Jak używać trybu bitwy Marvel Snap do gry z przyjaciółmi

Startseite » Jak używać trybu bitwy Marvel Snap do gry z przyjaciółmi
21. czerwca 2024
2 minutes
15

By Jhonny Gamer

Marvel Snap ma teraz Tryb walki To pozwala grać z przyjaciółmi.

Przed dodaniem Marvel Snap Gracze byli w stanie zmierzyć się ze sobą tylko poprzez losowe dopasowywanie.

Oto Jak grać przeciwko znajomym za pomocą trybu bitwy w Marvel Snap, w tym wskazówki dotyczące tworzenia i dołączania do przyjaznych bitew.

Na tej stronie:


Marvel Snap |Oficjalne ogłoszenie i rozgrywki pierwsze.

Jak odblokować tryb bitwy w Marvel Snap

Aby odblokować tryb bitwy w Marvel Snap, musisz ukończyć samouczek „Stakes”. Gdy to zrobisz i osiągniesz poziom 10, uzyskasz dostęp do trybu bitwy. Znajdziesz go na karcie tryby gry w dolnej prawej ekranu menu głównego.Jak grać z przyjaciółmi w Marvel Snap

Aby zagrać przeciwko znajomym w Marvel Snap, musisz albo stworzyć lub dołączyć do przyjaznej bitwy. Otwórz tryb bitwy z menu głównego, a następnie wybierz „Przyjazna bitwa”. Jeśli chcesz hostować dopasowanie, wybierz „Utwórz”. To da ci kod, którego drugi gracz może użyć do dołączenia do gry. Jeśli chcesz dołączyć do gry, poproś przeciwnika wygeneruj kod, a następnie użyj go do wskoczenia. Zauważ, że przyjazne bitwy mają różne zasady niż tryb standardowy. Oto, co jest inne:

  • Każdy gracz zaczyna od 10 zdrowia
  • Pokonaj przeciwnika, zadając 10 obrażeń podczas serii rund
  • Zdobycie rundy zadają obrażenia przeciwnika równego wartości kostki
  • W rundzie 5 i dalej kostka zaczyna pękać. Tylko jeden gracz musi się zatrzasnąć, aby dotrzeć do pełnych 8 kostek.

Należy zauważyć, że tryb bitwy nie oferuje nagród Booster ani Rang. Więc to głównie prawa do przechwalania się na linii!Jak naprawić błąd „przyjaznej bitwy” w Marvel Snap

Niektórzy gracze zgłosili błąd w Marvel Snap, który zamyka przyjazną bitwę. Zasadniczo aktualizacja gry to naprawi, podobnie jak zamknięcie aplikacji i przeładowanie. Jeśli problem będzie się utrzymywał, może być konieczne połączenie e -maila do swojego konta. Aby to zrobić, otwórz aplikację i kliknij ikonę Ustawienia w lewym górnym rogu. Przewiń w dół do „konta linku” i upewnij się, że wszystko jest poprawnie podłączone.

Baw się dobrze grając z przyjaciółmi w Marvel Snap!

How do you rate Jak używać trybu bitwy Marvel Snap do gry z przyjaciółmi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *