Fortnite – Wyjaśniono wizytę LLAMA, FOX i kraba

Startseite » Fortnite – Wyjaśniono wizytę LLAMA, FOX i kraba
16. kwietnia 2024
3 minutes
40

By Jhonny Gamer

Dowiedz się, gdzie Lama, lis i krab są zlokalizowane Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu nagrodach z sezonu 3. Pamiętaj, że musisz być przepustką bitwą posiadacz w celu podjęcia tego wyzwania.

Jeśli dopiero zaczynasz, nasz Fortnite Battle Royale Wskazówki i sztuczki może dostarczyć pomocnych wskazówek.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Jak odwiedzanie lamy, lisa i kraba Fortnite działa

W przypadku wyzwań w 1 tygodniu, Masz za zadanie:

  • Odwiedź lamę, lis i krab (3 ogółem, 5 gwiazd bitwy)

Kolejne wyzwanie w pierwszym tygodniu obejmuje zakurzoną mapę skarbów Depot.Po drugiej stronie mapy znajdują się trzy struktury, które wyglądają jak lama, lis i krab. Choć są one dość spore i niemal widoczne z autobusu bojowego, nadal mogą okazać się trudne do znalezienia.

Wszystko, co musisz zrobić, aby ukończyć wyzwanie, to zbliżyć się. Nie musisz ich stać ani dotykać, po prostu dotarcie do bliska jest w porządku.

Podobnie jak inne wyzwania, nie musisz tego ukończyć w jednym meczu. Jeśli stracisz liczbę, ile zrobiłeś, musisz sprawdzić swoją listę wyzwań w holu.

Podobnie jak w przypadku innych wyzwań, musisz to zrobić, grając mecze (nie możesz wprowadzić mapy bez innych graczy), więc musisz uniknąć spotkań walki, gdy próbujesz znaleźć każdą lokalizację.

UWAGA, musisz również ukończyć mecz, aby wyzwanie zostało zakończone – rezygnacja z meczu, gdy tylko go zebrasz, nie zadziała.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Lama, lis i kraby w lokalizacji Fortnite

Musisz odwiedzić wszystkie trzy struktury, aby ukończyć to wyzwanie. Ich lokalizacje są następujące:Konkretnie:

Lama znajduje się w dalekim północno-zachodnim rogu mapy, tuż nad Junk Junction.Lis znajduje się na północno-wschodnim mapie, między lasy zawodowe a wybrzeżem.Krab znajduje się na południowym wschodzie mapy, na płaskowyżu na południe. Być może będziesz musiał wylądować tam, żeby się z tym udać.Ze względu na ich pozycje w rogach mapy, o wiele łatwiej jest wylądować na każdym z nich na początku mapy.

Oznacza to trzy mecze, aby ukończyć wyzwanie, ale oszczędza to, że musisz martwić się o zamknięcie okręgu!

How do you rate Fortnite – Wyjaśniono wizytę LLAMA, FOX i kraba ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *