Cyfrowa Xbox Series X podobno wprowadza w tym roku „czerwca lub lipiec”

Startseite » Cyfrowa Xbox Series X podobno wprowadza w tym roku „czerwca lub lipiec”
13. lutego 2024
3 minutes
71

By Jhonny Gamer

Microsoft podobno przygotowuje się do uruchomienia nowej białej, cyfrowej wersji najwyższej klasy konsoli Xbox Series X w „czerwcu lub lipcu” w tym roku.

„Adorally całkowicie cyfrowy” odświeżenie Xbox Series X, zaplanowane na wydanie 2024, po raz pierwszy pojawiły się w ramach gigantycznego wycieku oficjalnej dokumentacji Microsoft Podczas zeszłorocznej bitwy sądowej z FTC. Jednak szef Xbox Phil Spencer nalegał później „tak bardzo się zmieniło”, ponieważ plany szczegółowe w wycieku zostały opracowane, pozostawiając przyszłość konsoli cyfrowej niepewnej.

Ale teraz zauważył Leaker Extas1s (Pisanie dla Exputer) twierdził, że nie tylko są żywe plany Microsoft Xbox Series X, konsola ma wydać „w nadchodzących miesiącach czerwca do lipca” – chociaż „szanse na niewielkie opóźnienie” pozostają.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: Dlaczego Nintendo Switch 2 pojawi się teraz w 2025 roku?Obejrzyj na YouTube

Według Extas1s – który twierdzi, że widział „poufne materiały” nowej konsoli – ta cyfrowa wersja Xbox Series X, a także odrzucanie optycznego dysku oryginalnego modelu.karta. Twierdziło również, że wersja będzie biała, w inwersji bieżącego schematu serii X, ale wygląda na to, że wszystkie inne aspekty konsoli pozostaną takie same.

W zeszłym roku wyciek wskazał na całkowicie cyfrową serię Xbox X (pokrewny Brooklin) z zupełnie nowym cylindrycznym projektem, przednim szczeliną USB-C, ulepszonym Wi-Fi, odświeżonym Kontrola LER i zmniejszone losowanie mocy – ale raport Extas1s nie wspomina o żadnej z nich, sugerując, że jest to znacznie mniej szeroko zakrojona wersja.

Że wcześniejsze projekt wywołało obawy Microsoft może przygotować się do porzucania fizycznych mediów – obawy związane z tym, gdy zgłoszono, że 1900 zwolnień firmy w styczniu uderzyło w swoje zespoły detaliczne. Zwracając się do tych obaw, Phil Spencer nalegał niedawno Microsoft pozostał „wspierający media fizyczne”, ale powiedział, że zadaniem Xbox było „realizację rzeczy, których chce większość klientów. A w tej chwili większość naszych klientów kupuje gry cyfrowo.”

Oczywiście dzisiejszy raport z nowej cyfrowej wersji Xbox Series X tego lata niewiele znaczy, dopóki Microsoft nie uczyni takiej konsoli. Co ciekawe, firma niedawno potwierdziła, że w tym roku będzie miała więcej wiadomości sprzętowych Xbox – choć te ujawniono, że najwyraźniej zaplanowano na ten „świąteczny” sezon, co oczywiście nie jest zgodne z możliwym odświeżeniem konsoli czerwca -lipca -lipcaokno zwolnienia.

To ogłoszenie nadeszło wraz z potwierdzeniem, że Microsoft, jak bardzo plotkuje, wydał cztery wcześniej ekskluzywne Xbox Gry w pierwszej partii – teraz znane jako Sea of Thieves, pentyment, uziemiony i hi -fi Rush – przez PlayStation 5 i przełącz w tym roku. Droczył się również, że prace nad następnym Xboxem były już w toku – Ruch przypuszczalnie zamierzony, aby uspokoić fanów obawia się, że może rozważyć porzucenie rynku konsoli po jego multiplatform News – naleganie, aby zapewnił „największy skok techniczny…kiedykolwiek widziałem w generacji sprzętu.”

How do you rate Cyfrowa Xbox Series X podobno wprowadza w tym roku „czerwca lub lipiec” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *