Fortnite Pullus Travis Scott Emote z Daily Shop

Startseite » Fortnite Pullus Travis Scott Emote z Daily Shop
23. kwietnia 2024
2 minutes
32

By Jhonny Gamer

Emotę muzyczną z udziałem Travisa Scotta została usunięta z dzisiejszych Fortnite sklep z przedmiotami, ponieważ amerykański raper staje w obliczu akcji prawnych po śmierci ośmiu osób na jego festiwalu Astroworld w Teksasie w weekend.

Epic Games wyciągnęła West Emote, która zawiera próbkę licencjonowanej muzyki z zachodu przez Travis Scott i Jackboys, wraz ze wszystkimi innymi przedmiotami w dziedzinie dziennej sklepu.

Fortnitewsparcie Świergot później potwierdził usunięcie sekcji sklepowej, ale nie szczegółowo opisał, dlaczego.

To’wie, że sekcja „codziennej” sklepu z przedmiotami została wyłączona. Jest to zamierzone, a sekcja „codzienna” powróci z następnym odświeżeniem sklepu. fotka.świergot.com/rc6kqh7qow

— Fortnite Status (@FortniteStatus) 8 listopada 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Osiem osób zmarło, a ponad 300 zostało rannych podczas Crush podczas piątkowej nocy otwarcia w Astroworld, corocznym festiwalu zorganizowanym przez Scotta i odbywającego się w Houston w Teksasie.

Doniesienia medialne sugerują, że wejście na stronę koncertową zostało naruszone przez dziesiątki osób bez biletów, przeludniając miejsce do niebezpiecznych poziomów.

Pojawienie się emote Fortnite sklep z przedmiotami był prawdopodobnie czas na koniec Astroworld – chociaż reszta festiwalu została złomowana.

Epic Games zazwyczaj nie omawia działań i wyborów Sklep z przedmiotami Fortnite, choć uważa się, że skład każdego dnia jest zaprogramowany z góry.

Fortnite Fani w dużej mierze z zadowoleniem z zadowoleniem przyjęli dziś usunięcie emotki Scotta ze sklepu, chociaż nie ma bloku, aby powstrzymać istniejących właścicieli przed używaniem go lub w grze Travis Scott Charbak Skin.

Travis Scott był gwiazdą zeszłorocznej wielkiej gry w grze Koncert Fortnite . Nazwany „Astronomical”, zawierał niezapomniany zestaw utworów rapera, z gwiazdą może kupić jako skórę za pośrednictwem sklepu z przedmiotami w grze.

Niektórzy fani wezwali, aby przedmioty Scotta były teraz zamknięte, przynajmniej tymczasowo, aby uniknąć niewłaściwego użycia po tragedii. Eurogamer skontaktował się z Epic w sprawie komentarza.

How do you rate Fortnite Pullus Travis Scott Emote z Daily Shop ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *