Jak uruchomić czerwoną milę Starfield

Startseite » Jak uruchomić czerwoną milę Starfield
19. czerwca 2024
5 minutes
12

By Jhonny Gamer

Czerwona Mila Starfield jest rodzajem sporta krwi na Porrima III. Patroni postawią się na szansę biegacza na przetrwanie niesławnych przeszkód i stworzeń Czerwonej Mile. Jeśli przeżyjesz milę i przeżyjesz, zostaniesz nagrodzony.

Jak w przypadku wielu części przestrzeni Starfield , Czerwona Mile podlega własnym zasadom, a obstawianie przetrwania uczestnika jest częścią zarabiania i utraty pieniędzy w kawiarni. Na początku może to brzmieć dość zastraszająco, ale prowadzenie Czerwonej Mile może być łatwym sposobem zarabiania kredytów, gdy zrobisz to kilka razy.

Bez zbędnych ceregieli, jesteśmy tutaj, aby ci pokazać Jak uruchomić czerwoną milę Starfield.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Nasze najnowsze spojrzenie na Starfield Foundage rozgrywki.Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D jak więcej pomocy w galaktycznych przygodach, odwiedź nasze Starfield przewodniki, wskazówki i sztuczki strona.

Lokalizacja Czerwonej Mile w Starfield

Kaweła Red Mile znajduje się na Porrima III w systemie Porrima W Starfield. Na mapie gwiazd systemowych jest na wschód od Olympus i daleko na wschód od Alpha Centauri.


Wejście do budynku Starfield Red Mile
Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Możesz odwiedzić ten system, gdy tylko ukończysz „jeden mały krok„I” stara dzielnica„Główne misje historii. Ponadto skończysz na Czerwonej Mile, jeśli zdecydujesz się również zostać Ranger Freestar – więc istnieje wiele okazji, aby tam pojechać, jeśli nie jesteś do tego od razu.

Zalecamy odwiedzenie tylko Czerwonej Mile po spędzeniu co najmniej 15 godzin w grze. Zwykle wtedy będziesz mieć wystarczającą ilość zbroi, pomocy i broni Aby ci przez to pomóc. Radzimy również zabrać towarzysza z tobą na czerwonej mili, mogą to znacznie ułatwić.

Jak uruchomić czerwoną milę Starfield

Aby uruchomić czerwoną milę Starfield, musisz Udaj się do kawiarni Czerwonej Mile i porozmawiaj z Mei Devine. Podczas rozmowy z nimi opcja Powiedz „Chcę biec czerwoną milę” pojawi się. Wybierz to, a następnie MEI zapyta, czy jesteś pewien. To będzie Twoja ostatnia szansa na przygotowanie się do biegu, więc upewnij się, że jesteś w 100% gotowy.


Starfield Red Mile Run Entrance i Mei Devine
Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Celem w biegu Czerwonej Mile jest dotarcie do wieży na końcu przejścia, aktywowanie latarni, a następnie wrócić do kawiarni bez umierania. Właśnie dlatego przygotowanie jest kluczowe, jest wiele rzeczy, które chcą, żebyś martwy w drodze do wieży iz powrotem.

Zalecamy zabranie ze sobą mnóstwa broni, amunicji, rzucania i pomocy. Gdy już tam będziesz, będziesz mieć tylko to, co weźmiesz ze sobą.

Kiedy jesteś pewien, że jesteś gotowy, potwierdź to z Mei, a następnie poczekaj, aż ogłosi ją na scenie w pobliżu wejścia do Red Mile Run.

Po ogłoszeniu wielkim ogłoszeniem zjedź schodami na lewo od sceny, a spotkasz się z kilkoma strzałkami. Możesz je użyć do przygotowania przed przejściem do głównej części biegu. Również stąd możesz zobaczyć wieżę, do której musisz się dostać.


Starfield Red Mile Run Tower w oddali
Zobacz ten świecące uderzenie? To jest wieża! |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Następnie skieruj metalowe schody do windy i jeźdz na początku biegu Czerwonej Mile. Nie ma limitu czasu w twoim biegu, więc możesz poświęcić tyle czasu, ile chcesz.

Po drodze zmierzysz się z kilkoma przeszkodami, ale Największe to Maulers Red Mile Maulers. To są wytrzymałe stworzenia, które naprawdę dają cios. Gdzie możesz, Zalecamy próbę trzymania się na wysokim gruncie nad nimi, W przeciwnym razie będą cię głową i deptać.


Starfield Red Mile Mauler Creature
Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Ponadto możesz spędzić wieki, próbując z nimi walczyć i zdejmować, ale tak naprawdę nie musisz. Musisz tylko trzymać je z dala od siebie, abyś mógł dostać się do wieży na końcu przełęczy. Odkryliśmy, że użycie naszego skanera Szybko poszukiwać maulerów ukrywających się w krzakach i skrzyniach pomogło nam wybrać się wokół nich bez złapania.

Kiedyś dostać się do wieży, Wspinaj się po schodach na środek i Aktywuj latarnię na podium Tutaj. Twoim jedynym zadaniem jest zdobycie Powrót do Mei Alive. Jednak aktywacja latarnia przyciąga na Ciebie wiele uwagi.


Starfield Red Mile Run Tower Beacon Aktywator
Dobrze…To trochę rozczarowujące. Coś w rodzaju oczekiwanego masywnego, czerwonego, świecącego przycisku. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

W drodze powrotnej możesz z łatwością zagrać przez Red Mile Maulers, więc biegaj dalej. Użyj wszystkiego pod ręką, aby pomóc ci leczyć, przyspieszyć i wyjść stamtąd bez zabicia. Podczas naszego biegu okazało się, że najłatwiej jest trzymać się wyższych formacji skalnych za pomocą naszego pakietu Boost a następnie bieganie wokół krawędzi czerwonej mili, aby bezpiecznie wrócić do windy.


Starfield Player używa skanera do poszukiwania Red Mile Mauler
Zasady nigdy nie mówiły, że musisz pokonać Maulers, powiedzieli tylko, że musisz przetrwać. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Po powrocie do kawiarni bezpiecznie, idź i Porozmawiaj ponownie z Mei, aby odebrać nagrodę.

Nagrody za ukończenie czerwonej mili Starfield

Twoje nagrody za ukończenie biegu Red Mile mogą się różnić w zależności od biegu, ale zwykle możesz spodziewać się rodzaju amunicji, broni lub stroju i niektórych kredytów.

W naszym ostatnim biegu zyskliśmy:

  • Łuski po nabojach
  • Brutalna siła (broń)
  • 3300 punktów

Starfield Red Mile Run Mei Devine
Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Jeśli szukasz więcej Treść Starfield, sprawdź nasze przewodniki na temat zwiększenia zdolności noszenia, Kradzież statków, Sprzedawanie statków i kontraband.

How do you rate Jak uruchomić czerwoną milę Starfield ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *