Fortnite Tajne lokalizacja drzwi i jak znaleźć tajne drzwi obok głównej komnaty w tasowanych świątyniach

Startseite » Fortnite Tajne lokalizacja drzwi i jak znaleźć tajne drzwi obok głównej komnaty w tasowanych świątyniach
25. kwietnia 2024
7 minutes
31

By Jhonny Gamer

Znajdź tajne drzwi obok głównej komnaty w tasowanych świątyniach jest wyzwaniem, które musisz ukończyć, aby uzyskać emotę „Indy’s Dustoff” w ramach wyzwań Indiana Jones W Fortnite Rozdział 3 Sezon 3.

Musisz ukończyć pierwszą stronę wyzwań Indiana Jones, aby uzyskać dostęp do drugiej strony, która zawiera to konkretne zadanie.

Znalezienie wejścia do Tajna lokalizacja drzwi W Fortnite to jednak tylko jeden krok w tym zadaniu, ponieważ musisz odwiedzić jeszcze kilka obszarów w tasowanych świątyniach, aby wypracować puzzle, która otwiera drzwi obok głównej komnaty i tajne drzwi w niej.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Wyjaśniono, że tasowe sanfrines wyjaśniono

Dostać się do głównej komnaty i zlokalizować tajne drzwi w tasowanych świątyniach Fortnite, najpierw musisz rozwiązać zagadkę symboli run przed głównymi drzwiami komory. Wiąże Odkrywanie obszaru wokół tasowanych świątyń w poszukiwaniu czterech symboli runowych.

Musisz zwrócić uwagę na to, jakie symbole pojawiają się na kamiennych runach, Pracując z zachodu na wschód, Jeśli patrzą na mapę. Na szczęście run są zawsze znajdują się w tym samym obszarze w każdym meczu. Jednak symbole, które pojawiają się w runiach, są różne w każdym meczu, co oznacza, że rozwiązanie zagadkowe, które pozyskuje wejście do tajnej lokalizacji drzwi.


Dodatkowo, podobnie jak Logjam Lotus, Struktury wokół tasowanych świątyń mogą się zmieniać między dopasowaniami. To zmieni, jak dostać się do lokalizacji Stone Rune, ale nie zmieni się tam, gdzie się znajdują. Mieliśmy dwie zmiany struktury podczas eksploracji świątyń, ale może być więcej.

Fortnite Paskowane świątynie Rune Lokalizacje symboli

Aby otworzyć główne drzwi komnaty i zlokalizować tajne drzwi, musisz Znajdź cztery runowe symbole wokół tasowanych świątyń i dopasuj ich symbole do puzzli runiowej poza głównymi drzwiami komory.

Jak wspomniano powyżej, Prawidłowe symbole zmienią każdy dopasowanie, Musisz więc zwrócić uwagę na właściwe rozwiązanie zagadek za każdym razem, gdy chcesz otworzyć główne drzwi komory i znaleźć tajne drzwi.

Poniżej znajdziesz lokalizacje map i jak wygląda ogólny obszar wokół czterech kamiennych runi.

Lokalizacja symboli Rune 1

Pierwszy symbol run, o którym musisz zwrócić uwagę, znajduje się w południowo -zachodni obszar tasowanych świątyń, w dolnej części ruin świątynnych. Jeśli patrzy na twoją mapę, jest ona między lewymi a środkowymi płatkami pod symbolem purpurowym drzewem.


Natknęliśmy się na dwa wejścia nad tym miejscem, w zależności od tego, jakie struktury pojawiły. Jeden był małą dziurą w ziemi z prowadzącym w dół, a drugi przez kamienne drzwi.

Jakkolwiek zejdziesz, Rune będzie na ziemi we własnej wnęce. Zwróć uwagę na symbol, a następnie wyjdź z tej podziemnej struktury.


Pierwszy symbol, który musisz znaleźć, aby uzyskać dostęp do zlokalizowania tajnych drzwi.

Lokalizacja symboli Rune 2

Z pierwszej lokalizacji symboli run, skieruj się na północ w górę małego wzgórza. Jeśli patrzy na twoją mapę, lokalizacja symbolu drugiego run znajduje się na północny zachód od szaftowanych świątyń, w pobliżu krzywej wewnętrznej symbolu purpurowego drzewa.


Drugi symbol, który musisz wprowadzić, aby rozwiązać zagadkę w komorze głównej.

W zależności od tego, jaki układ otrzymasz, albo będzie symbol runy na ziemi w rogu kamiennego budynku lub na zewnątrz w pobliżu uszkodzonej ściany. Będziesz wiedział, że jesteś blisko, jeśli zobaczysz ponowne uruchomienie furgonetki w oddali.

Zwróć uwagę na swój symbol runowy, a następnie udaj się do północnego obszaru tasowanych świątyń.

Rune Symbol Lokalizacja 3

Symbol trzeciego runi znajduje się w północnym obszarze tasowanych świątyń, na szczycie wzgórza. To właśnie miną.


Przejdź obok furgonetki ponownego uruchomienia, aby znaleźć lokalizację symboli trzeciej runy.

Nasza runę znajdowała się w ziemi w pobliżu czerwonego schroniska w obu tasowanych układach świątyń, które natknęliśmy. Kiedy tam dotrzesz, zanotuj swój symbol, a następnie zeskocz do drewnianych długopisów poniżej.


Lokalizacja symboli Rune 4

Czwarta i ostatnia runę znajduje się na północnym wschodzie od szuflowanych świątyń, na ziemi w jednym z drewnianych długopisów na dolnej części.


Ostatni symbol run, który musisz wejść do głównej komory, aby uzyskać dostęp do tajnych drzwi.

Ogólny obszar długopisów powinien wyglądać tak samo, ale struktury wokół runy mogą się zmienić. Zwróć uwagę na swój ostateczny symbol, a teraz, gdy znasz wszystkie cztery, nadszedł czas, aby wprowadzić właściwe rozwiązanie zagadek i uzyskać dostęp do głównej komory i tajnych lokalizacji drzwi!

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak znaleźć tajne drzwi obok głównej komnaty w tasowanych świątyniach Fortnite

Gdy znasz wszystkie odpowiednie symbole run, możesz obrócić runy poza główną komnatą świątyni w świątyni, aby rozwiązać zagadkę.

Główna komora, w której trzeba wejść do roztworu układanki, znajduje się w środku tasowanych świątyń, na dolnym poziomie mapy. Jeśli patrzy na mapę, jest ona tuż nad bagażnikiem fioletowego symbolu drzewa.


Powinieneś obrócić runy i Wprowadź symbole znalezione w tej samej kolejności, co lokalizacje wymienione powyżej. Tak więc lewa runa w głównej komorze będzie pierwszą lokalizacją symbolu runy, który znalazłeś powyżej, w południowo -zachodnim obszarze mapy. Rune obok tego będzie drugim symbolem, który znalazłeś na północy świątyni, na szczycie wzgórza i tak dalej z pozostałymi dwoma symbolami.


Jeśli odwróciłeś runy na ich właściwy symbol, główne drzwi komory otworzą się przed tobą. Przejdź na tył tego korytarza i podnieś złotą relikwi, Ale Uważaj na ciemne płytki pod tobą – Będą aktywować pułapki na korytarzu i mogą cię zabić, jeśli masz mało zdrowia.

Idź na prawo od Złotej Relikwii i przez małe wejście do ściany, a następnie idź w kierunku zielonych roślin przez uszkodzoną ścianę w tym małym obszarze. Zniszcz ścianę pokrytą roślinami, aby zlokalizować tajne drzwi obok głównej komnaty w świątyni z tasowanymi świątyniami. Za tą ścianą będą dwie rzadkie skrzynie za każdym razem, gdy ją zniszczysz.

Zniszcz ścianę położoną po prawej stronie Złotego Relikt.

Dostaniesz emotę Indy’s Dustoff za to, że to po raz pierwszy, ale możesz powtórzyć proces, jeśli chcesz ponownie otworzyć dwie rzadkie skrzynie podczas meczu.

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 Sezon 3, Sprawdź nasze strony na bitewnej przepustce, Vibin 'Quests, Lokalizacje znaków, Jak jeździć na zwierzętach, Lokalizacje nasion rzeczywistości i jak szybko zdobyć XP.

How do you rate Fortnite Tajne lokalizacja drzwi i jak znaleźć tajne drzwi obok głównej komnaty w tasowanych świątyniach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *