Doskonałe inspirowane duszami sól i sanktuarium wreszcie przyjeżdża na Xbox One

Startseite » Doskonałe inspirowane duszami sól i sanktuarium wreszcie przyjeżdża na Xbox One
11. marca 2024
2 minutes
83

By Jhonny Gamer

Deweloper SKA Studios ujawnił To cudowne Dark Souls -inspirowana 2D sól i sanktuarium wreszcie trafia do Xbox One 6 lutego.

Salt and Sanctuary ma, uczciwie, to poświęciło swój czas na platformę Microsoft. Po raz pierwszy wydany na PS4 i PC w 2016 roku, przybył na PlayStation Vita rok później, a następnie udał się do Nintendo’s Switch w zeszłym roku.

Pomimo tego, że w drodze do Xbox One, Salt and Sanctuary nadal warto sprawdzić, czy jeszcze tego nie zrobiłeś. Chociaż termin „podobny do duszy” zbyt często banduje się, niewątpliwie się tu pasuje;Gra jest tak wyraźna próba przetłumaczenia z mistrzowskiego szablonu akcji na 2d, jak można prosić, a to głównie ogromny sukces.


Sól i sanktuarium zaczynają się jako nasz bohater, Saltborn, jest rzucany na brzeg rozległego, zrujnowanego (i wyjątkowo ponurego) królestwa. A następujące działanie eksploracyjne wykonuje doskonałą naśladowanie Dark Souls „Rezonstruowanie, enigmatyczna atmosfera, jej skomplikowana, labiryntowa konstrukcja poziomu, bogate systemy RPG i satysfakcjonująco rytmiczne walkę.

Pomimo oczywistego dług Dark Souls Sól i Sanctuary są niezwykle dobrze zaprojektowanym doświadczeniem w sobie – i jest wystarczająco silne i wystarczająco wyraźne, aby uniknąć poczucia pochodnej pochodnej. Jest to również zaskakująco hojna gra, z długą główną kampanią, w którą można grać solo lub za pośrednictwem lokalnego spółdzielni, nowym trybem gry+ i różnymi dodatkowymi wyzwaniami, w tym trybem permadeath, który dramatycznie wstrząsnął tym, jak odtwarzana jest kampania.

Sól i Sanctuary będą dostępne cyfrowo, jeśli chodzi o Xbox One 6 lutego i kosztuje 17 USD.99 USD (wokół £14).

How do you rate Doskonałe inspirowane duszami sól i sanktuarium wreszcie przyjeżdża na Xbox One ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *