Fortnite Postcard Tour Quest Walthrough

Startseite » Fortnite Postcard Tour Quest Walthrough
23. kwietnia 2024
3 minutes
30

By Jhonny Gamer

FortniteWycieczka pocztowa Zadania Cię z śledzeniem pięciu punktów orientacyjnych na podstawie wskazówek.

Te pięć wskazówek dokuczają lokalizację pięciu miejsc w Fortnite musisz odwiedzić. Zbliż się do opisanego celu, a ukończysz zadanie.

Oto jak ukończyć Fortnite Pocztówka, a także kilka szczegółów na temat tego, co otrzymasz jako nagrodę.

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Postcard Tour Quest Walthrough

Istnieje pięć wskazówek do rozwiązania w ramach Fortnite Postcard Tour Quest. Możesz je znaleźć w swoim dzienniku zadań, z pierwszym istotnością: „W mieście jest wojownik wykonany z świateł”. Widzisz, dokucza to określone lokalizację, do której musisz podróżować, aby ukończyć część pierwszego zadania. Oznaczyliśmy wszystkie pięć lokalizacji na mapie poniżej, a następnie przejdziemy do każdego szczegółów na każdym.


Zobaczysz liczby obok każdej lokalizacji na mapie. Odpowiadają następującym wskazówkom:

  1. W mieście znajduje się zamaskowany wojownik wykonany z świateł
  2. Te łodzie przynoszą ładunek
  3. Pływać tam, gdzie leczy się woda
  4. Jest drzewo, w którym zderzają się trzy sezony
  5. W jaskini lodowej poszukaj wieży

Fortnite Wycieczka pocztowa „W mieście jest wojownik wykonany z świateł”


Ta pierwsza wskazówka wymaga udania się do Mega City. W pobliżu jego centrum zobaczysz gigantyczny neon samuraj. Po prostu zbliżaj się do niego, użyj Ziplines i Grint Rails, jeśli musisz. Zamknięcie spowoduje prawdziwe zadanie, czyli emotować wewnątrz hologramu.

Fortnite Wycieczka pocztowa „Te łodzie przynoszą ładunek”


Ta wskazówka wskazuje na rozkład wody na południe od Mega City. Znajdziesz tutaj statek towarowy. Emotować na łodzi.

Fortnite Wycieczka pocztowa „Swim, gdzie leczy się woda”


Ta wskazówka odnosi się do gorących źródeł znalezionych w parnych źródłach. Te faktycznie cię uzdrowią, jeśli wskoczysz do nich. Emotować w gorących źródłach.

Fortnite Wycieczka pocztowa: „Jest drzewo, w którym zderzają się trzy sezony”


Drzewo Herald można znaleźć dokładnie tam, gdzie spotykają się śnieżne (białe), jesień (żółty) i wiosenne (zielone). Poszukaj drzewa, które wygląda jak Herald, postać z rozdziału 3 Fortnite. Emotować na drzewie.

Fortnite Wycieczka pocztowa „W jaskini lodowej, poszukaj wieży”


Wreszcie udaj się na górę na północny zachód od brutalnego Bastion. Jest tu jaskinia lodowa, zawierająca dużą clocktower. Pamiętaj, aby używać skrzyń holo w tym obszarze, jeśli masz klucze do stracenia. Emotować w pobliżu caster.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Nagrody z wycieczki pocztowej

Otrzymasz 25 000 XP za ukończenie każdej części misji pocztówkowej Fortnite. To jest ogromna kwota, więc dobrze jest pójść po misji po pocztach, jeśli chcesz szybko awansować.

Tak ukończyć wycieczkę pocztową Fortnite. Aby uzyskać więcej pomocy w bieżącym zestawie wyzwań, sprawdź nasz przewodnik na temat korzystania z sprzętu ODM.

How do you rate Fortnite Postcard Tour Quest Walthrough ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *