Need for Speed: Nieograniczona recenzja – najlepsza Potrzeba prędkości w ciągu pokolenia

Startseite » Need for Speed: Nieograniczona recenzja – najlepsza Potrzeba prędkości w ciągu pokolenia
13. czerwca 2024
8 minutes
24

By Jhonny Gamer

Eurogamer.net - Zalecana odznaka

Kryterium ponownie bierze wodze dla arkadowego wyścigowego’jest zdolny do stóp do palców z All-Conquering Forza Horizon.

Tutaj’jest znajomą opowieścią. Nowy Need for Speed wychodzi na zerową fanfarę i okazuje się całkiem przyzwoite;Wystarczająco przyzwoity, aby poczuć się jak powrót do formy dla EA’S Series po tym, jak doświadczyła zaklęcia odłogowego.

Need for Speed: Nieograniczony recenzja

  • Deweloper: Kryterium
  • Wydawca: Ea
  • Platforma: Rozegrane na Xbox Series X
  • Dostępność: Teraz na PS5, Xbox i PC

Chodzi o to, że ja’D rozumiesz, czy jesteś’T świadomość: kiedy wyszło w 2019 roku Need for Speed ciepło otrzymało tak wyciszone odbiór, że ledwo zarejestrował poza serią’ wierny. To’jest więc miła niespodzianka, że to’s dostał kontynuację Need for Speed: Unkomun, otwarty zawodnik światowy, który opiera się na podstawach ciepła, i który zwiastuje powrót legendarnego kryterium jako głównego studia. I to’jest frustrujące, że EA wydaje się podwoić, nie robiąc nic, aby promować swoje najnowsze Potrzeba prędkości, ponieważ Unkines to coś więcej niż powrót do formy. To’S najlepszy Need for Speed w ciągu pokolenia, a na pewno najlepsze od czasu, gdy kryterium rozpoczęło swój pierwszy poby. To’jest tak dobry, że nie mam’Pomyśl o tym’jest zbyt daleko od dania wszechstronnego Forza Horizon bieg za pieniądze.


Digital Foundry była również pod wrażeniem tego, co osiągnęło kryterium Need for Speed: Unkinound.

Oni’Oczywiście dwie bardzo różne serie, ale to’s w różnicach między Need for Speed niezwiązane i coś takiego Forza Horizon 5, że ty’Znajdź to, co sprawia, że ta gra jest tak wyjątkowa. Na horyzoncie może się wydawać, że trzeba jechać tylko 100 jardów w dół drogi, aby można je było obsypić bibelotami i nowymi zabawkami;W Need for Speed: Niezwiązany po tuzinu godzin nadal miałem tylko jedną jazdę i mogłem stracić całe wieczorne wydarzenia, aby pozwolić sobie na nowy filtr powietrza. To’jest skętnie, ale może to być również Need for Speed: Unkinound’S Masterstoke.

Unkofund mocno pochyla się w podziemnej fikcji wyścigowej, do tego stopnia, że określa kampanię dla jednego gracza, która działa, jeśli zobaczysz ją do wielkiego finału, przez ponad 30 godzin. Tam’s niektóre lekkie kadrowanie (po długim prologu) z opowieścią o zdradzie, podwójnym krzyżowaniu i ostatecznym odkupieniu, ale to’s poza tym. Co’Naprawdę ważne jest to, jak niezwiązany podwaja podróż ciebie i twój samochód, gdy wymuszasz więcej koni pod maską i paskiem na turbo lub dwóch.


Multiplayer siedzi osobno w kampanii, z możliwością załadowania do internetowego jeziora z 16 innymi graczami i obsługiwanymi 8 wyścigami graczami. To jest szczupłe, ale wystarczająco satysfakcjonujące.

Tam’jest fascynującym węzłem systemów, które to wszystko wspierają. Kampania odbywa się w ciągu czterech tygodni, z których każda ma punkt kulminacyjny w specjalnym wydarzeniu, które buduje się aż do wielkiego finału. Za dnia możesz prowadzić wydarzenia, które stopniowo eskalują poziom uwagi policji, który otrzymujesz, który następnie przenosi się na noc, kiedy patrole są gęstsze i zaciekłe – i możesz możesz’T bankuj zarobki, dopóki nie dotrzesz do zabezpieczenia bez policji na ogonie. To’S rytm, który popycha cię bardziej do odkrywania otwartego świata, uruchamiania pułapek prędkości dla małej nagrody lub śledzenia billboardów do rozbicia.

Nieoprawny’S otwarty świat również okazuje się dość przekonujący. Wizualizacje pomagają – w przeciwieństwie do jego poprzedników, jest to wyścig 60 klatek na sekundę, a decyzja o odcięciu wersji ostatniej generacji wyraźnie się opłaca – podobnie jak styl, z kolorowymi zamykaniami anime i liniami towarzyszącymi Twojej akcji, podczas gdy twój awatar (który można całkowicie dostosowaćw zaskakująco szerokim zakresie dopasowań) ma wygląd CEL. Po pierwszym ujawnieniu pomyślałem, że to wszystko może się odłożyć, ale przychodzą produkt końcowy nie tylko wygląda niesamowicie, ale również żałuję’t dość powściągliwy.


Walka samochodowa nigdy nie jest tak chrupiąca jak takie jak Burnout – jak tęsknię.

Sam Lakeshore to zabawny riff w Chicago, a inny Need for Speed Tło, w którym drogi zawsze wydają się być oszalałe w deszczu, i w którym samochody zawsze wydają się pocić. Tam’jest tętniące życiem centrum z ruchliwymi ulicami, przecinającymi się pod podwyższonymi torami kolejowymi, które organizują sprinty miejskie, które mogły zostać podniesione z Project Gotham Racing;Na przedmieściach i poza nią są długie kręte drogi, które rozciągają wzgórza i zapewniają beztroskie wybuchy przypominające kryterium’S Cudowne gorące pościg.

Uwielbiałem gorące pościg, częściowo dlatego, że jeśli zmrużyłeś mrużyłeś, możesz udawać, że grasz w Outrun następca’czekałem przez te wszystkie lata. Niezwiązane jest’T całkiem lepsza gra – brakuje jej prostej elegancji w projektowaniu i jej obsłudze, a jego walka samochodowa jest’T jest tak satysfakcjonujące – ale to’jest zdecydowanie lepszy Need for Speed gra niż kryterium’S Wcześniejsze wysiłki, wchodzenie w fantazję o oszukaniu prostej jazdy, dopóki nie pochłania asfaltu i wypluje płomienie. To, że podróż, na którą wybierasz swój samochód startowy, jest tak przedłużająca.

Ostrzegaj jednak, że to Need for Speed: Niezwiązane smakołyki, które masz na myśli. WINS Aren’T gwarantowane. W tym przypadku nie odzyskuje pieniędzy, które musisz kaszleć, aby wziąć udział w każdym wydarzeniu – i często marginesy są minimalne. Może być frustrujące, albo może sprawić, że związek między tobą a twoją jazdę rozwijał się. Honda Civic i’uparty przeniesiony do gry końcowej jest wirtualny samochód i’teraz staj się głęboko przywiązany;Za każdym razem, gdy je prowadzę, czuję godziny ja’wlewałem do niego pod kciukami i widzieć wyniki późnych nocy, które spędziłem na szlifowaniu wydarzeń, aby mogłem sobie pozwolić na gustowną fioletową neonową podłoże. I’poznaj jego słabości równie dobrze jak każdy prawdziwy samochód’VE.


Need for Speed: Unbound to potężna dobrze wyglądająca gra we właściwym świetle – a Lakeshore ma tendencję do oferowania nastrojowego, zachmurzonego klimatu w ciągu dnia.

Dostosowywanie w Need for Speed: Unkound działa głęboko. Możesz rozbić łuki kół, usztywnić zawieszenie i pasować do niektórych gładkich nowych butów (i podobnie jak ciepło, z którymi niezwiązany DNA możesz nawet dostosować barwę i korę nutę wydechową do satysfakcjonująco absurdalnej ziarnistości). Możesz nawet upuścić mieszkanie o mocy 300 KM na Civic, co oczywiście zrobiłem, ponieważ chcę tylko to, co najlepsze dla mojej skromnej hondy, a każda poprawka, którą dokonasz. Jasne, możesz poczuć dodatkowe konie, ale także poprawki, które popychają samochód między osą uchwytu lub dryfu, pozwalają sobie znać. Dryfowanie jednak nie’T całkiem zadowolony tak samo jak kryterium’Racers w ich pompie – zajęło mi kilkanaście godzin, aby zaaklimatyzować się do tego wszystkiego, co mówi o głębokościach, ale także o tym’nie jest tak natychmiastowy, jak wcześniej.

Niezbadane nie jest również idealne na inne małe sposoby. Policja AI jest w porządku, kiedy ty’po prostu krążyć bez ciepła – i rzeczywiście istnieją schludne systemy, które pomagają uniknąć zauważania, ponieważ używasz minimapu w tym, co stanowi motoryzacyjną grę Pac -Man – ale kiedy sprawy dostają hałaśliwe samochody gliniarzy, często tracą głowy. I’D Uwielbiam większą, szerszą listę samochodów, choć może ja’po prostu obolały jak fanboy Toyota, który’Został okradziony z szansy na robienie niewypowiedzianych rzeczy dla A70 Supra, jako świat’największa marka jest całkowicie nieobecna. Istnieją szczypce i sznurki, które można zrobić w kilku miejscach, które mogłyby sprawić, że to naprawdę śpienęły i sprawić, że nie jest to świetne Need for Speed Gra, ale świetny otwarty świat.

W obecnej sytuacji nie jest to bez względu na to, ale biorąc pod uwagę, jak dostarcza Potrzeba prędkości doświadczają tego’Mi mil przed wszystkim, co franczyza zaoferowała od ponad dekady’M nie narzeka. Tutaj’s mam nadzieję, że ea’dziwne obsługę tej fantastycznej gry’Zgadnie swoje szanse, a kryterium to może opierać się na swojej genialnej pracy dla kontynuacji. Ponieważ wtedy naprawdę moglibyśmy mieć Forza Horizon Beatter na naszych rękach.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Need for Speed: Nieograniczona recenzja – najlepsza Potrzeba prędkości w ciągu pokolenia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *