Jak uszkodzić osłony opiekuna w celu zebrania zrzuconych mikro chipsów Fortnite

Startseite » Jak uszkodzić osłony opiekuna w celu zebrania zrzuconych mikro chipsów Fortnite
19. czerwca 2024
3 minutes
19

By Jhonny Gamer

Obrażenia tarczowe do zebrania zrzuconych mikro chips jest jednym z przysięgłych wyzwań części 3, w których musisz ukończyć Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Na początku może się to wydawać trudne, ale w rzeczywistości istnieje szybka metoda, aby łatwo ją wyczyścić. Więc szczegółowo Jak uszkodzić osłony opiekuna w celu zebrania zrzuconych mikro chips W Fortnite poniżej.

Zarabiasz 20K XP za ukończenie tego etapu zadań przysięgi, co może pomóc w zdobyciu gwiazd bitwy na bitwy w tym sezonie.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


KLOCKI LEGO Fortnite.

Jak uszkodzić osłony opiekuna w celu zebrania zrzuconych mikro chipsów Fortnite

To może potrwać trochę czasu, aby ukończyć tę przysięgi zadanie, jeśli szukasz innego gracza, który tak się składa, że ma tarczę Guardian i używa jej. Istnieje jednak szybki i łatwy sposób na ukończenie wyzwania.

Uszkodzić tarczowe tarczowe, aby zebrać wrzucone mikro wiórki Fortnite, powinieneś Najpierw znajdź własną tarczę Guardian, rozłóż ją, a następnie strzelaj do niej. Mikro chipsy spadną wokół rozmieszonej tarczy i możesz wybrać jedną, aby ukończyć ten etap zadania przysięgi.

Mamy więcej informacji na temat naszych lokalizacji tarczy Guardian Strona, ale ogólnie rzecz biorąc. Są to duże białe skrzynie znajdujące się w średniowiecznych pomarańczowych częściach mapy.


Możesz także znaleźć tarcze Guardian w normalnych skrzyniach, jako łup podłogi, w kroplach dostawczych i eliminując wroga gracza, który taki ma.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Aby rozmieścić tarczę Guardian, musisz ją wybrać z ekwipunku, Naciśnij przycisk AIM, a następnie naciśnij przycisk Strzelania. To rzuci tarczę na podłogę, aktywując jej barierę gotową do strzelania.

Kiedy skończysz strzelać do tarczy Guardian, aby upuścić mikro wiórki, możesz ją wybrać. Wymaga nadgodzinę w Twoim ekwipunku, a będziesz wiedział, że jest w pełni naładowany, gdy nie ma już odliczania nad symbolem tarczy w zapisie.

Podczas otwierania skrzyń przysięgi, szukaj karabinów kalibru i zwiadowców sokoła, Jak trzeba użyć do wykonywania cotygodniowych wyzwań i najczęściej występują w skrzyniach przysięgi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki o Aughments, Kid Laroi Wild Dreams, Jak szybko zdobyć XP, Lokalizacje znaków, i lokalizacje zwierząt.

How do you rate Jak uszkodzić osłony opiekuna w celu zebrania zrzuconych mikro chipsów Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *