Filmy Xbox Series X „Smoke” stają się wirusowe – ale efekt można stworzyć za pomocą wapka

Startseite » Filmy Xbox Series X „Smoke” stają się wirusowe – ale efekt można stworzyć za pomocą wapka
13. marca 2024
3 minutes
101

By Jhonny Gamer

Po raz kolejny Internet jest pełen teorii spiskowych i plotek na temat przegrzania Xbox Series X – ale teraz, gdy konsumenci mają ręce na konsoli, tym razem otrzymujemy wątpliwe wideo wideo, które twierdzą, że nowy Xbox jest (dosłownie) paleniegorący. Wygląda na to, że co najmniej dwa filmy pokazują „Smoke” powstające z góry Xbox Series X, a teraz są szeroko udostępniane w Internecie.

Chociaż filmy pozostają niezweryfikowane, sam film był wystarczający, aby alarmować ludzi, a wielu na Reddit i Twitter udostępnia filmy z wiadomościami o trosce. Ale inni wskazali, że dym wyglądał podobnie do pary wyprodukowanej przez Vape lub E-papier.

Xbox News konto Xbox Studio postanowił samodzielnie przetestować teorię vaping i udało się osiągnąć podobny efekt, wydmuchając pary w dol. Ci, którzy utworzyli oryginalne filmy, twierdzili, że ich materiał filmowy był prawdziwy, ponieważ ich Xbox „zamknął się”: ale wideo z Xbox Studio pokazuje, że powietrze jest nadal przeciągane po tym, jak power Light zgasło. Wystarczająco długo, aby stworzyć fałszywy film palenie Xbox, przynajmniej.

Cansado de las Fake News.

Os Dej wideo un wideo Mio wyjaśniające es fake lo de la consola „quemada” y como han logrado este efecto incluso estando la consola „Apagada” fotka.świergot.com/lfxzibsu6n

— Xbox Studio (@XBoxStudio) 11 listopada 2020
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Microsoft jest bardzo świadomy filmów Smoke, a Xbox Polska odpowiedziała na jedno z kont. Poprosiłem Xbox o komentarz na temat materiału i otrzymałem następujące oświadczenie od przedstawiciela Microsoft:

„Poważnie traktujemy wszystkie raporty bezpieczeństwa produktów, a nasze produkty spełniają lub przekraczają standardy branżowe. Jesteśmy w trakcie dalszych badań.”


Xbox Series X: Analiza termicznego + zużycie energii – jak wydajna jest nowa generacja?

Pierwsza runda plotek o przegrzaniu Xbox rozpoczęła Niektórzy wczesni recenzenci twierdzili, że konsola była trochę „prażona” – I wydaje się, że nowe filmy dymne są rozszerzeniem tego pomysłu. Richard Leadbetter z Digital Foundry przeprowadził testy termiczne na Xbox Series X, i stwierdził, że chociaż było to gorętsze niż konsole, które wcześniej testował (osiągając maksymalnie 62c u góry), można to wytłumaczyć czystą mocą nowego Xbox – i zauważono, że zużycie energii (210 watów) było znacznie niższe niż niższe niżcoś, czego można oczekiwać od wysokiej klasy komputera.

„Podobnie jak w przypadku każdej konsoli, musisz upewnić się, że gorące powietrze może uciec, więc utrzymanie serii X w zamkniętej przestrzeni nie jest dobrym pomysłem” – powiedział Leadbetter o ucieczce cieplnej.

Cóż, z tego powodu wiem, że możesz technicznie wapić lub palić za pośrednictwem Xbox Series X, chociaż nie polecam tego ze względu na zdrowie Twojej konsoli. Teraz to naprawdę byłoby Hotbox.

How do you rate Filmy Xbox Series X „Smoke” stają się wirusowe – ale efekt można stworzyć za pomocą wapka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *