Jak ulepszyć zbroję w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak ulepszyć zbroję w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
19. czerwca 2024
3 minutes
14

By Jhonny Gamer

Porozumiewawczy Jak ulepszyć zbroję W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pomoże podnieść link’S obrony i robiąc to, utrzymuje go przy życiu podczas trudnych bitew.

Zanim zaczniesz zaktualizować pancerz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Jednak najpierw musisz odwiedzić wielkie wróżki i upewnić się, że’gotowy do pomocy. Jeśli nie, ty’LL ma dużo pancerza na niskim poziomie.

Poniżej my’Wyjaśnij Jak ulepszyć swoją zbroję łzami królestwa, abyś mógł przyjąć silniejszych wrogów.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S miss, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak ulepszyć zbroję we łzach królestwa

Aby ulepszyć pancerz, najpierw musisz odblokować jedną z gigantycznych fontann wróżki I po tym zapłać Rupii I materiał Dla każdego aktualizacji.


W zależności od przedmiotu, który chcesz zaktualizować, ilość potrzebnych rupii i potrzebnych materiałów będzie się różnić. Na przykład pierwsze uaktualnienie nakrycia głowy śniegowego kosztuje tylko trzy czerwone galaretki chuchu i 10 rupii, ale za ostateczną aktualizację patrzysz na potrzebę pięciu rubinów, pięciu rogów o odroczeniu ognia Lizalfos, 10 ogonów Lizalfos Lizalfos i 500Rupii.

Czasami może jednak być tego warte, w pełni modernizacja nakrycia głowy śnieżnego zwiększa jego obronę z trzech do 20.

Warto jednak zauważyć, że nie każdy kawałek zbroi można ulepszyć. Na przykład ubranie startowe, które dostałeś na Great Sky Island’t Bądź wzmocniony.

Jak uzyskać dostęp do wszystkich ulepszeń we łzach królestwa

Na początku zauważysz, że nawet jeśli masz wszystkie potrzebne materiały, możesz uzyskać dostęp tylko do pierwszego poziomu aktualizacji.


Grupa muzyków otacza duży, kolczasty pączek roślin, z którego wychodzi wielka wróżka w Zelda: Tears of the Kingdom
Kredyt obrazu: Nintendo

Aby uzyskać dostęp do aktualizacji wyższego poziomu, najpierw będziesz musiał odblokować wszystkie wielkie fontanny wróżki. Istnieją cztery w sumie, a przy każdym odblokowaniu, zyskujesz dostęp do kolejnej poziomu aktualizacji. Więc jeśli ty’VE odblokował dwie fontanny, możesz ulepszyć swój bieg maksymalnie dwa razy, ale nie będziesz w stanie ulepszyć dalej, dopóki nie odblokujesz kolejnej fontanny.

Baw się dobrze modernizując swoją zbroję, a jeśli potrzebujesz bardziej obronnej pomocy w Hyrule, nie zapomnij sprawdzić naszej listy wszystkich łez zestawów zbroi królestwa!

How do you rate Jak ulepszyć zbroję w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *