Fortnite Teraz ma oldschoolowe miotuscles toon

Startseite » Fortnite Teraz ma oldschoolowe miotuscles toon
25. kwietnia 2024
2 minutes
32

By Jhonny Gamer

FortniteNajnowsze dzieło to oldschoolowa kreskówkowa wersja Meowscles, jej fan-faworyte Buff Cat.

Toon Meowscles jest oczywiście zainspirowany wczesnym Disneyem, Steamboat Willie Cartoon Style, z podobnymi sprężystymi kończynami i znanym obecnie białymi rękawicami Myszki Miki. (Zapytałem o to Donlana, a on wskazał mi pracę Oswalda i Mickeya animatora UB Iwerks, a konkretnie.)

Oto jego debiut z kreskówek, który będzie grał, jeśli się zalogujesz Fortnite dzisiaj:


Ale ponieważ to jest Fortnite, Meowscles ma także dziwaczną emotę tiktok, która pozwala mu rozciągnąć się i zginać na oryginalny utwór Trippie Redd, który rapuje o graniu Fortnite, picie slup i wkładanie kujonów „w brud”.

Muzyka – którego klip jest prezentowany na emocie i który został również wydany w osobnym pakiecie muzycznym – jest dziwnym wyborem i niezgodnym dla stylu postaci. Niektórzy fani poprosili o wydanie muzyki w zwiastunie, zamiast utworu poniżej…

Rzeczy może się trochę… Trippy dla Meowscles.

Posłuchaj utworu z lobby z udziałem w Lobby @trippieredd! fotka.świergot.com/mkjcsvp5j5

— Fortnite (@FortniteGra) 6 maja 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Grafika w tym sezonie wcześniej drażniła się w pojawienie się Toona Meowsclesa w sklepie z przedmiotami, a także podobne projekty dla innych Fortnite faworytki i fishstick. Ukryj swoje portfele.

Toon Meowscles, jego toona może poprzeć bling i wbudowaną emote kosztował 1400 V-Bucks (wokół £9), podczas gdy pakiet zawiera także animowany hantle Pickaxe, utwór muzyczny Trippie Redd i ekran ładowania kosztują nieco więcej przy 1700 V-Bucks.

How do you rate Fortnite Teraz ma oldschoolowe miotuscles toon ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *