Fortnite YouTubers pozwał Epic za promowanie sprzedaży kodów

Startseite » Fortnite YouTubers pozwał Epic za promowanie sprzedaży kodów
26. kwietnia 2024
3 minutes
30

By Jhonny Gamer

FortniteZawsze chętnie rozpadał się na oszustwo. Nawet w 2017 roku Epic Games przeprowadziły fale bankowe gdzie usunęło „tysiące” źle zachowujących się graczy i nadal realizuje ciągły proces przeciwko dwóm innym graczom o oszustwo. Teraz firma po raz kolejny zwiększa wysiłki na rzecz walki z kodami, ponieważ Epic pozwane są dwóch YouTuberów o naruszenie praw autorskich i naruszenie umowy.

Golden Modz (Brandon Lucas) i Exentric (Colton Conter) stoją w obliczu procesu „wstrzyknięcia nieautoryzowanego oprogramowania do oszukiwania” Fortnite i promowanie hacków online.

W oficjalnej skardze (via Torrentfreak;. Skarga stwierdza również, że oskarżeni żartowali oprogramowanie do oszukiwania, dało im „magiczne moce, pozwalając im„ troll ” Fortnite, zabijając dziesiątki innych graczy i „wygraną” grę ”.

Sprawa wykracza poza to, ponieważ obaj YouTuberzy używali swoich filmów, aby promować sprzedaż Fortnite PC hacks na stronie internetowej Lucasa GOLTENGOD.com. Chociaż hacki zostały usunięte ze sprzedaży, zrzuty ekranu pokazują, że niektóre pakiety osiągnęły ceny £227.14. Wiele Lucasa Filmy z Fortnite na YouTube wydają się zostać usunięte – ale rodzaj reklamy, którą przeprowadził Filmy Twitch.


Dzięki, torrentfreak.

Ten proces jest znaczący, ponieważ reprezentuje pierwsze prawdziwe działanie podjęte przez Epic przeciwko wybitnym YouTuberom. Na przykład kanał Lucasa Golden Modz ma 1.7 milionów subskrybentów YouTube i regularnie osiąga liczbę przeglądarki od 700 000 do 4 m na każdym filmie. Wydaje się, że jest to coś, co Epic rozważa od pewnego czasu, jak według Wideo Lucasa W którym przewidział proces, jego kanał wcześniej podlegał wielu strajkom praw autorskich z EPIC.

W tym samym filmie Lucas twierdził, że był „dyskryminowany przez Epic” i podkreślił, że wielu innych twórców treści również promuje Fortnite kody i hacki. „Jestem tylko dzieckiem, które tworzy filmy na YouTube i wiele osób to cieszy” – zaprotestował.


Witryna sprzedającego hack została promowana w kilku filmach Lucasa.

Chociaż Lucas pozornie nie zdaje sobie sprawy z żadnych wykroczeń z jego strony, ma rację, obserwując, że praktyki oszukiwania są powszechnie promowane przez graczy na YouTube, jak i w mediach społecznościowych. Najkreśniejsze wyszukiwania wyświetla dziesiątki filmów skoncentrowanych na oszukiwaniu, podczas gdy wiele Fortnite Konta na Twitterze promują również linki do witryn z hackami do gry.

Prawdopodobnie Epic chce dać przykład Lucasa i Contera, aby powstrzymać innych przed robieniem tego samego. Pytanie brzmi – czy to wystarczy, czy też epicka będzie musiała nieustannie policji media społeczności?

How do you rate Fortnite YouTubers pozwał Epic za promowanie sprzedaży kodów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *