Fortnite – Ryzykowate Role Mapa Mapa skarbów

Startseite » Fortnite – Ryzykowate Role Mapa Mapa skarbów
16. kwietnia 2024
3 minutes
32

By Jhonny Gamer

Znalezienie Ryzykowate Role Mapa Mapa skarbów jest celem jednego z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu nagrodach z sezonu 5. Pamiętaj, że musisz być przepustką bitwą posiadacz w celu podjęcia tego wyzwania.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Jak działa ryzykowna mapa skarbów

W przypadku wyzwań w 1 tygodniu, Masz za zadanie:

  • Śledź mapę skarbów w ryzykownych bębnach (1 ogółem, 10 gwiazd bitwy)

Kolejnym w tym tygodniu są lokalizacje błyskawicy.

Ryzykowne rolki ukrywa mapę, która toruje drogę do ukrytego skarbu. Zwróć uwagę tylko na tych z bitwą będzie mógł to zobaczyć, a na mapie znajduje się schemat, w którym można znaleźć skarb.

Możesz jednak pominąć ten pierwszy krok i przejść prosto do lokalizacji skarbów – jak wyjaśniono później na tej stronie – jeśli wolisz to zrobić.

Podobnie jak w przypadku innych wyzwań, musisz to zrobić podczas gry w mecze – nie możesz wprowadzić mapy bez innych graczy – więc musisz uniknąć spotkań walki, gdy próbujesz znaleźć każdą lokalizację.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Ryzykowate Role Mapa Mapa skarbów

Ryzykowne bębny znajduje się na dalekim północno-zachodniej części mapy i był regionem dodanym w ramach sezonu 4. Jednak nie musisz tu iść najpierw, aby ukończyć tę lokalizację mapy skarbów.

Miejsce, które musisz iść, to tylko rzut kamienie.W szczególności będziesz chciał zlokalizować tunel na południe od Tomato Town. Po północnej stronie, najbliżej miasta, znajduje się półka nad wejściem.

Dostań się tam – możesz to zrobić pieszo lub ślizgając się z autobusu bojowego – i stać po wschodniej stronie.Gdy znajdziesz właściwe miejsce, na ekranie pojawi się ryzykowny skarbc. Użyj wiersza przycisku, który pojawi się na ekranie, aby go zebrać.Po zakończeniu istnieje wiele innych wyzwań wypróbować w tym tygodniu – w tym lokalizacje błyskawicy. Powodzenia!

How do you rate Fortnite – Ryzykowate Role Mapa Mapa skarbów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *