Forza Horizon 4 Najlepsze samochody: Nasza najlepsza klasa, S1 Class, Drag, Drift, Dirt and Cross Country Car Reconations

Startseite » Forza Horizon 4 Najlepsze samochody: Nasza najlepsza klasa, S1 Class, Drag, Drift, Dirt and Cross Country Car Reconations
26. kwietnia 2024
11 minutes
32

By Jhonny Gamer

Forza Horizon 4 ma ponad 600 samochodów w swoim rozległym garażu i obejmuje różne różne dyscypliny jazdy, od wyścigów drogowych po przełajowe, dryfujące po przeciąganie.

Skonfrontował się z tą ogromną ilością wyboru, może być trudno wiedzieć, co Forza Horizon Najlepszy samochód 4 jest – i rzeczywiście nie ma jednej odpowiedzi.

W pewnym stopniu to nie ma znaczenia. Gra pozwala na ogromną ilość dostosowywania i modernizacji, a część zabawy może być moderowanie taksówek w Londynie do rakiety drag wyścigowej lub furgonetki do samochodu rajdowego klasy S1.

Jednak warto go zawęzić, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać każdą klasę. Ta strona obejmuje typy dla najlepszych samochodów w różnych kategoriach – od Najlepsze S1 i zajęcia Do Drift and Drag Typy – a także oczywiście nasz Najszybszy samochód w Forza Horizon 4 wybierać.

Tymczasem, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę od wyścigów, zbadaj mapę i zebrać świetne klasyczne samochody, sprawdź nasze Forza Horizon 4 stodoła znaleziska przewodnik.

Nasze najlepsze zalecenia dotyczące samochodu w Forza Horizon 4

Warto powtórzyć, że nie ma najlepszego wyboru na najlepszy samochód Forza Horizon 4 – ogólnie lub w dowolnej indywidualnej kategorii.

Próba samodzielnego tego rozwiązania jest częścią zabawy. Zachęcamy do odkrywania szerokiej gamy dostępnych samochodów, aby znaleźć samochody pasujące do twojego stylu jazdy – lub które podoba ci się – i dostosować je do twoich potrzeb.


Forza Horizon 4 Analiza komputera: Porównania Ustawienia pełnego ustawienia + Xbox One X Porównania!

To powiedziawszy, niektóre sytuacje wymagają czegoś bardziej konkretnego, podczas gdy w trybach przygody online i rankingu wieloosobowego, musisz mieć dobry wszechstronny samochód w każdej klasie wydajności gry w grze. Więc wymyśliliśmy kilka rekomendacji.

Dla każdego z nich wybraliśmy samochód, który jest stosunkowo łatwy i niedrogi w dostaniu się do gry, a także zasugerowaliśmy konfigurację strojenia do pobrania ze społeczności, która zoptymalizuje samochód pod danym zadaniem.

Wymieniliśmy również kilka alternatyw, które bardziej ryzykowny (lub bogaty) może również szukać.

Na tej stronie:

Najszybszy samochód w Forza Horizon 4

„Najszybciej” może oznaczać różne rzeczy – najszybszy samochód przyspieszający, najszybszy przez zakręty lub samochód z najwyższą prędkością.

Na potrzeby tego przewodnika uznamy to za to, że to drugie, ale pamiętaj, że będziesz potrzebować dobrej obsługi i przyspieszenia, aby samochód mógł dobrze działać w większości sytuacji.

To byłby doskonały wybór, gdybyś szukał Najlepszy samochód na pułapki prędkości I strefy prędkości.

Absolutnie najszybszy samochód Forza Horizon 4 to Ferrari 599xx Evolution, które można zmodyfikować, aby osiągnąć niesamowitą prędkość maksymalną 320 km / h. Trudno jednak zdobyć, ponieważ jest dostępny tylko czasami jako samochód nagradzany i dowodzący ośmiocyfrowymi sumami w domu aukcyjnym.


Mosler MT900s.

Nasz wybór to Mosler MT900s. Chociaż jest to samochód nagradzany, został obdarowany wszystkim graczom 1 stycznia 2019 r. Po tym, jak błąd uniemożliwił niektórym graczom odblokowanie go – więc nawet jeśli nie masz go jeszcze w garażu, można go odnieść dość tanio na aukcjidom.

Mosler można zmodyfikować, aby uderzył prawie 300 km / h, ale zalecamy poświęcenie niewielkiej prędkości i wybrać „Najlepsza” melodia KAMMY1001RS, który na szczycie 260 i dobrze radzi sobie z oburzeniem, dzięki czemu bardzo łatwo jest prowadzić tak szybki samochód.

Najlepszy samochód klasowy S1 w Forza Horizon 4

W przypadku najlepszych samochodów na zajęciach z gry szukamy wszechstronnych wykonawców w wyścigach drogowych – są to samochody, które będą dobrze służyć Ranking Multiplayer I Przygoda online.

Jak zawsze faworyzujemy samochody, które są stosunkowo łatwe do zdobycia i prowadzenia. Zauważ, że wersje zapasowe tych samochodów czasami należą do niższych klas, więc nie martw się, czy samochód wygląda na słabo wyposażony w zakup – chodzi o to, gdzie ląduje po zastosowaniu właściwej melodii.

Klasa S1 jest prawdopodobnie najpopularniejszą klasą wyścigową w grze;Jest wystarczająco szybki, aby być ekscytującym, a jednocześnie poczucie zarządzania. Absolutnie potrzebujesz dobrego wszechstronnego S1 w garażu.

W przypadku samochodu, który równoważy przyspieszenie, bezpośrednią prędkość i gładkie, łatwe prowadzenie, zalecamy jeden z następujących pięciu:

  • Alfa Romeo 8c Forza Edition
  • Bugatti EB110 Super Sport
  • Dodge Viper SRT10 2008
  • Honda NSX-R 1992
  • Ford GT 2005

Wydanie Alfa Romeo 8C Forza.

Każdy z tych samochodów dobrze ci służy. Bugatti EB110 jest trudny do pokonania i ma najbardziej uderzający wygląd, ale może znaleźć 1.7 milionów ceny kredytowej (około połowy tego w domu aukcyjnym) trochę strome.

Viper, NSX i Ford GT są dostępne w salonie – Dodge i Honda dość tanio, chociaż będziesz musiał wydać trochę więcej, aby dostroić NSX klasy A do S1.

Nasz wybór to Alfa Romeo 8c Fe – Jest to niedrogie w domu aukcyjnym dla samochodu nagrody, zyskuje na zyskach kredytowych i kochamy Melodia „Acksspiel” GTZ Marple, który zachowuje wygląd i dźwięk samochodu, jednocześnie pięknie radząc sobie z Johnson Racing na YouTube, Jak pokazano poniżej – ten kanał jest doskonałym zasobem dla typów samochodów i melodii, a także zachowują przydatne internetowy arkusz kalkulacyjny zaleceń).


Top 10 najlepszych samochodów klasowych S1 w Forza Horizon 4 (+szczegóły strojenia)

Najlepszy samochód klasowy w Forza Horizon 4

Klasa to nasza ulubiona klasa do ścigania się – dziedzina konkurencyjnych samochodów jest absolutnie szeroko otwarta, a nieco wolniejsze tempo prowadzi do ciasnych, bliskich wyścigów. Możesz znaleźć dobre melodie na ogromną różnorodność samochodów klasowych, więc eksperymentuj z tym, co jest w garażu i znajdź Persona l Ulubiony.

Aby uzyskać wszechstronną wydajność, wiele najlepszych samochodów klasowych w Forza Horizon 4 to właściwie klasyczni wyścigi: The Alfa Romeo 33 Stradale I Guilia TZ2, Ford GT40 MKI I MKII, i być może najlepsze, Shelby Cobra Daytona.

Wszystkie są absolutnie piękne, ale wszystkie są również bardzo drogie, więc musisz mieć szczęście lub bogate, aby ścigać się w jednym.

Najlepiej obsługujący samochód w klasie to Lotus 340R, Ale ta maleńka zabawka ma niską prędkość maksymalną, więc jest odpowiednia tylko dla krótkich utworów. Nasz wszechstronny wybór to Subaru Impreza 22b STI z 1998 roku.


Subaru Impreza 22b z 1998 roku.

To jest znalezisko stodoły, Więc jest bezpłatny – lub idzie za mniej niż 100 000 punktów w domu aukcyjnym, jeśli jesteś niecierpliwy.

Obsługuje szczególnie dobrze w mokrych lub zimowych warunkach i może być również ustawiony jako konkurencyjny kierowca brudu. Polecamy Dream Fiend’s „Best A Class” melodia.

Najlepszy samochód rajdowy Forza Horizon 4

Rajdowym samochodem mamy na myśli to, co najlepsze Forza Horizon 4 brud – Najlepszy samochód do przyjmowania szorstkich lub luźnych powierzchni torów. Skoncentrujemy się na zajęciach S1 dla naszego wyboru, choć wiele z tych samochodów rozpoczyna się w niższych klasach i może być z powodzeniem zmodyfikowane dla klasy A lub nawet B,.

Nie musisz trzymać się zajęć samochodów rajdowych, aby dostać samochód, który dobrze radzi sobie z brudem. Nic dziwnego, że niektórzy terenowi radzą sobie dobrze – Ariel Nomad jest szybki, choć trochę garstki, albo możesz użyć dziwacznych Jeep Trailcat z masywnymi kółkami, aby mięśnie konkurentów poza torami.

Możesz nawet zmodyfikować niektóre samochody sportowe na mało prawdopodobne, ale konkurencyjne wyścigi S1 Dirt – w tym Evergreen Dodge Viper SRT10 2008 i Porsche Cayman GTS.


Abarth 131.

Wolimy jednak zająć się brudem ze złotego wieku rajdów i na szczęście istnieje mnóstwo samochodów do wyboru tego wyglądu, a jednocześnie jest wyjątkowo szybki. Nie pomylisz się z żadnym modelem Subaru Impreza.

Lancia 037 Stradale, Opel Manta i Ford Escort RS1800 1977 Wszystkie modyfikują się w świetne samochody brudne S1. Naszym ulubionym jest jednak pokorny, tani do kupny Abarth 131 Wyposażony w niesamowicie szybki Zalmoxis91 „Montsser Rally” (przez Zalmoxis91 na Reddit – Sprawdź jego ogromny arkusz kalkulacyjny melodii!).

Najlepszy samochód na drogach Forza Horizon 4

W tej sekcji zidentyfikujemy to, co najlepsze Forza Horizon 4 biegowy samochód – Najlepszy samochód do użycia w wydarzeniach Cross Country Series, które całkowicie zabierają cię z ubitego utworu. Tym razem skupimy się na zajęciach dla naszego wyboru, ponieważ jest to bardziej powszechne w wydarzeniach biegowych.

Chociaż fajnie jest wypróbować wszelkiego rodzaju pojazdy na wyścigach drogowych, jeśli chodzi o wydajność, twoje wybory tutaj są ograniczone. Nawet samochody rajdowe nie poradzą sobie z większymi skokami i przeszkodami. Potrzebujesz dużych kół, dużo podróży zawieszenia i dużej ilości prześwitu.

Buggies jak Ariel Nomad i Alumin Craft są świetne na ściślejszych kursach, ale cierpią z powodu braku prędkości, więc dla wszechstronnych występów musisz spojrzeć na SUV-ów i poza.


2017 Ford F-150 Raptor.

Jeśli wolisz kołyszać ciągnik Chelsea, to Porsche Macan Turbo 2015 to prawdopodobnie najlepszy zakład w klasie sportowej bohaterów użytkowych. Ale naszym wyborem do wyścigów biegowych jest w rzeczywistości koniem roboczym Ameryki – Ford F-150 Raptor 2017 pickup.

To jest tanie, „World Record” Don Joewon Song Tune jest absurdalnie dobra i jest coś zabawnego w pobiciu wszystkich przybyszów w czymś tak podstawowym.

Najlepszy samochód dryfujący Forza Horizon 4

Dryfowanie jest prawdopodobnie najbardziej wymagającą dyscypliną Forza Horizon 4, zarówno pod względem umiejętności kierowcy, jak i konfiguracji samochodu. Chociaż można znaleźć wszelkiego rodzaju mało prawdopodobne pojazdy zmodyfikowane do dryfowania w sklepie melodii, prawda jest taka, że nie można pokonać samochodu dryfu na zamówienie.

(Wyjątkiem jest dryfowanie brudu, w którym znajdziesz dryfowany w 1945 r Willys Jeep, ze wszystkich rzeczy, aby być bronią z wyboru.)

Problem polega na tym, że najlepszym niestandardowym samochodem dryfowym są seria Formuły Drift, którą można kupić tylko jako DLC (po otrzymaniu premii w przedsprzedaży).


Hoonigan Ford Escort Rs1800.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić lub masz już pakiet samochodu, Formuła Drift #43 Dodge Viper SRT10 dominuje na tablicach liderów. Alternatywą bez DLC to Ford #25/ #88 RTR Mustang, Ale ten samochód nagradzany jest tak zniknie rzadki, że w momencie pisania nie można go w ogóle znaleźć w domu aukcyjnym.

W duchu dostępności, polecamy Hoonigan Ford Escort RS1800 1978, które można kupić bez zerwania banku z salonu lub domu aukcyjnego i w swoim czasie zebrało pewne poważne wyniki.

Najlepszy samochód drag Forza Horizon 4

W przeciwieństwie do dryfu, drag wyścigi jest dość proste: start, przyspieszenie i moc to najważniejsze statystyki. Z odpowiednią melodią, prawie wszystko w grze może sprawić, że dobry wyścig dragowy.

To powiedziawszy, jeśli chodzi o szczycie tabeli liderów, niektóre samochody wyróżniają się z tłumu – i przykro mi powiedzieć, że żaden nie jest taki łatwy do zdobycia. Konsensus w społeczności jest taki, że nic nie jest szybsze niż Shelby Monaco King Cobra – Ale to jest samochód DLC.

Jeśli nie masz nic przeciwko ostrzału lub masz edycję gry z podaniem samochodu, powinno to być twój wybór. Następny najszybszy jest prawdopodobnie Porsche 906 Carrera 6, Ale ten samochód nagradzany rzadko pojawia się w domu aukcyjnym.

McLaren F1 Gt jest bardzo szybki i swobodnie dostępny w salonie showroom lub aukcji, ale ceny napotykają miliony.


Lamborghini Aventador LP700-4 Forza.

Tak więc dla świetnego wszechstronnego samochodu drag z rozsądną ceną w połowie drogi, naszym wyborem jest Lamborghini Aventador LP700-4 Forza Edition, Samochód nagrody, który można znaleźć w domu aukcyjnym za mniej niż milion kredytów.

Będzie nawet wyścigować całkiem dobrze w swojej melodii, która ma prawie 1700 koni mechanicznych! Aby uzyskać maksymalną wydajność, użyj II Stigz II '7.140 Drag (ACS) „Tune, Chociaż będziesz musiał nauczyć się techniki automatycznego poślizgu sprzęgła, aby użyć jej prawidłowo (przez Apex Predator na YouTube – link do techniki sprzęgła w opisie).

How do you rate Forza Horizon 4 Najlepsze samochody: Nasza najlepsza klasa, S1 Class, Drag, Drift, Dirt and Cross Country Car Reconations ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *