Fortnite Rozdział 3 Szacowana data premiery, wydarzenie na żywo, jakie to się stało, i czego się spodziewać po rozdziale 3

Startseite » Fortnite Rozdział 3 Szacowana data premiery, wydarzenie na żywo, jakie to się stało, i czego się spodziewać po rozdziale 3
24. kwietnia 2024
6 minutes
28

By Jhonny Gamer

Fortnitekoniec było niespodzianką – zapoczątkowanie Rozdział 2 Sezon 8 finał dwa sezony, zanim wielu z nas się spodziewało.

Podobnie jak w przypadku zakończenia rozdziału 1, finał rozdziału 2 wyszedł z hukiem – i trochę przestoju – przed nową mapą i nie tylko wraz z przybyciem rozdziału 3.

Strona wyjaśnia Czas zdarzenia końcowego, I od czego możemy się spodziewać Fortnite Rozdział 3.

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 Przegląd przeglądowy zwiastun

Kiedy jest szacowany Fortnite Rozdział 3 Data wydania Teraz wydarzenie na żywo się skończyło?

Aktualizacja 6 grudnia: Z rozdziałem 3 teraz na żywo możesz użyć przewodników wymienionych poniżej, aby rozpocząć głowę:

 • Fortnite Rozdział 3 Skórki bitewne
 • Fortnite Nowa mapa dla rozdziału 3
 • Fortnite Skórka podkładowa
 • FortniteNowy parasol zwycięstwa
 • Jak wsunąć Fortnite
 • Fortnite Korony zwycięstwa

AKTUALIZACJA 14.02.21 21:30 UK: To było coś, prawda?? Po porażce Królowej Kostki i wielkim odwróceniu wyspy, gra nie jest już odtwarzana.

Co dalej? Podobnie jak w przypadku rozdziału 1 i rozdziału 2, oczekujemy okresu przestojów, podczas gdy deweloper EPIC pracuje nad wprowadzeniem rozdziału 3.

Oczekujemy, że data premiery rozdziału 3 (lub konkretnie, data premiery sezonu 3 rozdziału 3) odbędzie się w ciągu najbliższych 48 godzin. Na podstawie tego, co wydarzyło się ostatnim razem, powinno to być czas w poniedziałek rano lub po południu w Wielkiej Brytanii.

Ponieważ jednak Epic technicznie to zrobił wcześniej, możliwe może być szybsze. Lub wolniej! Nie możemy być pewni w obu przypadkach – ale naszym najlepszym przypuszczeniem byłoby zdyskontować resztę weekendu i przypiąć swoje nadzieje najwcześniej w poniedziałek Fortnite, aby wrócić do Internetu.

Oryginalna historia: Fortnite End Event odbędzie się w sobotę 4 grudnia i zostanie na żywo w następujących czasach:

 • Wielka Brytania: 21.00 (GMT)
 • Europa: 22:00 (CEST)
 • Wschodni wybrzeże USA: 16.00 (ET)
 • Zachodnie wybrzeże USA: 13.00 (PT)

End Playlist, w której odbędzie się impreza na żywo, rozpocznie się 30 minut przed powyższym czasem – i w oparciu o popularność poprzednich wydarzeń, wysoce zalecane jest zalogowanie się, aby zapewnić swoje miejsce, aby zobaczyć finał.Koniec to wydarzenie jednorazowe – a ci, którzy uczestniczą, odblokują specjalny ekran ładowania i opakują.

Będziesz także mógł wybrać z 15 innymi graczami, jeśli wolisz zabrać ze sobą przyjaciół na przejażdżkę.

To także wtedy Fortnite Rozdział 2 odcinek 8 zakończy się. Przed wydarzeniem powinieneś spędzić ostatnie gwiazdy bitwy na bitwy sezonu 8 – Jeśli tego nie zrobisz, te przedmioty zostaną automatycznie używane na wcześniejszych dostępnych nagrodach, co może doprowadzić cię do utraty czegoś, na co miałeś oko – a także zbierać kolorowe butelki dla ryb Toona i skóra Królowej kostki.

Czego możemy się spodziewać od końca i rozdziału 3 w Fortnite?

Deweloper Epic Games potwierdził końcową godzinę rozpoczęcia wydarzenia, a także kilka ogólnych szczegółów fabuły, dając nam wyobrażenie o tym, czego się spodziewać po wydarzeniu:

„Po zakończeniu konwergencji królowa kostki przygotowuje swoją grę końcową na wyspę i nic nigdy nie będzie takie samo. Chwyć broń i walcz z ostatecznym niszczycielem całej rzeczywistości. Dołącz do „The End”, tylko jednorazowe wydarzenie w grze i walczą o swoją dziedzictwo.”


Potwierdził również, że jest to „finał Fortnite Rozdział 2 ” – co oznacza, że po zakończeniu zdarzenia rozpocznie się rozdział 3.

Cóż, technicznie – choć nie potwierdzono, wyobrażamy sobie, że przejście między rozdziałem 2 a rozdziałem 3 będzie podobne do tego między pierwszymi dwoma sezonami, z długim okresem przestojów, gdy Epic przygotowuje się do przybycia rozdziału 3.


Ostatnim razem było to około 36 godzin – z tylko czarną dziurą, którą gracze mogą obserwować na czas – i możemy sobie wyobrazić, że będzie to takie samo tutaj. Jeśli tak, możesz spodziewać się grania w rozdzia.

Stamtąd, oparty na tym, co się stało z rozdziałem 2, nasze domysły i niektóre wycieki nadchodzących funkcji w rozwoju Do tego, co przyniesie rozdział 3, obejmuje:

 • Nowy Fortnite mapa (Czy będzie zawierał elementy poprzednich map, jak w rozdziale 2, są nieznane)
 • Nowe funkcje (wyciekające sugestie – a nie potwierdzenia – obejmują załączniki broni i mechanikę przesuwną)
 • Ulepszenie silnika (w tym przejście do silnika Unreal 5)

Jak wspomniano, niektóre z nich oparte są na wyciekach, inne są naszym domysłem. Po pierwsze, rozdział 2 wprowadził kilka głównych nowych mechaników, które nie widziane w rozdziale 1 – połowy i pływanie wśród nich – a nowy rozdział jest idealną okazją do dokonania takich postępów. Wycieki sugerują w szczególności przywiązania do broni, a zwłaszcza przesuwanie się – choć kto wie, czy to się stanie.

Tymczasem aktualizacja do Unreal Engine 5 jest zdecydowanie w pewnym momencie prac-z Epic potwierdza, że „zaangażowany jest w testowanie bitwy silnika, gdy przygotowujemy się do wysyłki Fortnite na UE5 na wszystkich platformach w dół linii ”.


Digital Foundry’s Unreal Engine 5 Hass-On: Demo Analysis + Performance Benchmarks

Chociaż silnik nie jest dostępny do pełnego wysyłki dla programistów do początku 2022 roku, Fortnite Rozdział 3 może być doskonałą okazją, aby przejąć go przez swoje kroki. Powinien lśnić w szczególności na konsolach nowej generacji-ale jest zaprojektowany do pracy we wszystkich systemach, w tym również urządzeń niższej klasy.

Jeśli chodzi o nową mapę – to wydaje się być pewne, nawet jeśli nie ma wskazówek, czego się spodziewać. Ale wyobrażamy sobie, że zaoferuje to pewne powrót do poprzednich lokalizacji i historii – i mam nadzieję, że jest to również własna tożsamość.

Możliwe, że w ciągu tygodnia poprzedzają się wydarzenie końcowe. Tak czy inaczej – upewnij się, że dostaniesz wszystko, co chcesz zrobić, zanim rozdział 2 sezonu 8 zniknie na dobre!

How do you rate Fortnite Rozdział 3 Szacowana data premiery, wydarzenie na żywo, jakie to się stało, i czego się spodziewać po rozdziale 3 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *