Fortnite Wyzwania związane z imprezą Dragon Ball, nagrody i kod przygodowy

Startseite » Fortnite Wyzwania związane z imprezą Dragon Ball, nagrody i kod przygodowy
25. kwietnia 2024
6 minutes
31

By Jhonny Gamer

Smocza kula Wydarzenie powraca Fortnite – Niezdobywające się z artykułami Dragon Ball i przynosząc nowe nagrody.

Możesz uwolnić Kamehameha na twoich wrogach Fortnite Znowu lub lej przez niebo na chmurze Nimbus. Jest też trochę Nagrody Dragon Ball odblokować, wypełniając specjalne Wyzwania związane z Dragon Ball Na osobnej wyspie przygodowej.

Pod tobą’Znajdź wszystkie aktualnie dostępne Wymienione wyzwania Dragon Ball, razem z Dragon Ball Adventure Island Code, I Jak odblokować każdą nagrodę Dragon Ball Fortnite .

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Jak ma wydarzenie Dragon Ball Fortnite praca?

Obecna impreza Dragon Ball w Fortnite obejmuje skórki Son Gohan i Piccolo, które można kupić w sklepie w grze, zbiór wyzwań – o których można dowiedzieć się więcej w poniższych sekcjach – i nagrody, które można zdobyć, wykonując te wyzwania, wykonując te wyzwania.

Co sprawia, że to wydarzenie się wyróżnia, w porównaniu z poprzednim powiązaniem Fortnite.


Fortnite

Tak, nadal będziesz musiał ukończyć wyzwania związane z piłką smoka, ale Musisz to zrobić na Dragon Ball Adventure Island Mapa kreatywna.

W pierwszym zadaniu istnieje siedem wyzwań związanych z Ball, z których każde nagradza smokową piłkę. Po zakończeniu misji związanej z tymi wyzwaniami odblokujesz pomarańczowy spray Piccolo.

Kiedy następne zadanie odblokuje się, dostaniesz spray Gohan Beast.

Niestety nie ma nagradzanego XP za ukończenie tych smoczych zadań na Wyspie Adventure – tylko nagrody z natryskiem, o których wspominaliśmy powyżej. Otrzymasz jednak XP do gry podczas kreatywnej mapy. Dostaliśmy 5K XP przez około dwie godziny spędzone na Wyspie Adventure.

Fortnite Dragon Ball Adventure Island Code

Aby wziąć udział w Dragon Ball Quests w wydarzeniu, musisz zagrać na mapie kreatywnej Dragon Ball Adventure Island. Chociaż zwykle zalecamy faworyję mapy, aby łatwo do niej uzyskać dostęp, prowadzi nas to do kopnięcia z serwera lub Kontrola S Nie reaguje poprawnie.

Z powodu problemów serwerowych zalecamy wprowadzenie tego kodu za każdym razem, gdy chcesz wrócić do Dragon Ball Island.

Tutaj jest kod na wyspę przygodową Dragon Ball Fortnite :

  • 5642-8525-5429

Pamiętaj, aby uwzględnić kretyki między liczbami lub kodem może nie działać.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Kiedy wydają nowe wyzwania Dragon Ball Fortnite?

To wszystko w przypadku nowych zadań Dragon Ball Fortnite! W przyszłości może być inne wydarzenie, ale nie wygląda na to, że dostaniemy jakieś niespodzianki dla Dragon Ball, tak jak w przypadku School of Llama Web Event dla przedmiotów wiedźmy.Dragon Ball Quest 1 Wyzwania w Fortnite

The First Dragon Ball Quest prosi o zebranie czterech smoczych piłek na Wyspie Adventure. Aby to zrobić, musisz wypełnić wyzwania na kreatywnej mapie.

Pod tobą’Znajdź wszystkie wyzwania Dragon Ball do pierwszego zadania:

  • Zbierz Dragon Ball w pobliżu tablicy Quest (Obszar ośrodka) – 1 Dragon Ball
  • Użyj radaru, aby zlokalizować ukrytą smokową piłkę (Obszar ośrodka) – 1 Dragon Ball
  • Wykonaj rybę z tarczy, pikantne ryby i ryby wendetta (Dom Goku) – 1 Dragon Ball
  • Uzupełnij pokój ducha i próbę czasową – 1 smokka
  • Użyj swojej chmury Nimbus, aby ukończyć wyścig w chmurze – 1 smokka
  • Użyj Kamehameha, aby zniszczyć 5 skał (Beerus Planet) – 1 Dragon Ball
  • Życzymy Shenron (Po odebraniu siódmej Dragon Ball na Resort Quest Board) – Gohan Beast Spray

Dragon Ball Quest 2 wyzwania w Fortnite

Wyzwanie dla drugiego zadania Dragon Ball jest o wiele łatwiejsze, tylko proszenie Zbierz 50 korpusów kapsułek wokół Island Adventure Island.

Można je wszystkie znaleźć w głównym ośrodku ośrodka kreatywnej mapy.


Dragon Ball Rewards: Jak odblokować każdą nagrodę Dragon Ball Fortnite

Zdobyć nagrody Dragon Ball Fortnite, musisz Ukończ oba zadania Dragon Ball w trybie Creative Island Adventure Island. Pierwszy prosi cię o zebranie czterech smoczych kul, a po drugiej stronie trzeba zebrać 50 korpusów kapsułek.

Musisz użyć statku kosmicznego po prawej stronie tablicy Quest, aby podróżować między obszarami, aby wykonać określone wyzwania, aby zdobyć smocze piłki na pierwsze zadanie.


Użyj statku kosmicznego, aby przejść do następnego wyzwania.

Gdy masz cztery smocze kulki, powinieneś dostać pomarańczowy spray Piccolo – ale ponieważ serwery były trochę niestabilne, tak naprawdę nie odblokowało dla nas. Być może będziesz musiał ponownie ukończyć wyzwania na Wyspie Adventure, aby mogła się liczyć.

Jeśli to nadal nie działa, gracze zgłosili, że jest w stanie zrobić postępy po wizycie innej wersji mapy, jak opisano w wątku ifiremonkey na Twitterze poniżej:

W DMS otrzymałem wiele raportów, że istnieje szansa, aby mapa kreatywna Dragon Ball Adventure Island się zawiedzie, powodując, że gracze tracą postęp w celu odblokowania pomarańczowego spray. fotka.świergot.com/lajdwp5gfm

— ifiremonkey (@ifiremonkey) 31 stycznia 2023
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Kiedy zebrasz 50 kapsułek na drugie wyzwanie, dostaniesz spray Gohan Beast.

Data zakończenia imprezy Dragon Ball Fortnite

Nie wiemy jako pisania, kiedy zakończy się obecna impreza Dragon Ball Fortnite. Ponieważ pierwsze zadanie Dragon Ball trwa tydzień przed drugim rozpoczęciem, uważamy, że drugi powinien trwać tydzień – dając nam przynajmniej do przynajmniej do 14 lutego, aby ukończyć wszystkie wyzwania i zdobywaj nagrody na Wyspie Adventure Wysp.


Nie jest to jednak oficjalne, więc najlepiej ukończyć zadania jak najszybciej, aby upewnić się, że zarobisz wszystkie nagrody Dragon Ball, zanim wydarzenie się skończy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki na skaut Falcon, Jak szybko zdobyć XP, Lokalizacje znaków, i lokalizacje zwierząt.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Fortnite Wyzwania związane z imprezą Dragon Ball, nagrody i kod przygodowy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *