Aliens: Fireteam Elite Sezon drugi przychodzi do Xbox Game Pass

Startseite » Aliens: Fireteam Elite Sezon drugi przychodzi do Xbox Game Pass
8. stycznia 2024
2 minutes
30

By Jhonny Gamer

Drugi sezon kosmitów: Fireteam Elite przybywa w przyszłym tygodniu, gdy gra dołącza do Xbox Game Pass wraz z pokoleniem Zero i Evil Genius 2: Domination World.

14 grudnia kosmici: Fireteam Elite będą dostępne na Game Pass obok nowego sezonu (także na PlayStation i PC przez Steam).

Gra przetrwania trzeciej osoby w kooperacji widzi twoją drużynę marines z falami kultowych ksenomorfów.


Drugi sezon dodaje nowy tryb gry, Point Defense, jako alternatywa dla trybu hordy, w której furety muszą chronić, naprawić i przechowywać trzy strategiczne punkty poprzez wiele fal ataków.

Inne dodatki obejmują broń, załączniki, kosmetyki i karty wyzwań. Wirej Xbox ma wszystkie szczegóły.

Dwie inne gry są również dostępne na Game Pass.

Pokolenie zero jest osadzony w alternatywnej Szwecji z lat 80. w regionie ÖSTERTöRN, w którym będziesz angażować się w wojnę partyzancką pierwszej osoby przeciwko wrogim najeźdźcom maszynowym.

Od czasu wydania gry dwa lata temu reakcja systemowa programisty dodała bogactwo nowych treści, w tym budowanie podstawowe, nowe elementy historii i codzienne zajęcia.

Tytuł strategii satyrycznej Evil Genius 2: Dominacja świata widzi, jak budujesz złego szpiegowskiego legowiska. Wybierz swojego złego geniuszu i postępuj zgodnie z ich wyjątkową kampanią do dominacji świata z dobrze zorganizowaną bazą pełną pułapek, aby oszukać przychodzących szpiegów.

Sprawdź nasz przewodnik Aby zobaczyć wszystkie gry dostępne w grze Game Pass.

How do you rate Aliens: Fireteam Elite Sezon drugi przychodzi do Xbox Game Pass ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *