Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Mapa, wymienione lokalizacje i punkty orientacyjne

Startseite » Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Mapa, wymienione lokalizacje i punkty orientacyjne
24. kwietnia 2024
4 minutes
28

By Jhonny Gamer

Rozdział 3 wprowadził nowy Fortnite mapa A teraz my’osiągnęła rozdział 3 sezon 4, ta mapa zawiera szeroki zakres nazwane lokalizacje i punkty orientacyjne abyś mógł odkryć.

Kiedy zaczynasz grać Fortnite , Mapa będzie kołysana łupkowa szarość, ale odwiedzając nazwane lokalizacje i zabytki, ty’LL stopniowo przywracają swoją chwałę.

Podczas gdy znalezienie wymienionych lokalizacji jest dość proste – dzięki znakom pytań – zlokalizowanie punktów orientacyjnych jest nieco bardziej skomplikowane.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Co’jest nowym na Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Mapa?

Początek Fortnite Rozdział 3 W sezonie 4 w mapie wdrażano szereg zmian, które można zobaczyć poniżej:


Jak ujawnić nazwane lokalizacje i punkty orientacyjne na Fortnite mapa

Ilekroć do nowej wymienionej lokalizacji jest dodawana do Mapa Fortnite lub jedna jest głównie zmieniona, zostanie wyrzucona – umożliwiając łatwo zidentyfikować nowy obszar. Czasami może być nawet małe szare miejsce na nowy znaczący punkt orientacyjny. Fortnite Nowicjusze przekonają się jednak, że ich mapa jest całkowicie szarowana.


Po raz pierwszy otrzymasz niewielką ilość XP.

Aby zobaczyć mapę w całej jej prawdziwej chwale, musisz odwiedzić każdą z wymienionych lokalizacji i wszelkich głównych punktów orientacyjnych – czy to pieszo, czy lądować z autobusu bitwy.

Najpierw zalecamy odwiedzenie nazwanych lokalizacji, ponieważ pozwoli ci zawęzić wszelkie punkty orientacyjne, które musisz odwiedzić przez małe szare plamy pozostawione na mapie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Mapa wymienione lokalizacje

Na początku każdego Fortnite sezon, zwykle możemy spodziewać się wyboru nowych wymienionych lokalizacji. Mogą być nawet nowe nazwane lokalizacje również pojawiały się przez cały sezon!

Fortnite Rozdział 3 w sezonie 4 do mapy dodano pięć nowych nazwanych lokalizacji:

 • Pochmurne mieszkania
 • Fort Jonesy
 • Zwiastować’s sanctum
 • Lśniła laguna
 • Świecąca świątynia

Poza tymi nowymi lokalizacjami w rozdziale 3 w rozdziale 3 w rozdziale 3:

 • Chonker’S Speedway
 • Coney Crossroads
 • Tłuste gaj
 • Logjam Junction
 • Rave Cave
 • Drzewo rzeczywistości
 • Rocky Role
 • Zmienne wały
 • Senny dźwięk
 • Stacja synapsy
 • Przechylone wieże

Wygląd nazwanych lokalizacji może zmieniać się między porami roku, a nawet podczas nich.

Fortnite Znaki orientacyjne wyjaśniły

Punkty orientacyjne w Fortnite to mniejsze lokalizacje posypane po mapie i zwykle zawierają małe miejsce lub znaczący obiekt do zbadania. Czasami będą wystarczająco godne uwagi, aby uzasadnić posiadanie małego szarego miejsca na mapie, abyś mógł wypełnić.

Ty’LL naturalnie napotykają punkty orientacyjne, po prostu badając mapę i, jak w przypadku wymienionych lokalizacji, zarobią trochę XP, znajdując je.


Częścią zabawy z punktami orientacyjnymi jest losowo ich znalezienie, ale jeśli chcesz w pełni wypełnić mapę, najpierw polecamy odwiedzenie wszystkich wymienionych lokalizacji. To pozostawi szare plamy na mapie, gdziekolwiek znaczący punkt orientacyjny może usiąść – znacznie ułatwiając je zlokalizowanie!

Przeszłość Fortnite Rozdział 3 mapy

Nowy Fortnite Rozdział przychyla nowy Mapa Fortnite i, w miarę postępów pory roku, mapa powoli się zmienia. Aby dać ci wyobrażenie o tym, jak mapa rozwijała się w rozdziale 3, ty’Znajdź mapę z każdego z poprzednich sezonów poniżej.

Tutaj’pokazywać Fortnite Rozdział 3’S mapa spojrzała na początek sezonu 1:


Tutaj’S Jak mapa wyglądała pod koniec sezonu 2:


Tutaj’S Jak mapa wyglądała pod koniec sezonu 3:


Baw się dobrze odkrywając Fortnite mapa!

How do you rate Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Mapa, wymienione lokalizacje i punkty orientacyjne ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *