Fortnite Wyjaśniono lokalizacje turbin wiatrowych

Startseite » Fortnite Wyjaśniono lokalizacje turbin wiatrowych
25. kwietnia 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Odkrycie Lokalizacje turbin wiatrowych jest jednym z wielu Fortnite wyzwania ukończyć.

Zadaje ci to odwiedzanie ich wszystkich w jednym meczu i chociaż są one bliskie od siebie, nie jest to tak proste, jak się wydaje.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Fortnite Lokalizacje turbin wiatrowych

Gdzie znaleźć turbiny wiatrowe w Fortnite jest na szczęście dość prosty, ponieważ wszystkie pojawiają się wokół jednego miejsca – na północny zachód mapy.

Co więcej, są dwa więcej niż musisz ukończyć wyzwanie:


Fortnite Mapa lokalizacji turbin wiatrowych

W szczególności Fortnite Lokalizacje turbiny wiatrowej znajdują się wokół Pleasant Park i na wschód od snobistycznych brzegów, wszystko na górach.Są widoczne z powietrza i z daleka, więc nawet jeśli zapomnisz, gdzie są dokładnie, szybkie spojrzenie, powinieneś ci pomóc.

Jak odwiedzić pięć lokalizacji turbin wiatrowych w jednym meczu w Fortnite

Chociaż lokalizacje turbiny wiatrowej znajdują się w pobliżu siebie, a na mapie jest dwa więcej niż potrzebujesz z siedmioma sumą, osiągając pięć – i przetrwanie – łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Istnieją dwa trudności – jak się do nich dostać i robić to bezpiecznie. Aby liczyć lokalizacja turbiny wiatrowej, musisz stać na platformie widokowej u góry. Możesz dotrzeć do nich za pomocą przewodów, które do nich prowadzą, ale często znajdują. Jeśli możesz, wjazd do baleta znacznie ułatwia ten proces.

Drugim pytaniem jest przetrwanie. Chociaż możesz to zrobić w regularnych meczach konkurencyjnych, może to być łatwiejsze po tym, jak wyzwanie zadebiutowało, ponieważ wszyscy inni będą robić to samo.Najłatwiejszym i najbardziej bezstresowym sposobem jest granie w trybie LTM – lub ograniczonym czasu, takim jak Team Rumble – gdzie masz mniej konkurentów, zwłaszcza jeśli odrodzenie są włączone, takie jak Team Rumble. W ten sposób możesz wydać tak długo, jak chcesz – koło zezwalające – dotrzeć do piątej, której potrzebujesz.

Ponadto tryby te mają lepsze opcje mobilności, takie jak grappler, które jeszcze nie zostały sklepione.

Wszystkie zrobione? Jest ich więcej Fortnite wyzwania i lokalizacje Fortbyte ukończyć.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

How do you rate Fortnite Wyjaśniono lokalizacje turbin wiatrowych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *