Fortnite Nieprawidłowe działanie lokalizacji automatów: kup losowy przedmiot dla automatów awarii Fortnite

Startseite » Fortnite Nieprawidłowe działanie lokalizacji automatów: kup losowy przedmiot dla automatów awarii Fortnite
22. kwietnia 2024
3 minutes
28

By Jhonny Gamer

Kup losowy przedmiot z wadliwego automatu jest jednym z zadań sezonowych w Fortnite Rozdział 3 Sezon 1.

Wyzwanie zadaje Cię odwiedzaniem licznych lokalizacji automatów w nowej Fortnite mapa Aby sprawdzić, czy możesz znaleźć ten, który działa nieprawidłowo.

Ukończenie tego zadania nagrodzi Cię 25k XP, co pomoże odblokować więcej nagród i skór z przepustki bitewnej w tym sezonie.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 Przegląd przeglądowy zwiastun

Nieprawidłowe działanie automatów w Fortnite wyjaśnił

Nieprawidłowe działanie automatów w Fortnite, w przeciwieństwie do jednostek roboczych, mają czerwony ekran wyświetlający wykrzyknik (!) na nich. Ikona, która pojawia się na ekranie, gdy będziesz blisko nieprawidłowego automatu, będzie miała również wykrzyknik.Te maszyny sprzedają ci losowy przedmiot za 100 złota, Więc dostaniesz coś dość użytecznego, albo broń, która może pomóc ci wygrać mecz.


Możesz nawet dostać mityczną broń…

Problem z próbą znalezienia nieprawidłowego automatu jest to, że ich lokalizacja jest wybierana losowo w każdym meczu. Oznacza to, że nawet jeśli sprawdzisz dużą liczbę lokalizacji automatów, nadal możesz nie znaleźć tego, co nieprawidłowe działanie.

Jeśli chcesz wyrównać to wyzwanie, zalecamy odwiedzenie zarówno Sleepy Sound, jak i Coney Crossroads na początku meczu. Oba te lokalizacje zawierają nie tylko trzy automaty, ale znajdują się blisko siebie.


Nieprawidłowe działanie automatów w Coney Crossraods.

Oznacza to, że możesz łatwo sprawdzić oba lokalizacje w poszukiwaniu nieprawidłowego automatu, zbierać dobre łupy, a następnie wrócić do meczu.

Pamiętaj tylko – może to zająć trochę czasu.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Lokalizacja maszyny vending w Fortnite na pierwszy rzut oka

Jak powiedzieliśmy w powyższej sekcji, lokalizacja automatu wadliwego Fortnite zostanie wybrany losowo na początku meczu. Mimo to, szukając złamanej maszyny, dobrze jest wiedzieć, gdzie się znajdują.

Oto lokalizacje automatów na Fortnite mapa:


Lokalizacje automatów w Fortnite.

Nie zapomnij – lokalizacja nieprawidłowego automatu automatu jest wybierana losowo i musisz kupić tylko jeden przedmiot, kosztujący 100 złota, Aby ukończyć to wyzwanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozdziale 3 Fortnite, sprawdź nasze strony na bitwy, pogoda, sklepienia, przesuwny, Swinging w sieci i korony zwycięstwa.

How do you rate Fortnite Nieprawidłowe działanie lokalizacji automatów: kup losowy przedmiot dla automatów awarii Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *