Jak wprowadzić gigantycznego konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak wprowadzić gigantycznego konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
21. czerwca 2024
4 minutes
15

By Jhonny Gamer

Koń Ganona może być ponownie oswojony The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, choć wymaga pewnego wysiłku, aby dodać do swojej kolekcji.

Głównym powodem tego jest fakt, że koń Ganona ma szczególnie dziki temprament i przyjmie wiele ulepszeń wytrzymałości do oswojonego The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Oto gdzie znaleźć gigantycznego konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Jak to osworzyć i kilka informacji o tym, jak to jest jeździć.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Gdzie znaleźć konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Znaleźć konia Ganona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, będziesz musiał udać się do małego odsłonięcia linii brzegowej, która jest częścią zatoki Hateno. To jest na południowy wschód od wioski Hateno. Możesz zobaczyć jego lokalizację na mapie poniżej:


Udaj się na wzgórze za wioską Hateno, aby uzyskać dobry punkt skoku, i użyj paraglidera, aby udać się na plażę. Niemal natychmiast zauważysz konia Ganona, biorąc pod uwagę, że jest on znacznie większy niż drugi koń w pobliżu. Pamiętaj, aby zrobić zdjęcie z aparatem do kompendium.

Uwaga: jeśli złapałeś konia Ganona w Breath of the Wild i nadal masz to na konsoli, nie pojawi się tutaj. Musisz sprawdzić stajnię, aby sprawdzić, czy jest już w Twojej kolekcji.


Jak oswoić konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Oswoić konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom będziesz potrzebować nieco ponad dwa pełne bary wytrzymałości. Możesz ulepszyć swoją wytrzymałość, handlując w świetle błogosławieństw w posągach bogini. Alternatywnie, gotowanie posiłków, które znacznie zwiększają maksymalną wytrzymałość, podobnie jak te zawierające marchewki Endura.

Gdy masz pewność, że masz odpowiednią wytrzymałość, aby oswoić konia Ganona, będziesz musiał się za nim wymknąć. Rozważ zabranie ze sobą eliksirów podstępnych lub noś odzież, która zwiększa statystyki ukrycia.

Nie zbliżaj się bezpośrednio za stworzeniem, ponieważ prawdopodobnie dostaniesz szybki kopnięcie w głowę. Zamiast tego powoli wkradać się od tyłu, ale po jednej stronie konia, aż zobaczysz monit „Góra”. Stuknij ZL, aby go uspokoić, dopóki koń Ganona przestanie cię znokautować.


Wskazówki dotyczące jazdy konia Ganona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Teraz należy zauważyć, że podczas gdy koń Ganona jest bardzo interesującym i imponującym wizualnie koniem The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, może to być absolutny koszmar do jazdy.

Wynika to z dzikiego temperamentu, który powoduje, że regularnie nieposłusznie twoich wskazówek. Najważniejsze jest tutaj upewnienie się, że uspokojesz go za pomocą ZL, gdy zacznie to naciskać. Po pewnym czasie wiązanie wzrośnie (poziom obligacji można sprawdzić na stajni), a koń Ganona stanie się znacznie łatwiejszy Kontrola.


Głównym powodem oswojenia konia Ganona jest jego atrybut o wysokiej wytrzymałości. Możesz użyć go jako barana, ponieważ będzie on przeznaczony przez wrogów bez wzruszania. W niektórych okolicznościach możesz zniszczyć duże grupy wrogów w jednym ujęciu tą metodą, więc pamiętaj, aby spróbować bokoblinów, gdy masz szansę.

Powodzenia oswajanie konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom! Nie zapomnij, aby zdobyć złotego konia i jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak wprowadzić gigantycznego konia Ganona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *