Jak ulepszyć swój dom i uzyskać więcej przechowywania Disney Dreamlight Valley

Startseite » Jak ulepszyć swój dom i uzyskać więcej przechowywania Disney Dreamlight Valley
19. czerwca 2024
4 minutes
16

By Jhonny Gamer

Uczenie się Jak ulepszyć swój dom w Disney Dreamlight Valley jest jednym z pierwszych zadań, które zalecamy podjęcie.

Nie tylko daje to przelot podsumowania bardzo potrzebnego liftingu, ale także sposób na uzyskanie większej pamięci – co staną się bardziej przydatne, im więcej zgromadzisz przedmioty.

Zajmie Cię około godziny gry Disney Dreamlight Valley odblokować swój pierwszy ekspansja domu, z większą ilością dodatkowej gotówki.

Na tej stronie:

Aby uzyskać więcej pomocy, wyjaśniamy, jak znaleźć królewskie narzędzia, Zrób Ratatouille i rób crudyty i kanapki z rybami.


Jak ulepszyć swój dom w Disney Dreamlight Valley

Aby ulepszyć swój dom w Disney Dreamlight Valley, Musisz postępować wzdłuż linii zadań Scrooge.

Scrooge jest jedną z pierwszych postaci, które spotkasz, położony na południe od placu i przedstawię możliwość sprzedaży przedmiotów za pośrednictwem Goofy. Później pomoże ci także nauczyć się tworzyć przedmioty, a ostatecznie pomoże rozszerzyć swój dom.

W sumie są trzy zadania do ukończenia przed ulepszeniem swojego domu. To są:

  • Robienie centrów rzeczy
  • Wielkie ponowne otwarcie Scrooge McDucka
  • Dreamlight Valley Economy 101Powyższe ekrany pokażą kroki wymagane dla każdego zadania. Większość jest prosta – jedynymi, z którymi walczyliśmy, są zbieranie mniszka i fioletowego penstemona (znaleźliśmy oba na łące – użyj swoich kolekcji, aby zobaczyć, jak wyglądają) i klejnoty, które wymagają użycia Pickaxe do wydobywania depozytów węglowych na ścianach klifowych, aby uzyskać niską szansę na upuszczenie.Znalezienie klejnotów jest również dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy – przydatne dla nadchodzących aktualizacji domu…

Jak kupić więcej przechowywania domu w Disney Dreamlight Valley

Po ukończeniu Dreamlight Valley Economy 101, Scrooge wyjaśni, że dodał do domu windę do ulepszeń pokoju.


Możesz znaleźć tę windę na bok – a interakcja pozwoli ci zwiększyć rozmiar pokoi i dodać więcej podłóg.


W celu przechowywania będziesz chciał wchodzić w interakcje z znakiem drogowym na zewnątrz. To tutaj możesz ogólnie poprawić swój dom – dzięki modernizacji pierwszego etapu kosztującej 2000 monet, aby nadać domowi bardzo potrzebny warstwa farby, a następnie drugie 20 000 monet do dalszych aktualizacji i tak dalej. Każda z nich również da ci dodatkową linię pamięci.Jeśli jednak jest to zbyt wiele pracy na początek, istnieje kilka dodatkowych szybszych sposobów na uzyskanie aktualizacji przechowywania…

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Inne sposoby przechowywania Disney Dreamlight Valley

Niezależnie od tego, czy podjąłeś powyższe kroki, czy po prostu potrzebujesz więcej przechowywania, istnieje kilka dodatkowych metod skorzystania z:

  • Ulepsz swoje Persona l Inwentaryzacja. Jest to prawdopodobnie najbardziej przydatne w dłuższej perspektywie – umożliwiając przesiewanie więcej przedmiotów z przygody z powrotem do przechowywania domu. Możesz to zrobić w menu zapasów, wybierając opcję na dole, a następnie rozszerzając plecak.

  • Tworzenie klatki piersiowej. W miarę postępu linii zadań Scrooge odblokujesz możliwość tworzenia przedmiotów. Gdy to zrobisz, możesz stworzyć klatkę piersiową z 25 drewnem iglaste. Korzystanie z tego zapewni dodatkowe dwie linie przechowywania.


  • Użyj podłogi swojego domu. Jeśli nie masz nic przeciwko bałaganowi, możesz po prostu zrzucić wszelkie przedmioty na podłogę domu – Staple przejazdu dla zwierząt. Im większy dom, tym więcej możesz przechowywać na ziemi – podwójna korzyść z aktualizacji domu!


Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jesteś oczywiście zachęcany również do sprzedaży rzeczy do stołu Goofy, aby zarobić trochę pieniędzy po drodze.

Mam nadzieję, że powyższe metody pomogą w twoich nieszczęściach przechowywania przedmiotów!

How do you rate Jak ulepszyć swój dom i uzyskać więcej przechowywania Disney Dreamlight Valley ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *