Fortnite Zakaz „tysięcy” bojowych oszustów

Startseite » Fortnite Zakaz „tysięcy” bojowych oszustów
26. kwietnia 2024
2 minutes
36

By Jhonny Gamer

Epic Games zapewniła graczy Nowy tryb Battle Royale Fortnite, który jest w tej sprawie, jeśli chodzi o oszustwo w grze, i że zakazał już „tysięcy” graczy.

FortniteNiedawno wydało tryb Battle Royale Free-to-Battle, wykonał pracę dla Epic, a ponad milion graczy przybyło, aby przyłączyć się do zabawy w stylu bitwy w pierwszym dniu premiery. Nieuchronnie jednak niektóre z nich były mniej niż skrupulatne w grze w zasadzie.

„Zwracanie się do oszustów Fortnite jest najwyższym priorytetem w Epic Games ” – wyjaśniła firma W nowym poście na blogu szczegółowo opisując jego podejście do niegrzecznych Ne’er do Wells. „Ciągle pracujemy zarówno przeciwko samym oszustom, jak i dostawcom oszukiwania. I to jest w toku, badamy każdą środek, aby upewnić się, że ci oszusta zostaną usunięci i pozostają z usunięcia Fortnite Battle Royale i Epic Ecosystem.”


Nic dziwnego, że Epic jest nieśmiała co do dokładnych kroków, jakie podejmuje, aby rozwiązać oszustów, ale mówi, że narzędzia antygrzewawkowe są obecnie wdrażane i nadal będą to robić. „Tysiące zostały zakazane i nie planujemy się zatrzymać!”

Jedna z bardziej organicznych próby Epic, by powstrzymać graczy przed błądzeniem do ciemnej strony, nadejdzie w nadchodzących tygodniach w formie progresji konta. Nowy system umożliwi uczestnikom zarabianie rzeczy podczas ich grania, pomysł, że poza zabawą sama w sobie, „pomoże w wojnie z przypadkowymi oszustami i zapewni im mniej zachęty, aby po prostu oszukiwać ich postęp za pomocą rozwoju za pomocą rozwoju za pomocą rozwojuzakaz za rogiem!„Inne, przypuszczalnie bardziej nikczemne, rozwiązania zostaną rozmieszczone w celu rozwiązania uporczywych trolli.

Wyeliminowanie oszustwa w grach online jest oczywiście niekończącą się grą Whack-A-Moole, ponieważ Bluzard i twórca BattleRounds PlayerUnknown Bluehole tylko wiedzą aż za dobrze. Czy podejście Epic okaże się bardziej skuteczne.

How do you rate Fortnite Zakaz „tysięcy” bojowych oszustów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *