Jak grać Fortnite Xbox Cloud Gaming na iOS i Android

Startseite » Jak grać Fortnite Xbox Cloud Gaming na iOS i Android
19. kwietnia 2024
6 minutes
74

By Jhonny Gamer

Możesz teraz grać Fortnite na Xbox Cloud Gaming za darmo na obu iOS I Android Urządzenia z maja 2022 r.

Apple usunęło Fortnite Ze swojego sklepu z aplikacjami po sporze o to, ile Cut Apple otrzymywał z zakupów w grze. Gra też nie jest już dostępna w Google Play Store.

Jednak dzięki grze’S włączenie poprzez przesyłanie strumieniowe w Xbox Cloud Gaming, możesz teraz grać Fortnite na iPhonie lub iPadzie Uruchamianie urządzeń z iOS i na Androida.

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Jak grać Fortnite na iOS z Xbox Cloud Gaming

Jeśli ty’Nie zaznajomiony z Xbox Cloud Gaming (wcześniej znany jako XCloud) na iPhonie lub iPadzie, proces może wydawać się na początku trochę skomplikowany. Jednak po skonfigurowaniu Xbox Cloud Gaming na urządzeniu iOS, IT’jest tak proste jak kilka kranów.

Zanim zaczniemy, wiedz Nie potrzebujesz subskrypcji Xbox Game Pass, aby grać Fortnite na Xbox Cloud Gaming, I Upewnij się, że korzystasz z przeglądarki safari dzięki czemu możesz zapisać gier w chmurze Xbox na ekranie głównym na urządzeniach iOS.


Po wykonaniu poniższych kroków do gry Fortnite Na Xbox Cloud Gaming możesz użyć albo dotyku Kontrola S lub kompatybilny gamepad, jak Xbox Series X | S lub PS5 Kontrola ler.

Krok 1: Konta linków


Jak dodać do ekranu głównego w kroku 3.

Musisz mieć konto Epic Games połączone z konto Microsoft, aby grać Fortnite w Xbox Cloud Gaming, odwiedzając Epicgames.com/id/login. Zaloguj się, a następnie wybierz ‘Zaloguj się z Xbox Live’ a następnie wprowadź szczegóły logowania Microsoft połączone z graniem w Gamertag Fortnite z.

Krok 2: Odwiedź witrynę Xbox Cloud Gaming

Po powiązaniu konta Microsoft z konto Epic Games uruchom Safari na urządzeniu mobilnym i odwiedź Xbox.com/Play. Następnie dotknij pustego zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu ekranu i zaloguj się na konto Microsoft.

Krok 3: Dodaj grę Xbox Cloud do ekranu głównego

Korzystając z przeglądarki internetowej Safari, dotknij niebieskiego przycisku udostępniania, który wygląda jak strzałka wskazująca na kwadrat, a następnie przewiń w dół i dotknij ‘Dodaj do ekranu głównego’. Na koniec nazwij aplikację i wybierz ‘Dodać’ z prawego rogu. Link do gier Xbox Cloud będzie wyglądał jak aplikacja na ekranie głównym. Możesz teraz przenieść go w dowolnym miejscu, w tym do folderów.

Krok 4: Zagraj Fortnite

W ostatnim kroku uruchom zapisany link z ekranu głównego. Jeśli Fortnite nie ma na stronie głównej po kliknięciu linku, dotknij symbolu szkła powiększającego u góry i wyszukaj Fortnite. Na koniec dotknij ‘Grać’ uruchomić grę i zacząć grać Fortnite na Xbox Cloud Gaming za pośrednictwem przesyłania strumieniowego. Musisz tylko zrobić krok 4 w dowolnym momencie, gdy chcesz grać Fortnite na iPhonie lub iPadzie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak grać Fortnite na Androidzie z Xbox Cloud Gaming

Podczas gdy możesz pobrać Fortnite w Epic Games Store za pośrednictwem Samsung Galaxy Store nie można pobrać ze sklepu Google Play. Dzięki Xbox Cloud Gaming możesz teraz przesyłać strumieniowo Fortnite za darmo z dowolnego urządzenia mobilnego lub tabletu z systemem Android. Nie potrzebujesz subskrypcji Xbox Game Pass, aby grać Fortnite na Xbox Cloud Gaming na Androidzie, Ale zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome, wykonując poniższe kroki.


Po wykonaniu poniższych kroków do gry Fortnite Na Xbox Cloud Gaming możesz użyć albo dotyku Kontrola S lub kompatybilny gamepad, jak Xbox Series X | S lub PS5 Kontrola ler.

Krok 1: Konta linków

Musisz mieć konto Epic Games połączone z kontem Microsoft, aby odtwarzać grę Xbox Cloud na Androidzie, odwiedzając Epicgames.com/id/login. Zaloguj się, a następnie wybierz ‘Zaloguj się z Xbox Live’ a następnie wprowadź szczegóły logowania Microsoft połączone z graniem w Gamertag Fortnite z.


Jak dodać do ekranu głównego w kroku 3.

Krok 2: Odwiedź witrynę Xbox Cloud Gaming

Po powiązaniu konta Microsoft z konto Epic Games, przejdź do przeglądarki internetowej na urządzeniu mobilnym i odwiedź Xbox.com/Play. Następnie dotknij pustego zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu ekranu i zaloguj się na konto Microsoft.

Krok 3: Dodaj grę Xbox Cloud do ekranu głównego

Jest to opcjonalny krok dla użytkowników Xbox Cloud Gaming Android, ale sprawi, że uruchomienie Fortnite szybciej w przyszłości.

Najpierw dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu, jeśli używasz Google Chrome, a następnie wybierz ‘Dodaj do ekranu głównego’, Następnie nazwij link i naciśnij „Dodaj’ z pudełka na środku. Link do gier Xbox Cloud będzie wyglądał jak aplikacja na ekranie głównym. Możesz przenieść go wszędzie tam, gdzie chcesz, tak jak normalna aplikacja.

Krok 4: Zagraj Fortnite

Uruchom link z ekranu głównego lub odwiedź Xbox.com/Play Ponownie. Jeśli Fortnite nie znajduje się na stronie głównej linku, dotknij symbolu szkła powiększającego u góry i wyszukaj Fortnite. Na koniec dotknij ‘Grać’ uruchomić grę i zacząć grać Fortnite na Xbox Cloud Gaming za pośrednictwem przesyłania strumieniowego. Musisz tylko zrobić krok 4 w dowolnym momencie, gdy chcesz grać Fortnite na urządzeniu z Androidem.

Teraz, gdy wszyscy jesteście na iOS lub Androida, możesz grać Fortnite na twoim urządzeniu mobilnym ponownie za darmo!

How do you rate Jak grać Fortnite Xbox Cloud Gaming na iOS i Android ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *