Jak wprowadzić burzę Quicksilver Destiny 2

Startseite » Jak wprowadzić burzę Quicksilver Destiny 2
21. czerwca 2024
3 minutes
13

By Jhonny Gamer

Destiny Struch Quicksilver 2 to egzotyczny karabin auto wprowadzony w sezonie grabieży.

Opisana jako „broń chmur strider, która w jakiś sposób została przekształcona i znalazła się w naszych rękach”, burza Quicksilver jest dostępna wyłącznie dla tych, którzy zamówiają w przedsprzedaży Destiny 2 Lightfall + roczny przepust.

Ta strona wyjaśnia Jak zdobyć burzę Quicksilver w grze i szczegóły dotyczące piaskowców i funkcji burzy, jeśli jesteś niezdecydowany.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak wprowadzić burzę Quicksilver Destiny 2

Burza Quicksilver jest egzotyczna Karabin automatyczny dostępny dla osób, które zamówią w przedsprzedaży Lightfall + roczne podanie Destiny 2.

Kiedy to zrobisz, musisz Odwiedź Master Rahool – kryptarch wieży. Tutaj znajduje się tutaj, jeśli potrzebujesz odświeżenia:W tym menu znajdziesz wszystkie dostępne pozycje w przedsprzedaży Lightfall – w tym burza Quicksilver po lewej stronie. Pod warunkiem, że masz miejsce w swoim ekwipunku, możesz ubiegać się o broń jako swoją.


Jeśli burza Quicksilver nie pojawia się, Następnie uruchom ponownie grę, zwłaszcza jeśli kupiłeś paczkę Destiny 2 już działał.

Jeśli nie chcesz zamówić lorbfall + roczna przepustka – co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę £Tag ceny 80 /100 USD-prawdopodobnie będzie dostępny, gdy Lightfall uruchomi się od lutego 2023 Deluxe edycja rozszerzenia poza światłem.

Gdzie jest katalizator sztormowy Quicksilver?

Katalizator sztormowy Quicksilver nie jest dostępny podczas premiery. Możliwe, że może zostać wydany, gdy Quicksilver Storm jest szerzej dostępny w grze, gdy Lightfall / Rok 6 uruchomi się 28 lutego 2023.

Do tego czasu czas ćwiczyć profity i funkcje dostępne z bronią podstawową…

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Perły i funkcje burzy Quicksilver

Oprócz doskonałej (maksymalnej) stabilności, Quicksilver Storm to karabin automatyczny z wybuchowym zetki.

Tutaj lądowanie wielu trafień zamienia twój następny strzał w „napięcie mikro-rakiet”. Alternatywnie, dzięki Granade Chaser Perk, możesz je przechowywać i załadować granat.


Inne korzyści obejmują:

  • Rzutek korkociągowy
  • Rundy wysokiego kalibru
  • Granatnik
  • Ręcznie ustawione zapasy

Wczesna analiza ze społeczności (takich jak Zferolie na Reddit) sugeruje, że choć nie będzie to ogromna broń DPS (obrażenia na sekundę), ma „bardzo szacowane liczby”, szczególnie w przypadku ogólnego prześwitu wroga.

Tymczasem Kachishd na YouTube ma praktyczne wrażenia, jeśli chcesz to zobaczyć w akcji:


Nasze wczesne myśli? Dyskontowanie materiałów wybuchowych, jest to gładka broń, którą do tej pory lubiliśmy używać. Nie warto upuścić zamówienia w przedsprzedaży samotnie, ale będziemy bawić się obok słodkiego biznesu za każdym razem, gdy mamy egzotyczny główny szczelinę.

How do you rate Jak wprowadzić burzę Quicksilver Destiny 2 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *