Forza Horizon 5 najlepszych samochodów: nasz najlepszy dryf, brud, klasa S2, klasa S1, rekomendacje dotyczące samochodów w klasie i cross country

Startseite » Forza Horizon 5 najlepszych samochodów: nasz najlepszy dryf, brud, klasa S2, klasa S1, rekomendacje dotyczące samochodów w klasie i cross country
26. kwietnia 2024
10 minutes
38

By Jhonny Gamer

Forza Horizon 5 ma ponad 500 samochodów na swojej wielkiej liście samochodów i obejmuje różne dyscypliny jazdy, od wyścigów drogowych po bieg, dryfując po wyścigi brudu.

Skonfrontował się z tą ogromną ilością wyboru, może być trudno wiedzieć, co Forza Horizon Najlepszy samochód 5 jest – i rzeczywiście nie ma jednej odpowiedzi.

W pewnym sensie to nie ma znaczenia. Gra pozwala na ogromną ilość dostosowywania i modernizacji, a część zabawy może być moderowanie vintage mikro-samochod

ar.

Jednak warto go zawęzić, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać każdą klasę. Ta strona obejmuje nasze typy dla najlepszych samochodów w różnych kategoriach – od Najlepsze S1 i zajęcia Do dryf i droga Samochody – a także oczywiście nasze Najszybszy samochód w Forza Horizon 5 wybierać.

Nasze najlepsze zalecenia dotyczące samochodu w Forza Horizon 5

Warto powtórzyć, że nie ma najlepszego wyboru na najlepszy samochód Forza Horizon 5 – ogólnie lub w dowolnej indywidualnej kategorii.

Próba samodzielnego tego rozwiązania jest częścią zabawy. Zachęcamy do odkrywania szerokiej gamy dostępnych samochodów, aby znaleźć samochody pasujące do twojego stylu jazdy – lub które podoba ci się – i dostosować je do twoich potrzeb.


Digital Foundry rozbija niesamowitą technologię Forza Horizon 5.

To powiedziawszy, niektóre sytuacje wymagają czegoś bardziej konkretnego, podczas gdy w trybie otwartego horyzontu multiplayer musisz mieć dobry wszechstronny samochód w każdej z klas wydajności gry. Więc wymyśliliśmy kilka rekomendacji

.

Dla każdego z nich wybraliśmy samochód, który jest stosunkowo łatwy do zdobycia w grze, aw wielu przypadkach zaproponowaliśmy również konfigurację strojenia do pobrania ze społeczności, która zoptymalizuje samochód pod ręką. W każdym przypadku wspomnieliśmy również o kilku alternatywach.

Na tej stronie:

Najszybszy samochód w Forza Horizon 5

„Najszybciej” może oznaczać różne rzeczy – najszybszy samochód przyspieszający, najszybszy przez zakręty lub samochód z najwyższą prędkością.

Do celów tego przewodnika podejmiemy to, że oznacza to głównie to drugie, ale pamiętając, że dobre prowadzenie i przyspieszenie są również niezbędne, aby samochód mógł dobrze działać w większości sytuacji.

To byłby doskonały wybór, gdybyś szukał Najlepszy samochód na pułapki prędkości I strefy prędkości (na asfalcie w przeciwieństwie do brud). Zazwyczaj będziesz chciał zastosować Klasa x Dostosuj się do samochodu, aby uzyskać absolutnie najwyższe prędkości, ale należy zauważyć, że oznacza to, że będzie to nie kwalifikujące się do zdarzeń klasowych S2.

Dla absolutnej prędkości maksymalnej wyraźnym wyborem jest Koenigsegg Jesko, które można dostroić, aby osiągnąć prędkości ponad 300 km / h na długich prostych. Zasługując również na krzyk tylko dla jego nowości jest Porsche Taycan Turbo s „Welcome Pack” – Samochód elektryczny, który może osiągnąć prawie 270 km / h!


Wydanie Lamborghini Sesto Forza.

Jednak wybraliśmy bardziej wszechstronny do naszego wyboru: The Lamborghini Sesto Forza Edition. Ten absurdalnie szybki samochód jest na mocy około 270-280 km / h. Próbować Melodia „WIP” LostTobi6773.

Jedynym minusem SESTO jest to, że jest drogi – to samochód nagradzany, który ma wysokie ceny (ponad 4 miliony punktów) w domu aukcyjnym. Dobrą tańszą alternatywą byłoby Mosler MT900s, Nasz najszybszy wybór samochodu dla Forza Horizon 4, które można uzyskać z Autoshow za 320 000 kredytów.

Najlepszy samochód klasowy S2 w Forza Horizon 5

Wszystkie nasze wybory S1, S1 i A Class Wyścigi drogowe I wyścigi uliczne Mając na uwadze – te samochody są najlepsze do jazdy po powierzchniach asfaltu. W przypadku zabrudzonych i offowych wyborów sprawdź poniższe wybory.

Nasz najszybszy wybór samochodu, Lamborghini Sesto Fe, byłby również doskonałym wyborem dla samochodu klasowego S2. Nie musisz nawet pobierać melodii – jego melodia będzie działać dobrze w przypadku większości wydarzeń klasowych S2.

W przypadku bardziej technicznych układów o niskiej prędkości musisz podać BMW X5 M Forza Edition próba. Ma szaloną przyczepność, jest szybki i ma nowatorską wartość bycia gigantycznym SUV -em pokrytym w wyścigach.


Apollo Intensa Emozione.

Nasz wybór dla najszerszego zakresu układów wyścigowych jest jednak Apollo intrensa emozione. Wygląda bardzo dramatycznie, ale z odpowiednią melodią może pochwalić się niewiarygodnym uściskiem i bez dramatów, nawet z prędkością ponad 150 km / h. Użyj wersji „Welcome Pack” w swojej melodii lub odbierz zwykły samochód z domu aukcyjnego (gdzie można go znaleźć tańsze niż Autoshow) i pobierz dobrą melodię S2 998 ze społeczności.

Najlepszy samochód klasowy S1 w Forza Horizon 5

Gdy zjeżdżamy na zajęcia, sprawy otwierają się o wiele więcej, a szerszy wybór samochodów będzie konkurencyjny. W dużej mierze możesz wybrać prawie wszystko z garażu i znaleźć przyzwoitą melodię.

Jednak niektóre samochody pojawiają się częściej niż inne na tablicach liderów rywali,. Na krótszych, bardziej technicznych układach, Bac mono Lub Lotus Elise GT1 byłby dobrym wyborem dla klasy S1.

Aby uzyskać więcej wszechstronnego, Honda nsx-r gt jest doskonałym wyborem, ale jest to samochód nagradzany i nie jest tani.


Jaguar XJR-15.

Nasz wybór to samochód, który możesz łatwo zdobyć za darmo jako stodoła – mimo że w prawdziwym świecie jest niezwykle drogi i rzadki. Jaguar XJR-15 to potwór V12 z Le Mans, który wygląda i brzmi niesamowicie i będzie konkurencyjny w większości układów. Rynek ma wiele melodii, które koncentrują się na różnych cechach, ale podoba nam się wszechstronna równowaga Moder. Sprawdź nasze Forza Horizon 5 stodoły Przewodnik po tym, gdzie go znaleźć.

Najlepszy samochód klasowy w Forza Horion 5

Znajdziesz ogromną różnorodność samochodów, które dobrze sobie radzą w wyścigach klasowych i rywalach, więc istnieje wiele okazji, aby wyrazić siebie w tym, co dla nas jest najbardziej zabawną klasą wyścigową w grze.

Masz ochotę prowadzić klasyczny samochód mięśniowy? 1968 Dodge Dart Hemi Super Stock – Forza ostoy, dostępna jako stodoła W tej grze – zrobię to ładnie. Chcę prowadzić coś dziwacznego? Co powiesz na Hot Wheels Bone Shaker. Sierra Rx3 Buggy off Road jest zaskakująco konkurencyjny na ciasnych, technicznych układach drogowych.


Nissan Skyline GT-R V-Spec 1997.

Dla świetnego wszechstronnego kierowcy, który zapewnia wybuch Gran Turismo nostalgia do uruchomienia, nasz wybór jest Nissan Skyline GT-R V-Spec 1997, który jest tani do odebrania w Autoshow. Próbować Melodia „bardzo silna droga” Ash46Desync.

Najlepszy samochód rajdowy Forza Horizon 5

Mamy na myśli samochód rajdowy Najlepsze Forza Horizon 5 brudny samochód – Najlepszy samochód do przyjmowania szorstkich lub luźnych powierzchni torów. Skoncentrujemy się na klasie S1 dla naszego wyboru, ponieważ jest to najpopularniejsza klasa dla wyścigów polnych w horyzoncie otwartym.

Ford Racing Puma Forza Edition jest trudny do pokonania – zauważyliśmy, że w tej klasie dominuje to całkowicie. Ale to samochód DLC, dołączony do pakietu rozszerzeń, więc może być dla ciebie niedostępny.


Ewolucja Hoonigan Ford Rs200.

Nie wada, nie możesz się pomylić z Hoonigan Ford Rs200 Evolution, który najlepiej odebrać z Autoshow za 500 000 kredytów. Ten samochód jest fantastycznym wszechstronnym dla wszelkiego rodzaju wyzwań, w tym dryfów i wyczynów PR, a także świetnie nadaje się do wyścigów brudnych. Faktycznie zaczyna się w klasie S2, ale możesz go odłączyć do S1 900 z Melodia Don Joewon Song „S1 Rally Beast”. (DJS to legenda społeczności Forza – sprawdź jego 10 najlepszych Forza Horizon 5 samochodów wideo poniżej dla kilku świetnych wyborów i melodii.)


Najlepszy samochód na drogach Forza Horizon 5

W tej sekcji zidentyfikujemy to, co najlepsze Forza Horizon 5 cross wiejski samochód – Najlepszy samochód do użycia w serii Cross Country, który całkowicie zabiera cię z ubitnego utworu. Tym razem skupimy się na zajęciach dla naszego wyboru, ponieważ jest to bardziej powszechne w wydarzeniach biegowych.

Twoje wybory dotyczące prawdziwej wydajności poza drogą są ograniczone. Nawet samochody rajdowe nie poradzą sobie z większymi skokami i przeszkodami. Potrzebujesz dużych kół, dużo podróży zawieszenia i dużej ilości prześwitu. Oznacza to, że SUV -y, off Roaders i Buggies to droga. Buggies są dobre w obwodach technicznych, ale do dłuższych biegów potrzebujesz czegoś z wyższą prędkością.


Ford Bronco 2021.

Na szczęście nie musisz w ogóle wydawać kilku świetnych wykonawców off -drogowych. GMC Jimmy Znajdź stodołę jest świetny na krótszych obwodach biegowych. A dla wszechstronnego możesz zrobić znacznie gorzej niż nasz wybór, Ford Bronco 2021 który został ci obdarowany na samym początku gry. Huk Melodia „nr 1 cross country” Don Joweeon Song na nim i gotowe.

Witamy na festiwalu! Sprawdź naszą listę samochodów Hot Wheels, Lokalizacja Hammer Mountain, i jak ukończyć wyzwanie w Park Tour Strony, jeśli lubisz Hot Wheels DLC. Jeśli szukasz nowych pojazdów, mamy stodoły znajdują lokalizacje i lista najlepszych samochodów w Forza Horizon 5.
Jeśli dopiero zaczynasz, możemy pomóc we wczesnym wyborze wierzchołka, dziczy lub Baja, Z okładkami dżungli, Wulkan i Tulum, a także jak zmienić pory roku.

Najlepszy samochód dryfujący Forza Horizon 5

Dryfowanie jest jedną z bardziej technicznych i wymagających dyscyplin prowadzenia Forza Horizon, ale jest to także jeden z tych, w których gra najłatwiej jest złamać przez sprytne melodie, dlatego znajdziesz tak mało prawdopodobne pojazdy jak Willys Jeep, Caterham R500 a nawet minuskula BMW Isetta Jadąc wysoko w tablicach liderów strefy dryfu.

Wolimy to robić właściwie w jednym z indywidualnych samochodów dryfowych w grze – i dobrą wiadomością jest to, że najbardziej pożądane samochody dryfujące Forza Horizon 4, które były albo bardzo rzadkimi nagrodami lub samochodami DLC w tej grze, są teraz dostępne dla wszystkich do zakupu od Autoshow. tak #88 / #25 Ford Mustang RTR 2018 albo Hoonigan Ford „Hoonicorn” Mustang 1965 w końcu są w twoim uścisku!


Drift Formuła #43 Dodge Viper SRT10.

Nasz wybór i najczęstszym widokiem na tablicy liderów jest Formuła Drift #43 Dodge Viper SRT10. Ten samochód uwielbia dryfować tak bardzo, że tak naprawdę ciężko jest prowadzić w linii prostej. Szczególnie podoba nam się, jak przełamuje przyczepność przy niższych obrotach niż niektóre inne samochody dryfujące, co czyni to trochę łatwiejszym na zmianę biegów.

How do you rate Forza Horizon 5 najlepszych samochodów: nasz najlepszy dryf, brud, klasa S2, klasa S1, rekomendacje dotyczące samochodów w klasie i cross country ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *