Jak używać zdolności padlinożerców w Lego Star Wars Skywalker Saga i lista wszystkich postaci padlinożerców

Startseite » Jak używać zdolności padlinożerców w Lego Star Wars Skywalker Saga i lista wszystkich postaci padlinożerców
21. czerwca 2024
5 minutes
11

By Jhonny Gamer

Padlinożerca jest rodzajem postaci w KLOCKI LEGO Star Wars Skywalker Saga które mogą tworzyć sieci, wysadzić specjalne drzwi i przesuwać się przez krótki czas.

Nie ma kodu oszukiwania Aby odblokować padającego wcześnie, ale możesz zdobyć padlinożera od początku gry, jeśli kupiłeś pakiet DLC zawierający jeden. Niestety, nawet jeśli masz DLC, musisz odtwarzać historię, dopóki narzędzia padlinożerców nie zostaną odblokowane.

Ten przewodnik wyjaśni, jak odblokować padającego, Jak korzystać z umiejętności padlinożerców, I Jak zdobyć narzędzia do padlinożerców w Lego Star Wars Skywalker Saga , wraz z listą każdej postaci padlinożerców i jak je zdobyć.

Na tej stronie:


Jak odblokować padającego w Lego Star Wars Skywalker Saga

W przeciwieństwie do innych zajęć, takich jak Hero lub Jedi, które mają dziesiątki opcji, w całej sagie Skywalker jest tylko dziesięć postaci padlinożerców. Trzy są naturalnie uzyskiwane w ramach historii: Tusken Raider, furtka i Rey.

Chociaż możesz odblokować Tusken Raider przed furtą, ich Umiejętności nie mogą być używane do momentu odblokowania narzędzi do oczyszczania wraz z furtką w odcinku VI lub Rey w odcinku VII.


Z powodu tego dziwnego dziwactwa, Najszybszym sposobem odblokowania narzędzi do padlinożerców i korzystania z umiejętności padlinożerców podczas gry przez całą sagę jest pozyskanie Rey w odcinku VII kończąc ‘Niski latający śmieci’ poziom. Następnie zostanie dodana do menu wyboru postaci bez żadnych kosztów.

Możesz kontynuować tę trylogię, albo wrócić do menu głównego w dowolnym momencie i uruchomić jedno z pozostałych dwóch trylogii, teraz z dodatkowym bonusem odblokowywania dodatkowych treści za pomocą znaków padlinożerców.

Jak używać zdolności padlinożerców w Lego Star Wars Skywalker Saga i jak SCAvengers praca

Teraz, gdy masz odblokowane narzędzia do padlinożerców, każdy wybrany znak padlinożerców może użyć trzech umiejętności:

  • Breaker Blaster
  • Szybowiec
  • Lower netto

Aby użyć umiejętności padlinożerców w Saga Skywalker, wyświetl menu wyboru umiejętności, trzymając B na Xbox, okrążenie na PlayStation, A On Switch lub E, jeśli odtwarzanie na PC. Następnie wybierz, która z trzech umiejętności padlinożerców, której chcesz użyć.


Podczas gdy może strzelać do wrogów lub przedmiotów w oddali, Breaker Blaster’Głównym celem jest zniszczenie specjalnych metalowych drzwi, które mają świecące niebieskie pęknięcie. Może to ujawnić tajne ścieżki lub kolekcje, takie jak danych danych i cegły Kyber. Po prostu wyposaż zdolność Breaker Blaster i zacznij strzelać do drzwi, aby je zniszczyć.


Jeśli kiedykolwiek widzisz niebieską holograficzną strzałkę na ziemi, oznacza to, że padlinożerca może użyć ich Szybowiec Aby dotrzeć do ważnej lokalizacji. Wybierz szybowca z menu i przejdź do strzałki, a następnie przytrzymaj przycisk skoku, aby rozpocząć szybowanie.

Wyprowadź menu wyboru umiejętności padlinożerców i wybierz Lower netto Kiedy natkniesz się na x’s na boku ścian. Zastrzel siatkę na każdym x, aby stworzyć obszar, który jest teraz wspinany.


Lista wszystkich postaci padlinożerców w Lego Star Wars Skywalker Saga

W grze podstawowej dostępnych jest tylko dziesięć postaci padlinożerców, z trzema alternatywnymi kostiumami dla Rey. Chociaż istnieją dodatkowe postacie padlinożerców, które można uzyskać, kupując niektóre pakiety znaków DLC.

O ile nie uzyskano podczas gry w historii, musisz ukończyć misje poboczne, aby odblokować możliwość zakupu postaci z stadnami. Najszybszym sposobem zlokalizowania tych misji jest zakup plotek z ich ekranu wyboru postaci, a następnie śledzenie jej do dokładnej lokalizacji.


Poniższe listy tabeli Każda postać padlinożerca w Lego Star Wars Skywalker Saga i jak je odblokować:

Postać
Jak odblokować
Cena
Bix Caleen Odblokowany jako część Andor Character Pack DLC Bezpłatnie z DLC
Chirpa Chirpa Zakończ misje „Fetcher” w wiosce Ewok na Endor 100 000 stadnin
Jawa Zakończ misję „Battle Droid Royale” w odpadach Jundland na Tatooine 35 000 stadnin
Kuiil Dostępne do zakupu, jeśli masz Mandalorian Season 1 Collector DLC Bezpłatnie z DLC
Logray Kończąc „Ewoks Zagubiony!„Misja w wiosce Ewok na Endor 35 000 stadnin
Motto Peli Odblokowany w ramach książki Pack Character Pack DLC Bezpłatnie z DLC
Paploo Kończąc misję „Podgrzewanie” w wiosce Ewok na Endor 35 000 stadnin
Rey (odcinek VII) Odblokowany podczas odcinka VII podczas gry na poziomie „niskiego latającego śmieci” Bezpłatny
Rey (odcinek VII – baza Starkiller) Odblokowany podczas odcinka VII podczas gry na poziomie „niszcząc Starkarler” Bezpłatny
Rey (Grey kamizelka Scavenger) Odblokowany podczas odcinka VII podczas gry na poziomie „Przyjaciele oporu” Bezpłatny
Teebo Zakończ misję „Geeejaw ręka” w wiosce Ewok na Endor 35 000 stadnin
Teedo Kończąc misję „luggabeast of obciążenia” w wiosce Tuanul na Jakku 100 000 stadnin
Armorator Odblokowany w ramach książki Pack Character Pack DLC Bezpłatnie z DLC
Tusken Raider Odblokowany podczas odcinka IV podczas odtwarzania poziomu „pilnej wiadomości” 35 000 stadnin
Furtka Odblokowany podczas odcinka VI podczas gry „The Chewbacca Defense” Bezpłatny

Powodzenia odblokowanie padającego w sagie Lego Skywalker! Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, mamy strony w lokalizacjach danych, oraz kody i kody.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak używać zdolności padlinożerców w Lego Star Wars Skywalker Saga i lista wszystkich postaci padlinożerców ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *