„Nie wykryty” Destiny 2 oszustwo zamyka się po zaprzestaniu i rezygnacji z popytu na bungie

Startseite » „Nie wykryty” Destiny 2 oszustwo zamyka się po zaprzestaniu i rezygnacji z popytu na bungie
8. stycznia 2024
2 minutes
43

By Jhonny Gamer

Dystrybutor Online Cheat Perfectimaim podano przestanie i odstąpienie od Destiny 2 programista, bungie.

Strony Pakiet Destiny 2 – w tym „Aimbot, Wallhack, Teleport i inne kody” dla osób grających strzelankę science fiction na PC i był dostępny za opłatę miesięczną – jest teraz „nie jest już dostępny”.

„Roszczył roszczenie Bungie, Inc. Sugerując, że ten produkt narusza umowę licencyjną gry ”-mówi wyskakująca wiadomość na stronie internetowej Perfect AIM. „Ponadto złożono zapotrzebowanie, że przestajemy i nie odchodzimy od sprzedaży tego produktu.

„Nie będziemy komentować, czy te roszczenia są uzasadnione, czy nie, ale postanowiliśmy przestrzegać tego zapotrzebowania niezależnie od tego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności dla naszych klientów.”

Okaże się, czy firma zakwestionuje postępowanie prawne podjęte przeciwko jej „niewykryty Destiny 2 Cheat „.

Destiny Rozmiar instalacji 2 wkrótce znacznie się zmniejszy, ale jest trochę haczyk: musisz ponownie pobrać całą grę.

Jak niedawno poinformował Wes, Bungie powiedział Destiny Rozmiar instalacji 2 o 30 do 40 procent. Destiny 2: ShadowKeep, w tym wszystkie aktualizacje, ma obecnie 120 GB na PlayStation 4, 111 GB na Xbox One i 95 GB na PC. Po wyjściu Beyond Light, Destiny 2 będzie ważny od 59 GB do 71 GB, w zależności od platformy.

Destiny Dyrektor inżynierii David Aldridge wyjaśnił, że ten zmniejszony rozmiar instalacji był możliwy ze względu na niewykorzystaną lub zastąpioną zawartość, instalację optymalizacji rozmiaru i przeniesienia treści do Destiny Content Vault (decyzja, która wywołała wiele debaty w ramach Społeczność Destiny ). „Te ulepszenia powinny nam również pomóc Control instaluj rozmiar lepiej w nadchodzących latach – powiedział Aldridge.


How do you rate „Nie wykryty” Destiny 2 oszustwo zamyka się po zaprzestaniu i rezygnacji z popytu na bungie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *