Fortnite Siedmiu członków, skórki i lider

Startseite » Fortnite Siedmiu członków, skórki i lider
24. kwietnia 2024
4 minutes
27

By Jhonny Gamer

Fortnite ma zaskakująco głęboką wiedzę, która obejmuje wiele sezonów i rozdziałów.

Siedem odegrało dużą rolę Fortnite ’ najnowsze historie, przy czym tożsamość każdego członka pozostała ukryta w większości.

Z czasem każdy członek siedmiu został zdemaskowany, a przywódca nawet się ujawnił. Oto każdy członek siedmiu, Oprócz tego, jak wygląda każda z ich skóry.


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Lista siedmiu członków

Nic dziwnego, że siedmiu członków siedmiu, tajemnicza grupa, której zadaniem jest ochrona Zero Point za wszelką cenę. Na wskroś Fortnite wiele sezonów gracze mieli okazję odblokować skórki związane z różnymi członkami siedmiu. Oto pełna lista członków:

  • Fundacja
  • Pochodzenie
  • Paradygmat
  • Naukowiec
  • Gość
  • Wyobrażone
  • Kolejność

Siedem po raz pierwszy pojawiło się w Fortnite sezon 3, ale nie został naprawdę odsłonięty dopiero później. Rzućmy okiem na każdego członka i odpowiadającą skórę stroju.

Fundacja


Zacznijmy od dużego psa. Fundacja gra nikt inny jak Dwayne „The Rock” Johnson. Jest liderem siedmiu i został wprowadzony w rozdziale 3 sezonu 1.

Pochodzenie


Pochodzenie zostało po raz pierwszy ujawnione w rozdziale 3 sezonu 2. Był dostępny jako odblokowanie bitwy. On też był byłym królem kostki.

Paradygmat


Paradygmat jest szczególnie mroczną postacią, a nawet nieufności przez innych członków siedmiu. Została wydana podczas sezonu X.

Naukowiec


Strój naukowca po raz pierwszy zadebiutował Fortnite sezon x. Jest mistrzem technika, który jest odpowiedzialny za budowę nawigacji rift, które można znaleźć na wyspie.

Gość


Odwiedzający jest ekspertem od nawigatora i odkrywcy. W swoim czasie Fortnite zbudował rakiety, stworzone na bok szczelin. Możesz odblokować jego skórę w sezonie 4.

Wyobrażone


Wyobrażone jest kolejnym członkiem siedmiu, który został ujawniony w rozdziale 3 sezonu 2. Gracze mogli odblokować swoje stroje i style w ramach przepustki bitwy. Jest siostrą bliźniaczki zamówienia.

Kolejność


Zamówienie jest siostrą bliźniaczką wyobrażonych. Została przedstawiona w rozdziale 3 sezonu 2. Prawdopodobnie zobaczymy więcej jej i jej siostry w nadchodzących sezonach.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Kto jest liderem siedmiu?

Fundacja jest liderem siedmiu. Zagrał go Dwayne „The Rock” Johnson, który również oferuje swoje podobieństwo do postaci. Co ciekawe, fundacją nie jest Fortnite -. Jest współwłaścicielem między partnerstwem Fortnite i Siedem Bucks Studios Dwayne Johnson.

Fundacja została uwzględniona w bitwie do rozdziału 3 sezonu 1. Jeśli chodzi o siedem, kopią dużo dłużej. Po raz pierwszy wspomniano w sezonie 3, zanim zostali mocno włączone do sezonu 4. Od tego czasu byli zaangażowani w epicką bitwę między liderem zespołu Mecha a pożeraczem i prowadzili wojnę z IO (wyobrażone porządek). W ubiegłym sezonie sprawy przyszło na czele wydarzenia kolizji na żywo. Gracze pomogli zniszczyć IO i odepchnąć ich z wyspy, pilotując w tym procesie ogromnego mecha.

Więc masz to, wszyscy siedem członków siedmiu. Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 sezon 3, odwiedź nasze przewodniki w tym sezonie’S skórki bitewne, Lokalizacje nasion rzeczywistości, Jak jeździć na zwierzętach, Lokalizacje znaków, i grzyby bramka

How do you rate Fortnite Siedmiu członków, skórki i lider ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *