Jak uratować przedmioty Diablo 4

Startseite » Jak uratować przedmioty Diablo 4
19. czerwca 2024
4 minutes
17

By Jhonny Gamer

Musisz Pozycje uratowania w Diablo 4 Jeśli chcesz więcej materiałów rzemiosła lub transmog Wygląd.

Podczas gdy różne style dla twojej broni i zbroi są ładne, to te cenne materiały rzemieślnicze sprawiają, że uratowanie sprzętu jest bardziej użyteczne niż sprzedaż go przez większość czasu.

Jeśli nigdy nie grałeś Diablo gra wcześniej lub potrzebujemy szczotki, wyszczególniliśmy Jak uratować przedmioty W Diablo 4 poniżej, w tym sekcja Jak uratować legendarne przedmioty, Ponieważ w grę wchodzi dodatkowy krok.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.

Aby uzyskać więcej pomocy w podróży przez sanktuarium, sprawdź nasze Diablo 4 wskazówki i przewodniki strona.

Jak uratować przedmioty Diablo 4

Ratowanie w końcu stanie się dla ciebie drugą naturą, ale tak naprawdę nie wyjaśni się to zbyt dobrze, jak to zrobić na początku gry.

Do ratowania przedmiotów w Diablo 4 Musisz odwiedzić kowal. Znajdują się w miastach i większości miast, nawet małych. Kowal są łatwo identyfikowalne przez młot i symbol kowadły na mapie.

Kowal jest najpopularniejszą atrakcją Sanctuary.

Po rozmowie z kowalem zobaczysz wiele opcji ratowania na ekranie. Oto, co każdy Opcja ratowania w kowalstwie:

  • Wszystkie śmieci – Ratuje wszystkie elementy w zapasie oznaczone jako „śmieci” (musisz to zrobić ręcznie w swoim ekwipunku i nie możesz oznaczać legend jako śmieci).
  • Wspólny – Oronia wszystkie szare elementy w Twoim ekranie.
  • magia – Oronia wszystkie żółte przedmioty w Twoim ekranie.
  • Rzadki – Oronia wszystkie niebieskie elementy w Twoim ekwipunku.
  • Wszystkie przedmioty – Ratowuje wszystkie elementy w zapasie, które można uratować (legendy nie będą uratowane).

Możesz oczywiście uratować poszczególne przedmioty, ale zalecamy spojrzenie na swoje łupy i oznaczać to, czego nie chcesz jako śmieci przed wizytą w kowalstwie, abyś mógł szybko pozbyć się wielu przedmiotów, gdy dotrzesz do kowalstwa.


Możesz oznaczać i nieoznaczyć przedmiotów jako śmieci w swoim ekwipunku.

Nie martw się, jeśli masz klejnoty gniazdo na swoim biegu, gdy je uratujesz, ponieważ odzyskowanie nie będzie ich rozwinąć i zwróci ci klejnoty. Więc to właściwie dobry sposób na odzyskanie klejnotów za darmo.

Jeśli element ma opis „odblokowuje nowy wygląd na ratowaniu”, to po uratowaniu go w kowal Style. Możesz przełączyć wygląd przez przezroczystość, odwiedzając garderobę dostępną w miastach.

Jak uratować legendarne przedmioty Diablo 4

Być może zauważyłeś z powyższych opisów ratowania, że legendy nie są uwzględnione. To jest ponieważ Musisz ręcznie wybrać legendarne elementy z symbolem młotka w kowalstwie, aby uratować legendarne elementy Diablo 4.

To młot z czerwonym tłem bezpośrednio nad opcją „All Junk”.


Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wybrać legendarny przedmiot w swoim ekwipunku, który chcesz uratować. Pojawi się wiadomość z pytaniem, czy na pewno chcesz ją uratować. Polecamy naprawdę myślenie o tym, czy chcesz uratować legendarne, ponieważ często preferowane jest po prostu trzymanie go w skrytce dla innej postaci lub wyodrębnienie jej legendarnego aspektu.

To wszystko zależy od Ciebie, ponieważ otrzymujesz przydatne zasoby rzemieślnicze do aktualizacji innych legend, jeśli zdecydujesz się na to.

Jeśli sprzedajesz lub uratujesz przedmioty w Diablo 4?

Posiadanie złota jest wymagane do aktualizacji, wyrobu i robienia prawie wszystkiego związanego z twoimi łupami Diablo 4, więc ważnym zasobem jest posiadanie.

To powiedziawszy, dostajesz złoto z wielu źródeł, takich jak zabijanie wrogów i wypełnianie misji, podczas gdy naprawdę otrzymujesz przydatne materiały rzemieślnicze z ratowania niechcianego sprzętu.

Na początku gry nie potrzebujesz dużo złota ani materiałów rzemieślniczych, ale dobrze jest zaoszczędzić, kiedy to zrobisz. Ponieważ materiały rzemieślnicze są rzadsze znalezienie niż złoto, Zalecamy uratowanie swoich przedmiotów zamiast ich sprzedaży Diablo 4. Przynajmniej dopóki nie będziesz w grze końcowej.

Kiedy jesteś na poziomie 50, wtedy zalecamy, aby zacząć naprawdę myśleć o sprzedaży sprzętu nad jego uratowaniem.


Jeśli chodzi o legendy, zalecamy je uratowanie tylko wtedy, gdy zdecydujesz, że nie chcesz już zatkania zapasów. Zasadniczo należy chronić swoje legendy dla różnych kompilacji i postaci lub wyodrębnić ich aspekty władzy dzięki czemu możesz tworzyć własne legendy.

Wszystkie najlepsze w Twoim Diablo 4 podróż!

How do you rate Jak uratować przedmioty Diablo 4 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *