Fortnite – Spotkanie na boki: jak ukończyć spotkanie na boki i wyjaśnione lokalizacje anomalii na boki

Startseite » Fortnite – Spotkanie na boki: jak ukończyć spotkanie na boki i wyjaśnione lokalizacje anomalii na boki
16. kwietnia 2024
4 minutes
36

By Jhonny Gamer

Spotkania na boki to nowa minige w meczu, w którym możesz ukończyć Fortnite Rozdział 2 Sezon 8.

Walka w spotkaniu z boku pomoże ci zebrać za pomocą łupów, jak broń na boki, i wykonaj szereg wyzwań w Quest Punchcards. Najpierw jednak musisz wiedzieć, jak znaleźć Lokalizacje anomalii na boki.

Poniżej odkryjesz Jak ukończyć spotkanie z boku Teraz, gdy nie są już wyłączone z gry.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Na boki lokalizacje anomalii w Fortnite wyjaśnił

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie lokalizacji anomalii na boki jest otwarcie Fortnite mapa gdzie pojawią się jako fioletowe szczeliny. Następnie umieszczasz marker na preferowanej anomalii i zbliżasz się do niego, gdy będziesz odpowiednio przygotowany.


Przykłady fioletowych szczelin wskazujących na anomalie na boki.

Należy zauważyć, że lokalizacje na powyższej mapie są tylko przykładami, a nie ustalonymi lokalizacjami – nie oczekuj, że szczeliny pojawią się w tych lokalizacjach w meczu! Anomalie na boki będą również poruszać się po mapie, znikając i pojawiając się w nowych lokalizacjach w miarę postępów, więc jeśli chcesz wziąć udział, musisz mieć oko na ich lokalizację.

Kiedy zbliżasz się do anomalii na boki. Tutaj będziesz uczestniczyć w spotkaniu z boku.

Wejdź do szczelin, aby rozpocząć spotkanie na bok.

Jak ukończyć spotkanie na boki Fortnite

W bok napotyka się Fortnite obejmuje walkę z falami potworów kostki, dopóki nie wypełnisz pomarańczowego paska wyzwań u góry ekranu. Jeśli zrobisz to pomyślnie, zakończysz spotkanie z boku. Istnieje jednak haczyk i ma postać timera.


Wypełnij pasek postępu, aby ukończyć spotkanie na boki.

Ten timer rozpocznie się za każdym razem, gdy wejdziesz na spotkanie na boki, a kiedy się skończy, podobnie jak spotkanie. Aby zwiększyć ten timer, musisz zabić potwory kostki, a silniejsze potwory zapewniają więcej czasu, więc jeśli chcesz ukończyć spotkanie, upewnij się, że kierujesz na silniejsze potwory.

Jeśli tego nie zrobisz, spotkanie z boku zakończy się i stracisz postęp w kierunku zakończenia.


Zwróć uwagę na timer.

Na szczęście każde łupy, które otrzymujesz od zabijania potworów kostki lub skrzyń bocznych, pozostaną na mapie, niezależnie od tego, czy pomyślnie ukończysz spotkania z boku, czy nie. Oznacza to, że możesz skupić się wyłącznie na otwarciu skrzyń, co dzięki niższej grawitacji pozwalającej skakać wyżej i uniknąć potworów, jest dobrą strategią znajdowania broni na boki.


Skrzynie na boki można znaleźć na bokach.

Możesz także mieć wiele spotkań na boki na mecz, więc nie martw się, jeśli skończy się timer.

Inni gracze mogą wejść na spotkanie z boku i wszyscy dzielicie ten sam pasek postępu, więc warto utrzymać ich przy życiu. Oczywiście do końca spotkania.


Spotkanie z boku już trwające.

Jeśli chodzi o udział w spotkaniu z boku, zalecamy zebranie dobrej broni, zebranie przedmiotów leczniczych i zbudowanie tarcz nieco wcześniej. Podczas gdy możesz zebrać amunicję i zwiększyć tarczę, zabijając potwory kostki, zapewni to właściwie przygotowanie i dalsze szanse na zakończenie spotkania z boku.

Pomoże to również ukończyć wszelkie wyzwania związane z bokami, takie jak ostateczne wyzwanie dla PunchCard Torina.


Użyj niższej grawitacji na swoją korzyść.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sezonie 8 Fortnite, sprawdź nasze strony na bitewnej przepustce sezonu 8, zmiany mapy, Broń na boki, Lokalizacje kolorów I gdzie znaleźć strażników IO.

How do you rate Fortnite – Spotkanie na boki: jak ukończyć spotkanie na boki i wyjaśnione lokalizacje anomalii na boki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *