Forza Horizon 2 osiągnie status „End of Life” w przyszłym miesiącu i zostanie usunięty ze sklepu Xbox

Startseite » Forza Horizon 2 osiągnie status „End of Life” w przyszłym miesiącu i zostanie usunięty ze sklepu Xbox
27. marca 2024
2 minutes
96

By Jhonny Gamer

Jeśli upadłeś ciężko Forza Horizon 2 Po tym, jak Microsoft dał ci szansę wypróbowania go za darmo w tym miesiącu, lepiej złap dodatkową zawartość i DLC wcześniej niż później – programista Turn 10 potwierdził, że kierowca przyspiesza teraz „End End.życia”.

Schowane na dole ostatniego forza aktualizacja post (przez Engadget), Turn 10 Brian Ekberg ogłosił to, choć przestał szczegółowo opisywać, dlaczego gra jest wycofana cztery lata (do dnia) po wydaniu.

„Kieruje się do społeczności Forza: Forza Horizon 2 osiągnie status „End of Life” 30 września. Oznacza to, że gra i powiązana DLC nie będą już dostępne do zakupu – powiedział Ekberg.

„Po 30 września gracze, którzy są właścicielami Forza Horizon 2 będzie nadal [będzie mógł pobrać i grać w grę i jej powiązaną treść jak zwykle. Jednakże, Forza Horizon 2 i jego DLC nie będą już na sprzedaż.”

Jeśli masz prawidłową subskrypcję Xbox Live, możesz wypróbować Forza Horizon 2 za darmo w ramach sierpniowych gier ze złotem, Więc jeśli szukasz wcześniej Forza Fun Forza Horizon 4 jest wydany 2 października, angażuj się – gra znika z gier ze złotymi sklepami 31 sierpnia, zanim opuściła sklep na zawsze pod koniec września.

W jego recenzji Eurogamer, – powiedział Oli Welsh Forza Horizon 2 Ustaw „zastraszanie wysoki bar” dla innych gier wyścigowych.

A Forza Horizon 4 wyciek Niedawno ujawnił, że Racer zaoferuje misję inspirowaną przez fan-ulubionych poziomu kampanii Halo, Silent Cartographer.


How do you rate Forza Horizon 2 osiągnie status „End of Life” w przyszłym miesiącu i zostanie usunięty ze sklepu Xbox ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *