki w pobliżu cytadeli należą do najlepszych miejsc do wyglądu, ponieważ żaby pojawią się wokół wody.


Żaby mogą być dość szybkie.

Chociaż żaby nigdy cię nie zaatakują i mogą zostać zabite jedną kulą, mogą skakać dość szybko. Z tego powodu dobrym pomysłem jest podążać za żabą w odległości, dopóki nie przestanie się poruszać, dając możliwość szybkiego zastrzelenia.

Następnie żaba upuści jeden kawałek mięsa, który może być używany jako przedmiot leczniczy.

Fortnite Lokalizacje Sky-Jelly

Wreszcie, spójrzmy na niebo-grzbiety. Te stworzenia można znaleźć na całej mapie, ale mają tendencję do występowania przy wyższych prędkościach odrodzenia w żółtym/pomarańczowym biomie na mapie. Oznacza to, że lasy wokół Square i Cytadeli, a także południowo -wschodni region mapy. Poniżej zaznaczyliśmy kilka lokalizacji, choć zauważ, że nie zawsze znajdują się w tych samych miejscach.


Baw się dobrze polując na dziką przyrodę w Fortnite!

How do you rate Fortnite Lokalizacje zwierząt i gdzie znaleźć nieba, kurczaki, wrony i żaby ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *