Jak włączyć Fortnite 2FA i zdobądź emotkę boogie

Startseite » Jak włączyć Fortnite 2FA i zdobądź emotkę boogie
21. czerwca 2024
4 minutes
11

By Jhonny Gamer

Zdecydowanie zaleca się poświęcenie czasu na włączenie 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe) dla swojego Fortnite konto.

To nie tylko zapewni bezpieczeństwo Twojemu konto przed potencjalnymi oszustami, ale będziesz mógł zdobyć wyłączną emotę dla problemów. Fortnite Puchary wymagają również włączenia 2FA, aby zdobyć nagrody takie jak skórki.

Oto Jak włączyć 2FA w Fortnite , A co za to zrobisz.


KLOCKI LEGO Fortnite.

Jak włączyć Fortnite 2fa

Epic Games zapewniła dogłębny proces włączenia 2FA w Fortnite. Poniżej znajduje się rozpad krok po kroku:

  1. Przejdź do strony „Konto”.
  2. Kliknij kartę „Hasło i bezpieczeństwo”.
  3. Pod nagłówkiem „Uwierzytelnianie dwuskładnikowe” kliknij opcję 2FA, którą chcesz włączyć:
  4. Aplikacja uwierzytelniacza zewnętrznego: Użyj aplikacji uwierzytelniającego jako uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). Kiedy się zalogujesz’będzie zobowiązany do użycia kodu bezpieczeństwa dostarczonego przez aplikację uwierzytelniającego.
  5. Uwierzytelnianie SMS: Użyj telefonu jako uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA), gdy się zalogujesz’LL będzie zobowiązany do użycia kodu bezpieczeństwa EPIC wysyła Cię przez wiadomość SMS.
  6. Włącz uwierzytelnianie e -mail: Użyj kodu bezpieczeństwa wysłanego na adres e-mail jako uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Kod bezpieczeństwa zostanie wysłany na adres powiązany z Twoim kontem. Ty’Muszę go użyć, gdy się zalogujesz.
  7. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z aplikacji uwierzytelniającego dla 2FA, te wspólne aplikacje uwierzytelniającego można znaleźć w app o urządzeniach mobilnych.
  8. Sprawdź, czy 2FA jest włączona
  9. Odśwież stronę konta i potwierdź, że metoda uwierzytelniania pokazuje, że jest włączona, szukając niebieskiego przycisku z napisem „ON”

Należy pamiętać, że jeśli wybierzesz więcej niż jedną metodę uwierzytelniania, będziesz chciał zaznaczyć pole z napisem „Wykonaj to moją główną metodę uwierzytelniania dwuskładnikowego” na preferowanej metodzie kontaktu.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Exlusive Boogie Down Emote

Po aktywacji 2FA w Fortnite, załaduj z powrotem do gry, a otrzymasz Emotę Boogie Down. To twoja nagroda za zabezpieczenie konta i jest jedynym sposobem, w jaki możesz obecnie uzyskać tę emotkę.

Dlaczego powinieneś włączyć Fortnite Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Istnieje wiele powodów, aby włączyć 2FA w Fortnite. Głównym jest zapewnienie bezpieczeństwa konta przed oszustami. Posiadanie dodatkowego kroku podczas zalogowania się na koncie utrudnia komuś dostęp, co jest zalecane, jeśli masz powiązane metody płatności. Oszustwa V-Bucks są niestety dość powszechne, więc dodanie tej dodatkowej warstwy bezpieczeństwa będzie oznaczać, że mniej prawdopodobne jest, że zostaniesz zhakowany.


Boogie Down Emote w Fortnite.

Jeśli chcesz konkurować Fortnite Pucharu, będziesz również potrzebować 2FA. Jest tak, abyś mógł zdobyć nagrody powiązane z każdym wydarzeniem. Na przykład ostatni puchar Obi-Wan pozwolił graczom zdobyć skórę Obi-Wan za rywalizację. To było możliwe tylko wtedy, gdy miałeś 2FA.

Wreszcie, aktywność dwuskładnikowa na koncie pozwoli ci prezentować przedmioty w sklepie z przedmiotami. Możesz kupić i podarować wszystko, od skór po V-Bucks i wysłać je do swoich kumpli.

Tak włączyć 2FA na swoim Konto Fortnite. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, sprawdź nasz przewodnik Bieżąca mapa Fortnite , Aby upewnić się, że odblokowałeś wszystkie nazwane lokalizacje.

How do you rate Jak włączyć Fortnite 2FA i zdobądź emotkę boogie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *